TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

A do ta ftonte në emision Agron Llakajn? Si përgjigjet Rudina Dembacaj (Video)

ABC News - 12.01.2019

E ftuar në emision “Thumb”, aktorja e cila tashmë është parë edhe në rolin e moderatores Rudina Dembacaj, u është përgjigjur pyetjeve “helmuese” të Fatmës dhe Aulonës.

Rudina Dembacaj do ta ftonte në emisionin e saj Agron Llakajn, vetëm për 1 arsye

Gazeta Express - 12.01.2019

Këtë të shtunë e ftuara e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut në “Thumb” ka qenë aktorja dhe moderatorja e “Mos i fol shoferit”, Rudina ...