TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Limaj për ftesat nga Specialja: Asgjë s’keni parë, çfarë keni për të parë

Medial - 08.11.2019

00:02 | 9 Nëntor 2019 Kreu i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i njohur në luftën e Kosovës me nofkën Komandant Çeliku, ka folur rreth ftesave të Gjykatës Speciale.

Limaj: Po e ngrisim zërin tash për votat nga Serbia sepse po dëmtohemi direkt (VIDEO)

Medial - 08.11.2019

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka pranuar votat nga Serbia pa i verifikuar ato. “Pikëpyetja është si janë mbledh ato zarfe, kush i ka ...

Limaj: Ne me ligj jemi pjesë e Parlamentit të Kosovës

Medial - 08.11.2019

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se kjo parti bashkë me partnerër AKR dhe PD e kanë kaluar pragun zgjedhor për të qenë pjesë e Kuvendit të Kosovës.

Analiza Zgjedhore: Fatmir Limaj përballë analistëve

Medial - 08.11.2019

Sonte në Analizën Zgjedhore përballë analistëve do të jetë kryetari i NISMA-s Socialdemokrate Fatmir Limaj, ku do të diskutohet për procesin zgjedhor.

Limaj: Ne me ligj jemi pjesë e Parlamentit të Kosovës

Zeri - 08.11.2019

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se kjo parti bashkë me partnerër AKR dhe PD e kanë kaluar pragun zgjedhor për të qenë pjesë e Kuvendit të Kosovës.

Limaj: Me ligj, ne jemi pjesë e Parlamentit të Kosovës

Botasot - 08.11.2019

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se kjo parti bashkë me partnerër AKR dhe PD e kanë kaluar pragun zgjedhor për të qenë pjesë e Kuvendit të Kosovës.

Limaj: Me ligj, Nisma është pjesë e Kuvendit

Gazeta Express - 08.11.2019

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se kjo parti bashkë me partnerët, Aleancën Kosova e Re dhe Partinë e Drejtësisë, e kanë kaluar pragun zgjedhor për të qenë pjesë e Kuvendit ...

Limaj: Me ligj, Nisma është pjesë e Kuvendit

Tetova Sot - 08.11.2019

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka thënë se kjo parti bashkë me partnerët, Aleancën Kosova e Re dhe Partinë e Drejtësisë, e kanë kaluar pragun zgjedhor për të qenë pjesë e Kuvendit ...

​Fatmir Limaj: Me ligj ne jemi pjesë e Parlamentit të Kosovës

Top Channel - 08.11.2019

Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se kjo parti bashkë me partnerët e saj AKR dhe PD, e kanë kaluar pragun zgjedhor për të qenë pjesë e Kuvendit të Kosovës.

Fatmir Limaj për ftesat nga Gjykata Speciale: Asgjë s’keni parë, çfarë keni për të parë

Botasot - 08.11.2019

Kreu i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i njohur në luftën e Kosovës me nofkën Komandant Çeliku, ka folur rreth ftesave të Gjykatës Speciale. Ndërsa u diskutua ftesa për intervistim e Kadri ...

Limaj për ftesat nga Gjykata Speciale: Asgjë s’keni parë, çka keni për të parë

Gazeta Express - 08.11.2019

Kreu i Nismas Socialdemokrate, dikur komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fatmir Limaj, i njohur me nofkën “Çeliku”, ka folur rreth ftesave të Gjykatës Speciale.

Limaj për ftesat nga Gjykata Speciale: Asgjë s’keni parë, çka keni për të parë

Zeri - 09.11.2019

Kreu i Nismas Socialdemokrate, dikur komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Fatmir Limaj, i njohur me nofkën “Çeliku”, ka folur rreth ftesave të Gjykatës Speciale.

Limaj për ftesat nga Specialja: Asgjë s’keni parë, çfarë keni për të parë

Lajmi.net - 09.11.2019

Ndërsa u diskutua ftesa për intervistim e Kadri Veselit, Limaj tha se Kosova është tronditur atë ditë kur u votua Gjykata dhe tani të gjithë do i shohin pasojat.

Limaj për ftesat nga Specialja: Asgjë s’keni parë, çfarë keni për të parë

Telegrafi - 09.11.2019

Kreu i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i njohur në luftën e Kosovës me nofkën Komandant Çeliku, ka folur rreth ftesave të Gjykatës Speciale. Ndërsa u diskutua ftesa për intervistim e Kadri ...

Limaj për ftesat nga Specialja: Asgjë s’keni parë, çfarë keni për të parë

Ina - 09.11.2019

Kreu i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj, i njohur në luftën e Kosovës me nofkën Komandant Çeliku, ka folur rreth ftesave të Gjykatës Speciale. Ndërsa u diskutua ftesa për intervistim e Kadri ...