TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ermal Mamaqi provokon me video e pyetje, Klaudja Pepa bie brenda. Ja komenti që bën

BalkanWeb - 14.02.2018

Ndonëse ata nuk e pranuan asnjëherë publikisht se ishin bashkë, të gjitha zërat flisnin për një lidhje dashurie, e cila pati fundin e saj. Bëhet fjalë për këngëtaren Elvana Gjatën dhe Flori Mumajesin.

Pse gjithë ky trishtim nga Elvana dhe Flori?

Antpress - 14.02.2018

Flori Mumajesi dhe Elvana Gjata kanë qenë një prej çifteve më të dashur në showbizin shqiptar. Edhe sot publiku është tepër i interesuar për jetën dhe gjërat mes tyre, çka tregon për simpatinë e ...

Elvana Gjata dhe Flori i dhanë fund marrëdhënies me tyre, por ky është detaji që nuk keni kapur

Zhurnal - 14.02.2018

Elvana Gjata dhe Flori i dhanë fund marrëdhënies me tyre, por ky është detaji që nuk keni kapur Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë dhe kjo pasi u rikthye fuqishëm në tregun muzikor ...

Elvana nuk ftoi Florin në koncertin privat, por ky detaj ju ka ikur! (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.02.2018

Bashkëpunimit disavjeçar në muzikë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit ka kohë që i ka ardhur fundi. Lidhja më e fortë e shoëbizzit, e shoqëruar me shumë hite muzikore, por edhe me thashetheme për ...

Këngët e dashurisë ishin për Florin? Ermal Mamaqi nxjerr sekretin e madh të Elvanës

Albeu.com - 13.02.2018

Një nga materialet më të ndjera të albumit akustik ‘3, Live Sessions’ të Elvana Gjatës, siç ka treguar dhe këngëtarja ka qenë kënga ''Më fal'', e shkruar nga vetë ajo dhe bashkëkompozuar me Pirro ...

Elvana nuk ftoi Florin në koncertin privat, por ky detaj ju ka ikur!

LajmiFundit - 14.02.2018

Bashkëpunimit disavjeçar në muzikë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit ka kohë që i ka ardhur fundi. Lidhja më e fortë e shoëbizzit, e shoqëruar me shumë hite muzikore, por edhe me thashetheme për ...

Tendenca e medies shqiptare për të shkaktuar trazira në trekëndshin Liberta-Flori-Elvana!

Lajmi.net - 13.02.2018

Gjatë mbrëmjes së sotme në një nga portalet e Shqipërisë, është publikuar një lajm ku flitet për marrëdhënien e Liberta Spahiut, prezantueses kosovare me Elvana Gjatën, këngëtare.

Nuk do ta besoni se çka i tha Nora-Elvanës për albumin e ri

Lajmi.net - 13.02.2018

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar albumin e saj me të ri. Fjala është për gjashtë këngët e lansuara ‘live session’ të cilat kanë marrë pëlqyshmerinë e madhe të publikut, shkruan lajmi.net ...

Pas koncertit të Elvanës, Besa Kokëdhima futet në sherr me Ledina Çelon

Lajmi.net - 13.02.2018

Koncerti privat i Elvana Gjatës u duk edhe më i veçantë për faktin se do të ishte live. Por këngëtarja Ledina Çelo duket të mos ketë rënë dakord me këtë pjesë dhe ta shprehë publikisht mendimin e ...

Elvana ka marrë vëmendjen me albumin e fundit, por askush se ka vërejtur këtë detaj

Lajmi.net - 13.02.2018

Elvana Gjata është emri i cili është dëgjuar kudo së fundmi. Dokumentari, gjashtë këngët e saj pjesë e albumit ‘3’ ishin arsyeja që ajo e dëshmoj edhe njëherë që është një super artiste, shkruan ...

Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Elvana Gjatën

Durres Lajm - 13.02.2018

Kthimi i saj ishte i bujshëm dhe bërë të flasin të gjithë. Koncerti i 3 shkurtit e solli këngëtaren e njohur shqiptare në një version krejt ndryshe nga sa ishim mësuar ta shikonim para se të fillonte ...

Ermal Mamaqi nxjerr zbuluar Elvana Gjatën, mësoni për çfarë bëhet fjalë

Gazeta Express - 13.02.2018

​Kthimi i saj ishte i bujshëm dhe bërë të flasin të ...

Këngën “Më Fal” Elvana ia dedikoi Florit? Liberta bën postimin konfuz

Antpress - 13.02.2018

Elvana Gjata u rikthye mbrëmjen e 3 shkurtit me një koncert recital ku të ftuarit ishin të përzgjedhur. Ajo prezantoi për ta një album me këngë të reja, të cilat mbrëmjen e së shtunës u transmetuan ...

E dashura e Flori Mumajesit "sulmon" publikisht këngëtaren Elvana Gjata

Durres Lajm - 13.02.2018

Koncerti i 11 shkurtit që riktheu në Shqipëri këngëtaren e njohur Elvana Gjata, duket se nuk do të kalojë pa komente thumbuese nga koleget e saj por edhe moderatoret e emisioneve rozës.

Elvana Gjata preku zemrat e të gjithë shqiptarëve me albumin e ri

Lajmi.net - 12.02.2018

Pas publikimit të dokumentarit për jetën e saj, Elvana Gjata preku zemrat e të gjithë shqiptarëve me albumin e ri. Albumi përmban gjithsej gjashtë këngë ndërsa titullin ia ka vënë ‘3’ numër ky i ...

E para shqiptare me dokumentar, Elvana Gjata ka dikë për të falenderuar (VIDEO)

Albeu.com - 12.02.2018

Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të karakterit të saj të panjohur, Elvana jka publikuar edhe pesë këngë të reja të cilat ...

Dalin pamjet ku Elvana Gjata kërkon falje dhe loton!

Zhurnal - 12.02.2018

Dalin pamjet ku Elvana Gjata kërkon falje dhe loton! Elvana Gjata është padyshim një nga dhuratat më të mira që ka skena muzikore shqiptare, një zë që projektet muzikore i kthen në perla, shkruan ...

Ledina Çelo tallet keq me Elvana Gjatën – FOTO

Shqipmedia - 12.02.2018

Elvana Gjata ka mbajtur një koncert recital në Tiranë më 3 shkurt, me rastin e ditëlindjes së saj, ku ishin të ftuar 100 miqtë e saj më të mirë. Ky koncert u transmetua në formën e një dokumentari ...

E dashura e Florit sulmon publikisht Elvana Gjatën: Ishe një dështim!

Albeu.com - 12.02.2018

Tashmë prej kohësh flitet për një lidhje mes moderatores së Prive, Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesit. Ata dolën duke bërë deklarata publiksht gjatë ditëlindjes së Libertës dhe tashmë mesa duket ...

Elvana Gjata dhe Flori në luftë të hapur, tashmë s?ka dashuri por konkurrencë (VIDEO)

Albeu.com - 12.02.2018

"Dashuria" dhe bashkëpunimi mes këngëtarit dhe kompozitorit Flori Mumajesi dhe Elvana Gjatës mbaroi kohë më parë. Por pavarësisht ndarjes, fansat e tyre mezi presin një tjetër bashkëpunim të ...

E dashura e Flori Mumajesit “merr hak” ndaj Elvana Gjatës, zbulon arsyen e kthimit të saj nga SHBA

BalkanWeb - 12.02.2018

“3” titullohet projekti shqiptar i Elvana Gjatës me Pirro Çakon dhe Darko Dimitrov, i lançuar në një koncert recital, që u mbajt më 3 shkurt në Tiranë dhe që u transmetua në ekranin e “Top Channel”.

Besa Kokëdhima ndërron profesion, bëhet "avokatja" e kolegeve

Albeu.com - 12.02.2018

Duket se edhe pse nuk është shumë aktive në botën e muzikës Besa Kokëdhima ka gjetur një mënyrë tjetër si të jetë pranë fansave. Këngëtarja shumë e talentuar ka filluar që të mbrojë koleget e saj.

Tashmë Besa Kokëdhima i del në mbrojtje Elvana Gjatës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.02.2018

Dy ditë më parë Elvana Gjata, dha koncertin e saj sërisht në Top Channel. Por teksa Ledina Çelo, shikonte koncertin shkruajti në Instastory "Pse playback o yllo''.

Modelja e njohur për Elvanën: Shpirti i bukur, zëri dhe zemra e saj….

Lajmi.net - 12.02.2018

Elvana Gjata gjatë ditës së djeshme ka publikuar gjashtë këngët e albumit të saj të ri. “Më fal”, “Gjërat kanë ndryshuar”, “Veç një pikë”, “Xheloz”, “Festojmë” dhe “Ti Shqipëri më jep nder”, janë ...

Besa i bëhet "mburojë" Elvanës: Nëse koncerti nuk ishte live, nuk di çfarë ta quaj!

Gazeta Express - 12.02.2018

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes në këtë periudhë për shkak të koncertit privat të zhvilluar në ditën e lindjes së saj më 3 shkurt, i cili u transmetua në Top ...

Elvana publikon albumin e ri

Gazeta Express - 11.02.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila provoi të arrijë famën ndërkombëtare me projektin e saj me David Guettan por që nuk ia doli, i është kthyer tregut ...

Ledina Çelo thumboi Elvanën, por Besa Kokëdhima ka diçka për të thënë!

Antpress - 11.02.2018

Të shtunën e shkuar, në ish- hotel Sheraton në Tiranë u mbajt koncerti i Elvana Gjatës, ku pati 100 të ftuar. Detaje nga recitali me këngët e albumit të saj të ri u zbuluan në dokumentarin e ...

E para shqiptare me dokumentar, Elvana Gjata ka dikë për të falenderuar

LajmiFundit - 12.02.2018

Elvana është e para këngëtare shqiptare që ka vendosur që të bëjë një dokumentar. Teksa ka shpalosur një pjesë të karakterit të saj të panjohur, Elvana jka publikuar edhe pesë këngë të reja të cilat ...

Besa Kokëdhima ndërron profesion, bëhet “avokatja” e kolegeve

Ina - 12.02.2018

Duket se edhe pse nuk është shumë aktive në botën e muzikës Besa Kokëdhima ka gjetur një mënyrë tjetër si të jetë pranë fansave. Këngëtarja shumë e talentuar ka filluar që të mbrojë koleget e saj.

Besa Kokëdhima i del në "mbrojtje" Elvanës

Durres Lajm - 12.02.2018

"Pse playback o yllo?" Këngëtarja shqiptare thumbon Elvanën për koncertin? Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes në këtë periudhë për shkak të koncertit privat të zhvilluar në ditën ...