TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Macja luksoze që kushton sa një shtëpi në klipin e Nora dhe Era Istrefit!

Botasot - 21.04.2019

Dy ditë më parë motrat Nora dhe Era Istrefi publikuan bashkëpunim e tyre të parë nëpërmjet një klipi që i solli këngëtaret në versionin më seksi të tyre! “Nuk e di” premton të jetë një ndër hitet e ...

Mbi një milion për një ditë, pëlqehet “Nuk e di” nga Nora dhe Era

Telegrafi - 21.04.2019

Ishte pritur shumë nga publiku dhe pritja ja ka vlejtur. “Nuk e di” nga Nora Istrefi dhe Era Istrefi u prit shumë mirë nga publiku Projekti i punuar në videoklip nga produksioni Entermedia arriti një ...

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga videoklipi me Erën

Gazeta Express - 20.04.2019

Projekti i ri i Nora dhe Era Istrefit duket se u pëlqye nga publiku. Por vëmendje mori edhe paraqitja e dy këngëtareve. Motrat shfaqen tejet seksi në videoklipin e ri.

Ia kthen të pasmet kamerës në veshje transparente, Era: Veç fillimi

Lajmi.net - 20.04.2019

Era Istrefi u shfaq atraktive në tri fotografitë në të cilat ekspozon të pasmet. Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram, në të cilat vjen tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Vallëzimi tërheqës i Erës nën ritmet e këngës së re

Telegrafi - 20.04.2019

Ditë më parë, Era Istrefi e lansoi bashkëpunimin me motrën e saj Norën, “Nuk e di”, që menjëherë është bërë sensacion në internet. Ndërsa natyrisht se dy këngëtaret janë kujdesur për promovimin e ...

Ja si e thërret Noizy me përkëdheli Era Istrefin

Mapo - 20.04.2019

Duke qenë se prej kohësh Noizy dhe Era janë miq të mirë, pas publikimit të klipit të ri të këngëtares nuk mund të mungonte dhe reagimi i reperit i cili na tregoi sesi e quan me përkëdheli Erën.

Era Istrefi bën ‘twerk’ nën ritmet e këngës “Nuk e di”

Lajmi.net - 20.04.2019

Era Istrefi ka publikuar një video duke bërë lëvizje provokuese nën ritmet e këngës së saj të re. Era Istrefi sapo ka publikuar projektin e ri me titull “Nuk e di”, ndërsa suksesin e saj po e shijon ...

Pesëmbëdhjetë fotografitë më provokuese nga klipi i fundit i motrave Istrefi

Telegrafi - 20.04.2019

Këngëtaret Nora dhe Era Istrefi më në fund publikuan bashkëpunimin e tyre të parë në karrierë. “Nuk e di” titullohet kënga e tyre e re, e cila u publikua mëngjesin esë premtessë bashku me një klip ...

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

Lajmi.net - 20.04.2019

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re "Nuk e di". Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti u përfol paraqitja e dy këngëtareve, shkruan lajmi.net.

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës

Lajmi.net - 19.04.2019

Nora dhe Era Istefi sot kanë lansuar duetin që e kishin paralajmëruar kohë më parë. Nora dhe Era Istrefi sot publikuan me videoklip këngën “Nuk e di”, shkruan lajmi.net.

Motrat Istrefi publikojnë klipin e ri, s’mungojnë skenat e nxehta

BalkanWeb - 19.04.2019

Ditën e djeshme motrat e njohura Era dhe Nora Istrefi, kanë publikuar klipin e shumëpritur. Ashtu siç kishin paralajmëruar nëpërmjet postimeve në profilet e tyre në “Instagram”, motrat dhurojnë skena ...

I kishte përmendur në këngën e tij, tani Noizy edhe i komplimenton motrat Istrefi për klipin e ri

Telegrafi - 19.04.2019

Këngëtaret Nora dhe Era Istrefi publikuan të premtën bashkëpunimin e tyre më të ri “Nuk e di”. Kënga u pëlqye shumë nga fansat dhe paraqitja e tyre provokuese në klip është përfolur shumë gjithashtu.

10 fotot më seksi nga klipi i Erës dhe Norës

Gazeta Express - 19.04.2019

U deshën më shumë se tri vite që Era Istrefi të kthehet me një këngë në gjuhën shqipe E këtë ajo e bëri me motrën e saj, Norën, e cila po i bën dy dekada e gjysmë në skenën e muzikës shqiptare.

Nga burgu, Stresi përkrah motrat Istrefi për këngën e re

Zeri - 19.04.2019

Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur. Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Ia kthen të pasmet kamerës në veshje transparente, Era: Veç fillimi

Almakos - 20.04.2019

Era Istrefi u shfaq atraktive në tri fotografitë në të cilat ekspozon të pasmet. Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram, në të cilat vjen tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Era Istrefi bën ‘twerk’ nën ritmet e këngës “Nuk e di”

Almakos - 20.04.2019

Era Istrefi ka publikuar një video duke bërë lëvizje provokuese nën ritmet e këngës së saj të re. Era Istrefi sapo ka publikuar projektin e ri me titull “Nuk e di”, ndërsa suksesin e saj po e shijon ...

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

Almakos - 20.04.2019

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re “Nuk e di”. Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti u përfol paraqitja e dy këngëtareve, shkruan lajmi.net.

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës

Almakos - 19.04.2019

I kishte përmendur në këngë, ja çfarë thotë tani Noizy për projektin e Norës dhe Erës Nora dhe Era Istefi sot kanë lansuar duetin që e kishin paralajmëruar kohë më parë.

Nga burgu, Stresi përkrah motrat Istrefi për këngën e re

Lajmi.net - 19.04.2019

Nora dhe Era Istrefi sot kanë publikuar projektin e shumëpritur. Nora dhe Era Istrefi ashtu siç e kishin paralajmëruar, sot publikuan projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Ia kthen të pasmet kamerës në veshje transparente, Era: Veç fillimi

Zeri - 20.04.2019

Era Istrefi u shfaq atraktive në tri fotografitë në të cilat ekspozon të pasmet. Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram, në të cilat vjen tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi 'Nuk e di'

Zeri - 20.04.2019

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re "Nuk e di". Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti u përfol paraqitja e dy këngëtareve, shkruan lajmi.net.

Ia kthen të pasmet kamerës në veshje transparente, Era: Veç fillimi

Botasot - 20.04.2019

Era Istrefi u shfaq atraktive në tri fotografitë në të cilat ekspozon të pasmet. Era Istrefi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram, në të cilat vjen tejet joshëse.

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di”

Botasot - 20.04.2019

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re "Nuk e di". Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti u përfol paraqitja e dy këngëtareve.

Vëmendje, Era Istrefi ka një paralajmërim

Gazeta Express - 21.04.2019

Era Istrefi u shfaq atraktive në tri fotografi në të cilat ekspozon të pasmet. Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja në Instagram, në të cilat vjen tejet joshëse.

Imazhe të reja të Norës që nuk i keni parë nga klipi “Nuk e di” (FOTO)

Tetova Sot - 20.04.2019

Nora dhe Era Istrefi dje lansuan këngën e re “Nuk e di”. Ky projekt u prit dhe u pëlqye nga publiku, madje më së shumti u përfol paraqitja e dy këngëtareve.