TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Salianji publikon të tjera filmime: Polici u largua për përdhunim

BalkanWeb - 12.02.2019

Deputeti i PD, Ervin Salianji thotë se polici i arrestuar në Malësinë e Madhe për ngacmimin seksual ndaj një 15-vjeçareje ishte larguar nga policia e shtetit për tentativa përdhunimi, por u rikthye ...

Polici ngacmoi 15-vjeçaren, nëna e vajzës: S’më pranuan denoncimin, thanë është me Rilindjen

Mapo - 12.02.2019

Një punonjës i policisë në Malësinë e Madhe është vënë në pranga policia, pasi dyshohet së ka ngacmuar seksualisht më një të mitur. Bëhet fjalë për shefin e policisë në Gruemirëm Berhan Bajrakurti.

Arrestimi i policit në Shkodër, SHÇBA denonconi

LajmiFundit - 11.02.2019

Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat ne Ministrinë e ...

Merret në pyetje polici abuzues: Çfarë deklaroi Berhan Bajrakurtaj për videon me ‘pullë të kuqe’

LajmiFundit - 11.02.2019

Polici i arrestuar, Berhan Bajrakurtaj është marrë në pyetje në orët e vona nga policia e Shkodrës, por ka mohuar akuzan e ngritur ndaj tij se ka ngacmuar seksualisht nje vajze te mitur, pa dhënë ...

Skandali me 15-vjeçaren, merret në pyetje polici në Malësinë e Madhe

Albeu.com - 11.02.2019

Ditën e sotme kudo shpërtheu skandali i një polici në Malësinë e Madhe i cili akuzohet se i ka dërguar video nudo një vajze vetëm 15 vjec. Polici i arrestuar, Berhan Bajrakurtaj është marrë mbrëmjen ...

Detaje për policin abuzues: I shkarkuar nga detyra, fushata elektorale e riktheu në punë

LajmiFundit - 11.02.2019

Deputetja e Partisë Demokratike në Qarkun e Shkodrës, Izmira Ulqinaku shprehet se polici Berhan Bajrakurtaj që i dërgonte video erotike vajzës së mitur është kthyer në punë në vitin 2015.

"Do ju shfaros", ja si i kërcënoi polici manjak nënë e bijë pas denoncimit

SOT - 11.02.2019

Ditën e sotme Berhan Bajrakurti, specialist i policimit në Komunitet në Gruemirë, në Komisariatin e Policisë së Malësisë së Madhe, u arrestua pas publikimit të një videoje ku ngacmonte seksualisht ...

Ngacmimi i të miturës shqiptare, SHÇBA s’pranon të ketë patur denoncim nga nëna e vajzës

Gazeta Express - 11.02.2019

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka reaguar këtë mbrëmje të vonë në lidhje me publikimin e skandalin që plasi në Malësinë e Madhe, atje ku punonjësi i policisë Berhan Bajrakurti ...

Shkodër, arrestohet një polic për ngacmim seksual ndaj të miturës

VOA - 11.02.2019

Policia e Shkodrës arrestoi mesditen e të hënës një punonjës policie në Malësinë e Madhe pas dyshimeve për ngacmim seksual ndaj një të miture. Në një njoftim të shkurtër, policia bëri të ditur se ...

Ngacmimi seksual i policit ndaj të miturës shqiptare, reagon Ministri i Brendshëm

Gazeta Express - 11.02.2019

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me rastin e Berhan Bajrakurtit, policit që ngacmoi seksualisht një 15 vjeçare si dhe akuzat e opozitës, të cilat pasuan më tutje plasjen e ...

U rikthye pasi ruajti votat e PS-së, historia e policit pervers në Shkodër

Albeu.com - 11.02.2019

Ditën e sotme opinioni publik është tronditur nga një denoncim i një nëne ku shprehej se polici Berhan Bajrakurti i kishte ngacmuar seksualisht vajzën e mitur .

“Hajde të bëj një xhiro” Rrëfehet nëna e të miturës që u ngacmua nga polici shqiptar

Gazeta Express - 11.02.2019

Nëna e 15 vjeçares nga Malësia e Madhe e cila u ngacmua seksualisht nga oficeri i policisë Berhan Bajrakurti ka rrëfyer momentet kur ka mësuar mbi ngjarjen e rëndë dhe të ...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër (Video)

Telegrafi - 11.02.2019

Një efektiv i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe u arrestua për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Pas denoncimit në portale dhe shfaqjes së pamjeve ku inspektori i policisë bën ...

Ngacmoi vajzën, Spahia: Polici ishte i larguar, por e riktheu PS

BalkanWeb - 11.02.2019

Policia e Shkodrës arrestoi pak orë më parë specialistin e policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti. Ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të ...

E riktheu "Rilindja", çfarë shkruante polici pervers në Facebook (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.02.2019

Ditën e sotme policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm të shefit të policisë në Grumiere, Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti, pasi ky i fundit akuzohet për ngacmim seksual nga një 15-vjeëareje.

Shefi i policisë i tregoi 15 vjeçares…

LajmiFundit - 11.02.2019

Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen gjithë tmerrin e përjetuar ndërsa pohon se familja e ...

Policia jonë me p*llë në dorë

Albeu.com - 11.02.2019

Kur nuk ishte bërë një javë nga skandali i përdhunimit të një të miture në Kosovë, fillimisht nga mësuesi dhe pastaj nga një polic, një skandal i ngjashëm shpërthen në Shqipëri .

Arrestohet polici pervers, i tregoi organin 15-vjeçares (VIDEO)

Albeu.com - 11.02.2019

Policia e Shkodrës ka njoftuar se ka vënë në pranga një punonjës policie në Malesinë e Madhe, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 15-vjecare.

Skandal në Shkodër, inspektori i policisë bën veprime të turpshme ndaj të miturës, merret vendimi ndaj tij

SOT - 11.02.2019

Pas publikimit të një video me “pullë të kuqe” në rrjetet sociale, është arrestuar menjëherë punonjësi i policisë së Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti.

Dëshmia e nënës së minorenes: E denoncova në polici, më thanë që do ju zhdukim

LajmiFundit - 11.02.2019

Nëna e minorenes 15 vjecare, e cila ishte pre e abuzimit seksual nga një shef policie në Malësi të Madhe, ka rrëfyer tronditjen pas kësaj ngjarje dhe kja dhënë detaje rreth këtij super skandali.

Ngacmoi seksualisht një vajzë 15- vjeçare, arrestohet polici në Shkodër

Botasot - 11.02.2019

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, Berhan ...

Shkodër, arrestohet polici që ngacmonte seksualisht një 15 vjeçare

ABC News - 11.02.2019

Një punonjës i policisë në Shkodër është arrestuar për ngacmim seksual të një vajze 15 vjeçare. Denoncimi është bërë në media përmes një videoje. Ka qenë nëna e vajzës, ajo që ka kërkuar ndihmën e ...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici

Durres Lajm - 11.02.2019

Denoncimi/ Shefi i Policisë ngacmon seksualisht 15-vjeçaren, i dërgon video të turpshme Policia e Shkodrës ka vënë në pranga punonjësin e policisë, Berhan Bajrakurti, i cili akuzohet se ka ngacmuar ...

LAJMI I FUNDIT/ Ngacmoi të miturën, arrestohet shefi i policisë në Shkodër (EMRI+VIDEO)

Mapo - 11.02.2019

Arrestohet një punonjës policie në Shkodër pasi akuzohej se kishte ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Efektivi i arrestuar është Berhan Bajraktari. Mësohet se shefi i policisë e ka marrë në makinë ...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

BalkanWeb - 11.02.2019

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur 15-vjecare. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në ...

Salianji: Ka filmime të tjera të policit në Malësinë e Madhe, më kanë ardhur video

Durres Lajm - 12.02.2019

Deputeti i PD-së, Ervin Salianji thotë se polici i arrestuar në Malësinë e Madhe për ngacmimin seksual ndaj një 15-vjeçareje ishte larguar nga Policia e Shtetit për tentativa përdhunimi, por u ...

Polici i ngacmoi vazjen 15-vjeçare, nëna: S’më pranuan denoncimin

LajmiFundit - 12.02.2019

Skandali me punonjësin e policisë i cili është arrestuar në Malësinë e madhe pas publikimit të videos po merr përmas edhe më të gjera. Pas arstimit të tij detaje të tjera po publikohen.

S'ka denoncim për Berhanin, videoja u filmua në shtëpi: Policia reagon për skandalin

Albeu.com - 11.02.2019

Ka marrë përmasat e një skandali videoja e publikuar dje e policit të Malësisë së Madhe Berhan Bajrakurti. Megjithatë, policia bën me dije se askush nuk i është drejtuar komisariatit të Koplikut apo ...

Videoja +18/ Merret në pyetje polici në Malësinë e Madhe, ja çfarë deklaroi

SOT - 12.02.2019

Ditën e sotme kudo shpërtheu skandali i një polici në Malësinë e Madhe i cili akuzohet se i ka dërguar video nudo një vajze vetëm 15 vjec. Polici i arrestuar, Berhan Bajrakurtaj është marrë mbrëmjen ...

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër (Video)

Almakos - 11.02.2019

Një efektiv i forcave të rendit në Gruemirë të Malësisë së Madhe u arrestua për ngacmimin seksual të një 15-vjeçareje. Pas denoncimit në portale dhe shfaqjes së pamjeve ku inspektori i policisë bën ...

Ngacmoi vajzën, Spahia: Polici ishte i larguar, por e riktheu PS

Botasot - 11.02.2019

Policia e Shkodrës arrestoi pak orë më parë specialistin e policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti. Ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të ...

I tregoi videon e turpshme 15-vjeçares, shikoni çfarë shkruante në Facebook polici manjak pasi e rikthyen në detyrë

SOT - 11.02.2019

Ditën e sotme policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm të shefit të policisë në Grumiere, Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti, pasi ky i fundit akuzohet për ngacmim seksual nga një ...

SHOKUESE/ Shefi i policisë nxjerr organin dhe ia tregon 15 vjeçares, pamje skandaloze (VIDEO)

Albeu.com - 11.02.2019

Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare. Nëna nuk identifikohet por rrëfen për neësbomb.al gjithë tmerrin e përjetuar ndërsa ...

Akte të turpshme me të miturën, arrestohet polici në Shkodër

Java News - 11.02.2019

Kolegët kanë vënë në pranga një efektiv policie në fshatin Gruemirë të Qarkut Shkodër. Bëhet fjalë për shtetasin Berhan Bajrakurti, i cili dyshohet për ngacmim seksual ndaj një vajze 15-vjeçare.

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet polici në Shkodër

Top Channel - 11.02.2019

Policia e Shkodrës ka arrestuar një punonjës policie, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një të mitur. Mësohet se në pranga ka përfunduar shefi i policisë së zonës Grumiere në Malësinë e Madhe, ...

Polici i dërgonte video të turpshme vajzës 15-vjeçare/ Nëna tregon të vërtetën, kjo është arsyeja pse nuk u pranua ...

SOT - 12.02.2019

Skandali me punonjësin e policisë i cili është arrestuar në Malësinë e madhe pas publikimit të videos po merr përmas edhe më të gjera. Pas arstimit të tij detaje të tjera po publikohen.

I veshur me uniformë, dalin pamjet nga arrestimi i policit pas denoncimit të skandalit seksual me të miturën (VIDEO)

SOT - 11.02.2019

Policia e Shtetit ka publikuar videon e arrestimit të Berhan Bajrakurtit, inspektorit të Policisë në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe.

Ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, deputeti: Polici ishte i larguar, por e riktheu PS

Durres Lajm - 11.02.2019

Denoncimi/ Shefi i Policisë ngacmon seksualisht 15-vjeçaren, i dërgon video të turpshme Deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka reaguar lidhur me rastin skandaloz të shefit të Komisariatit ...

I tregoi organin gjenital në video 15-vjeçares, ja çfarë shkruante në Facebook polici manjak pasi e rikthyen në detyrë

Botasot - 12.02.2019

Ditën e djeshme policia ka bërë arrestimin e menjëhershëm të shefit të policisë në Grumiere, Malësinë e Madhe Berhan Bajrakurti, pasi ky i fundit akuzohet për ngacmim seksual nga një 15-vjeëareje.

Pamje shokuese +18/ Shefi i policisë ngacmon seksualisht vajzën 15 vjeçare: Hajde hyp në makinë, nëna rrëfen tmerrin

Botasot - 11.02.2019

Pamje shokuese kanë mbërritur në redaksinë e newsbomb. Një nënë denoncon një shef policie nga Malësia e Madhe i cili ka ngacmuar seksualisht vajzën e saj 15 vjeçare.

I dërgonte 15-vjeçares foto dhe video nudo, arrestohet polici në Malësinë e Madhe (EMRI)

Mapo - 11.02.2019

SHKODER – Arrestohet një punonjës policie në Shkodër pasi akuzohej se kishte ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Efektivi i arrestuar është Berhan Bajraktari me detyrë Specialist i Policimit ne ...

Video-skandali, SHÇBA: Nuk ka patur ankesë në Polici për rastin

BalkanWeb - 11.02.2019

Disa orë pas arrestimit të policit në Malësi të Madhe, i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka reaguar edhe SHÇBA, Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat.

Polici video-seksuale me të miturën, deputeti nxjerr të tjera detaje tronditëse

SOT - 11.02.2019

Policia e Shkodrës arrestoi pak orë më parë specialistin e policimit në komunitet në zonën e Gruemirës në Malësinë e Madhe, Berhan Bajrakurti. Ai dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë të ...

"Do të zhduk do ju shfaros...", nëna e të miturës tregon kërcënimet nga polici pervers

Albeu.com - 11.02.2019

Një denoncim i rëndë është publikuar ditën e sotme në media ku punonjësi i policisë, Berhan Bajrakurti ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur, 15 vjeçare dhe i ka dërguar video duke i treguar ...

I dërgonte 15-vjeçares foto dhe video nudo, kush është polici që u arrestua sot në Malësinë e Madhe (FOTO)

SOT - 11.02.2019

Ditën e sotme është arrestuar një punonjës policie në Shkodër pasi akuzohej se kishte ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Efektivi i arrestuar është Berhan Bajraktari me detyrë Specialist i ...

Policia falenderon, por po heton kush e nxori videon e ngacmimit seksual të 15-vjeçares

Mapo - 12.02.2019

Shërbimi për Çështjet e Brëndshme dhe Ankesat ka reaguar në lidhje me ngacmimin seksual të një 15-vjeçare nga polici Berhan Bajrakurti. SHÇBA iu kërkon qytetarëve të denoncojnë rastet abuzive, por ...

Ngacmoi të miturën, polici i skandalit në Shkodër është ish-komisioneri i PS

LajmiFundit - 11.02.2019

Deputeti i PD, Bardh Spahia, në një postim të bërë në Facebook, ka reaguar lidhur me rastin skandaloz të shefit të Komisariatit në zonën e Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurtaj, ndërsa shkruan se ai ...

E rëndë/ Nëna denoncon shefin e policisë që ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, filmohet duke kryer akte të turpshme

SOT - 11.02.2019

Bëhet fjalë për shefin e policisë së zonës Grumiere (Malësi e Madhe), Berhan Bajrakurti. Shefi i policisë e ka marrë në makinë vajzën, e ka telefonuar e madje ka kryer akte të turpshme në bisedat me ...

I dërgonte 15-vjeçares foto dhe video nudo, kush është polici që u arrestua sot në Malësinë e Madhe (FOTO)

Tetova Sot - 11.02.2019

Ditën e sotme është arrestuar një punonjës policie në Shkodër pasi akuzohej se kishte ngacmuar seksualisht një 15-vjeçare. Efektivi i arrestuar është Berhan Bajraktari me detyrë Specialist i ...