TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Atletico zyrtarizon të ardhmen e Griezmann: E dimë që në mars ku do të luajë

Botasot - 12.06.2019

Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. "E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona", ka thënë ...

E konfirmuar: Kjo do të jetë skuadra e re e Griezmann

Lajmi.net - 12.06.2019

Ylli francez do të realizojë ëndrrën e tij, duke veshur fanellën e Barcelonës, për të luajtur përkrah Lionel Messit. Drejtori i Atletico Madrid, Gil Marin, ka konfirmuar se Griezmann do t’i bashkohet ...

Drejtori i Atletico Madridit, Marin: Griezmann do të luajë te Barcelona

Telegrafi - 12.06.2019

Antoine Griezmann e ka konfirmuar largimin nga Atletico Madrid që do të bëhet gjatë kësaj vere. Ka kohë që ai është i lidhur me një kalim te Barcelona.

Shefi ekzekutiv i Atleticos: Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës

Gazeta Express - 12.06.2019

Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin, ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka ...

Griezmann e ka vendosur, më 1 korrik prezanohet te skuadra e re

BalkanWeb - 12.06.2019

Mungon zyrtarizimi, por në Spanjë janë të sigurtë se Antuan Griezmann do të vazhdojë karrierën e tij te Barcelona. Sipas të përditëshmes “El Mundo Deportivo”, sulmuesi e ka marrë vendimin e tij dhe ...

Griezmann ka zgjedhur Barcelonën, transferimi në Camp Nou çështje ditësh!

SuperSport - 12.06.2019

Edhe pse është folur se te Barcelona nuk e duan futbollistët e tjerë të skuadrës blaugrana, e ardhmja e Antoine Griezmann sipas të gjitha gjasave do të jetë te Barça.

Griezmann lë të kuptohet se do të transferohet te një klub jashtë La Ligës

Gazeta Express - 12.06.2019

Antoine Griezmann nuk është i sigurt nëse dëshiron të qëndrojë në La Liga, mes spekulimeve se kampioni i Ligue 1, Paris Saint-Germaini, i ka bërë atij ofertë edhe më të mirë sesa Barcelona.

Atletico gjen pasuesin e Griemzann, vlen 105 milionë funte

Flaka - 11.06.2019

Teksa pritet zyrtarizimi i Antoine Griezmann te skuadra e tij e re, te Atletico e Madridit nuk kanë mbetur duarkryq. Skuadra e vogël madrilene ka nisur punën për të gjetur pasuesin e francezit dhe ...

Atletico zyrtarizon të ardhmen e Griezmann: E dimë që në mars ku do të luajë

Tetova Sot - 12.06.2019

Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë ...

Shefi ekzekutiv i Atleticos zbulon destinacionin e Griezmann

Albeu.com - 12.06.2019

Shefi ekzekutiv i Atletico Madridit, Miguel Angel Gil Marin , ka zbuluar se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Barcelonës këtë verë. Antoine Griezmann tronditi muajin e kaluar kur njoftoi se ka ...

Le Parisien: Griezmann do luajë në këtë klub sezonin e ardhshëm

Lajmi.net - 11.06.2019

Francezi konfirmoi se do të largohet nga Atletico Madrid muajin e kaluar dhe ka qenë i lidhur me një kalim te Barcelona ose Paris Saint-Germain. Sipas Le Parisien, Griezmann ka zgjedhur Barcelonën ...

Griezmann ka zgjedhur skuadrën ku do të transferohet

Botasot - 12.06.2019

Sulmuesi francez ka njoftuar që do të largohet nga Atletico Madridi. E ardhmja e Antoine Griezmann është një çështje shumë e diskutuar në Spanjë, pasi deri më tani nuk dihej se ku do të transferohej.

Atletico zyrtarizon të ardhmen e Griezmann: E dimë që në mars ku do të luajë

Ina - 13.06.2019

Gil Marin, drejtori ekzekutiv i Atletico Madrid, ka konfirmuar se Antoine Griezmann do të luajë me Barcelona-n sezonin e ardhshëm. “E dimë që në mars se ai do të luajë te Barcelona”, ka thënë ...