TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Radhë të gjata para Ambasadës Gjermane, shqiptarët ska kush i ndalë

Ina - 15.05.2019

Radhë të gjata para Ambasadës Gjermane, shqiptarët ska kush i ndalë te ikin jashte vendit te tyre per nje jete me te mire. Keshtu ishte pasqyra sot en Tirane, sic eshte edhe ne SHkup dhe Prishtine.

Eksod si në 1990, radhë të gjata qytetarësh tek ambasada gjermane në Tiranë

LajmiFundit - 15.05.2019

Qytetarë të shumtë shqiptarëb po shfrytëzojnë hapësirat ligjore për t’u larguar jashtë vendit për punë. LSA, ka realizuar sot disa fotografi pranë Ambasadës Gjermane në Shqipëri ku duken radhët e ...

Radhë të gjata në Ambasadën Gjermane (Foto)

Top Channel - 15.05.2019

Agjencia fotografike LSA ka realizuar sot pasdite disa foto pranë Ambasadës Gjermane në Shqipëri, ku shihen shumë të rinj në radhë, duke pritur me dosje aplikimet për punë në Gjermani.

Radhë të gjata para Ambasadës Gjermane, shqiptarët ska kush i ndalë

Tetova Sot - 15.05.2019

Radhë të gjata para Ambasadës Gjermane, shqiptarët ska kush i ndalë te ikin jashte vendit te tyre per nje jete me te mire. Keshtu ishte pasqyra sot en Tirane, sic eshte edhe ne SHkup dhe Prishtine.

Radhë të gjata në Ambasadën Gjermane

Botasot - 15.05.2019

Agjencia fotografike LSA ka realizuar sot pasdite disa foto pranë Ambasadës Gjermane në Shqipëri, ku shihen shumë të rinj në radhë, duke pritur me dosje aplikimet për punë në Gjermani.