TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Marina dhe Getoari do t’ju shkrijnë së qeshuri, ja çfarë ndodh në shtëpinë e çiftit

Mapo - 16.05.2018

Marina dhe Getari janë padyshim një nga çiftet më të dashura për shqiptarët. Gjithmonë ka kuriozitet për jetën e tyre private, edhe pse ata nuk para tregojnë shumë.

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti! (FOTO)

Tetova Sot - 16.05.2018

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e tyre. Ndonëse shpesh janë të rezervuar sa i përket jetës së tyre private, këtë herë bukuroshja ...

Ky postim i Marinës ku ju shkrijë së qeshuri, shikoni çfarë bën Geti!

Gazeta Express - 16.05.2018

Ata janë një nga çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar dhe duket se po e shijojnë pafund martesën e ...

Ja çka po përgatit Getoar Selimi për gruan e tij Marinën

Lajmi.net - 16.05.2018

Getoar Selimi është bërë një kryefamiljar shumë i përkushtuar. Ani në kohë të lirë, herë pas here e ndihmon gruan e tij edhe në kuzhinë, shkruan lajmi.net Së fundmi siç edhe duket në një foto të ...

Marina tregon çfarë bën Getoari në kohën e lirë dhe sapo na shkriu

LajmiFundit - 16.05.2018

Getoari e ka vërtetuar me kohë se është një burrë për shtëpi, por pas martesës me Marina Vjollcën, po na bind gjithnjë e më shumë për këtë. Së fundi ka qenë moderatorja ajo e cila ka treguar talentin ...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

Telegrafi - 16.05.2018

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë.

Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj! / Foto

Alb Portali - 16.05.2018

Ajo është tërhequr për momentin nga ekrani dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj edhe pse ende nuk është përfolur për një program të ri që do moderojë.

Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj

Gazeta Express - 16.05.2018

Marina Vjolca është një nga moderatoret më pozitive dhe më të dashura të publikut ...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë! / Foto

Alb Portali - 16.05.2018

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun. Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë.

Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj

Mapo - 16.05.2018

Marina Vjolca është një nga moderatoret më pozitive dhe më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është tërhequr për momentin nga ekrani dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj edhe pse ende ...

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë

Zhurnal - 16.05.2018

Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun.Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa ...

Pasi mohoi shtatëzëninë, Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj

LajmiFundit - 16.05.2018

Marina Vjolca është një nga moderatoret më pozitive dhe më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është tërhequr për momentin nga ekrani dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj edhe pse ende ...

Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj

Durres Lajm - 16.05.2018

Marina Vjollca është një nga moderatoret më pozitive dhe më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është tërhequr për momentin nga ekrani dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj edhe pse ...

Marina Vjollca pranon publikisht ndryshimin në jetën e saj

Ina - 16.05.2018

Marina Vjolca është një nga moderatoret më pozitive dhe më të dashura të publikut shqiptar. Ajo është tërhequr për momentin nga ekrani dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e saj edhe pse ende ...