TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjykata vendos për personin i cili goditi me kamionet 22-vjeçaren shtatzënë

Zeri - 12.02.2019

I është caktuar masa e paraburgimit prej një muaj personit i cili ka shkaktuar nj aksident ku si pasojë ka mbetur e lënduar rëndë një 22-vjeçare shtatzënë e cila pas lëndimeve të marra ka humbur edhe ...

Përgjaken rrugët që në mëngjes/ Furgoni përplaset me “Renault”-in, drejtuesja e makinës në gjendje të rëndë (DETAJE)

SOT - 12.02.2019

Një aksident i rëndë raportohet që në mëngjes në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit rreth orës 06:00. Burime bëjnë me dije se një furgon është përplasur me një mjet "Renault".

Alarmante, 40 aksidente vetëm për një ditë

Botasot - 12.02.2019

Vetëm gjatë ditës së djeshme, në tërë Kosovën kanë ndodhur 40 aksidente. Policia e Kosovës, ka njoftuar se vetëm gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 40 aksidente në komunikacion.

Përplasen dy makina në hyrje të Lezhës, dy drejtuesit në spital

ABC News - 12.02.2019

Dy automjete përfunduan në kanal në një aksident në km 2 të superstradës Lezhë – Laç. Si pasojë u plagosën dy drejtuesit e mjeteve, të cilët ndodhen në spitalin e Lezhës jashtë rrezikut për jetën.

U përplas me furgonin e mallrave, gruaja në gjendje kritike për jetën

Albeu.com - 12.02.2019

Një grua ëhstë plagosur rëendë ditën e sotme pasi është përfshirë në një aksident me një furgon mallrash. Ajo drejtonte një mjet Renault dhe aktualisht është në gjendje kritike për jetën .

Lezhë, furgoni i mallrave përplaset me një tjetër automjet, dy të plagosur

Ina - 12.02.2019

Dy persona janë plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Laç. Aksidenti u regjistrua pranë kryqëzimit të Ishull Shëngjinit. Sipas informacioneve të policisë në aksident janë ...

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

Zeri - 12.02.2019

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e ...

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

Gazeta Express - 12.02.2019

Vetëm gjatë muajit të kaluar 7 vetë kanë humbur jetën si pasojë e aksidenteve në komunikacion, përderisa ditë më parë një grua shtatzënë humbi foshnjën dhe vetë është në rrezik për jetë si pasojë e ...

Aksident në Lezhë, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë

BalkanWeb - 12.02.2019

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin.

Furgoni i mallrave përplaset me një automjet, një në gjendje të rëndë

Durres Lajm - 12.02.2019

Një aksident është shënuar në orën 06:00 të mëngjesit të sotëm, ku për pasojë janë plagosur dy persona, pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin, në hyrje të qytetit të Lezhës.

Dalin pamjet e aksidentit ku u përfshi policja shqiptare

SOT - 11.02.2019

Një aksident ka ndodhur këtë të hënë në Vlorë, pranë rrugës së varrezave ku e plagosur ka mbetur një punonjëse e policisë së paraburgimit, zonja Elmira Binaj.

U përplas në kundravajtje, aksidentohet efektivja e policisë në Vlorë

SOT - 11.02.2019

Një efektive policie në paraburgimin e Vlorës është aksidentuar ditën e sotme, dhe është transportuar për ndihmë spitalore.Elmira Binaj u aksidentua në fshatin Babicë ku u përfshin dy automjete.

Aksident në Vlorë, plagoset efektivja

ABC News - 11.02.2019

Efektivja e paraburgimit të Vlorës Elmira Binaj ka mbetur e plagosur në një aksident rrugor pasditen e sotme në rrugën e varrezave në këtë qytet. Një mjet që po vinte nga Llakatundi dhe që dyshohet ...

Vlorë/ Aksident në ‘Rrugën e Varrezave, ‘Benzi’ përplas efektiven e policisë

Java News - 11.02.2019

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si ‘Rruga e Varrezave’.

Përplasen dy automjete, plagoset një oficere policie

Durres Lajm - 11.02.2019

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Burimet thanë se në aksident ka ndodhur në fshatin Babicë, ku është përfshirë edhe një punonjëse policie.

Aksident në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, tre të lënduar (Video)

Telegrafi - 11.02.2019

Tre persona kanë mbetur të lënduar, si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Mitrovicë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, ...

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, ka të lënduar

Lajmi.net - 11.02.2019

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë. Nga ky aksident dyshohet se ka edhe persona të lënduar. Lajmi.net mëson së në këtë aksident janë të ...

Aksident zinxhiror në Kinë, përfshihen mbi 100 vetura – dy të vdekur e 50 të lënduar (Video)

Telegrafi - 11.02.2019

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident zinxhiror në Kinë. Në aksidentin “masiv” që kanë ndodhur në një autostradë, janë përfshirë mbi 100 vetura, ...

Nis seanca për personin që goditi me kamion 22-vjeçaren shtatzënë

Zeri - 11.02.2019

Pas ndalimit 48-orësh, ka nisur seanca dëgjimore për të dyshuarin i cili goditi me kamionetë 22-vjeçaren shtatzënë e cila pas lëndimeve të marra ka humbur foshnjën.

Tragjike/ Kamionçina përplas 22 vjeçaren shtatzënë, humb fëmijën (VIDEO)

SOT - 11.02.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një kamionçinë ka përplasur një 22 vjeçare e cila ishte shtatzënë. 22 vjeçarja ishte duke ecur në trotuar kur është përplasur, ndërsa nga goditja ka ...

Aksident trafiku në Pejë, vetura futet në objektin e një furre

Zeri - 11.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në qytetin e Pejës. Sipas një fotografie të dërguar në Indeksonline shihet se si veturat janë përplasur me njëra-tjetrën dhe se njëra prej tyre është ...

Tre makina përplasen në Elbasan, plagosen dy persona

ABC News - 11.02.2019

Një aksident në seri ka ndodhur në orët e para te kesaj te hene në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ndodhi në Unazën Jugore vendin e njohur si “Kryqëzimi i kinezëve”.

Elbasan/ Përplasen tre mjete, dy pasagjerë përfundojnë në spital

BalkanWeb - 11.02.2019

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qyteti pranë vendit ...

Përplasen 3 makina në Elbasan, 2 të plagosur

Botasot - 11.02.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas policisë "ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 mjete dhe si ...

VIDEO: Aksident masiv, përfshihen mbi 100 vetura

Gazeta Tema - 11.02.2019

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë. Në aksidentin u përfshirë mbi 100 vetura. E gjitha ndodhi pasi rrugët ishin të mbuluara nga bora ...

Shkup, 22 aksidente gjatë fundjavës, dy persona rëndë të lënduar

Telegrafi - 11.02.2019

Dy persona janë lënduar rëndë dhe nëntë tjerë kanë marrë lëndime të lehta në gjithsej 22 aksidente komunikacioni që kanë ndodhur gjatë fundjavës në rajonin e SPB Shkup.

Përplasen tre makina në Elbasan, të paktën dy të plagosur

Java News - 11.02.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Mësohet se në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, janë përplasur tre mjete.

Gjykata merr vendim për personin që goditi me kamionetë 22-vjeçaren shtatzënë në Prishtinë

Botasot - 12.02.2019

Masën e paraburgimit e ka konfirmuar, Mirlinda Gashi, Zyrtarja për Informim e Gjykatës Themelore në Prishtinë. “Dje është mbajtur seanca dhe i është caktuar masa e paraburgim prej një muaj”, ka thënë ...

Alarmante, 40 aksidente vetëm për një ditë

Lajmi.net - 12.02.2019

Vetëm gjatë ditës së djeshme, në tërë Kosovën kanë ndodhur 40 aksidente. Policia e Kosovës, ka njoftuar se vetëm gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 40 aksidente në komunikacion, ...

Përplaset me furgonin, plagoset rëndë drejtuesja e mjetit

Top Channel - 12.02.2019

Një aksident ka ndodhur në qytetin e Lezhës mëngjesin e së martës, në afërsi të kryqëzimit në Ishull-Shëngjin. Dy persona janë plagosur si pasojë e këtij aksidenti.

Shifrat e frikshme të aksidenteve, 7 të vdekur për një muaj

Botasot - 12.02.2019

Rrugët e Kosovës vazhdojnë të përgjaken pothuajse çdo ditë si pasojë e numrit të madh të aksidenteve në komunikacion. Viktima e fundit është një grua shtatzënë, e cila u godit nga një kamionetë të ...

Lezhë/ Aksident, përplasen 2 makina, drejtuesja e ‘Renault’ në gjendje të rëndë

Java News - 12.02.2019

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti në hyrje të qytetit të Lezhës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm pranë kryqëzimit të Ishull Shëgjin.

Shtatë persona të lënduar nga aksidenti në Peran të Podujevës

Lajmi.net - 10.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Peran të Podujevës. Në fshatin Peran të Podujevës, rreth orës 17:00 të ditës së sotme ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy ...

E FUNDIT/ Aksident i rëndë tek rruga e Elbasanit, përplasen 1 automjet dhe 1 motorçikletë

LajmiFundit - 10.02.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në rrugën e Elbasanit, në Tiranë ku 1 automjet dhe një motoçikletë janë përfshirë në një aksident. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Liceut Artistik dhe bëhet me dije se ...

Aksident i rëndë - lëndohen gjashtë persona

Botasot - 10.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Peran të Podujevës. Në këtë aksident, sipas pamjeve, kanë qenë të përfshira dy vetura, me ç’ rast kanë mbetur të lënduar gjashtë persona.

Aksident në Peran, lëndohen shtatë persona

Koha.net - 10.02.2019

Nja aksident që ka ndodhur në fshatin Peran të Podujevës, ka lënë të lënduar shtatë persona. Dy vetura janë përfshirë në këtë aksident. Lajmin e ka konfirmuar për Koha.net, zëdhënësja për rajonin e ...

Pesë të lënduar nga një aksident në Mitrovicë

Zeri - 10.02.2019

Pesë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti ku u përfshin tri vetura në qytetin e Mitrovicës. Këtë e ka konfirmuar për klankosova.tv, zëdhënësi i Policisë në Mitrovicë, Avni Zahiti.

Aksident në fshatin Peran të Podujevës, shtatë të lënduar

Telegrafi - 10.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur, të dielën rreth orës 17:00. Si pasojë, shtatë persona kanë pësuar lëndime trupore. Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë, Flora Ahmeti.

Aksident në Peran të Podujevës - Shtatë persona të lënduar

Zeri - 10.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur në pasditen e së dielës në Komunën e Podujevës. Rreth orës 17:00, në fshatin Peran janë ndeshur dy vetura, me ç’rast janë lënduar shtatë persona.

Aksident në Peran të Podujevës, gjashtë persona të lënduar

Botasot - 10.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në fshatin Peran të Podujevës. Në këtë aksident, sipas pamjeve, kanë qenë të përfshira dy vetura, me ç’ rast kanë mbetur të lënduar gjashtë persona.

Maqedoni, një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Koçan

Botasot - 10.02.2019

Dy individë janë lënduar rëndë në një aksident të rëndë trafiku në Koçan të Maqedonisë. Sipas asaj që njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), aksidenti ka ardhur si pasojë e humbjes së ...

Shtatzëna që humbi foshnjën në aksident vazhdon të jetë në gjendje të rëndë

Gazeta Express - 10.02.2019

Në trotuarin e një rruge në “Kolovicë” një ditë më parë ndodhi një aksident i ...

Shtatzëna që humbi foshnjën në aksident vazhdon të jetë në gjendje të rëndë

Tetova Sot - 10.02.2019

Në trotuarin e një rruge në “Kolovicë” një ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë. Një kamionetë, nga pakujdesia, goditi një këmbësore. E 22 vjeçarja ishte shtatzënë dhe në momentin e aksidentit ...

Vlorë/ Aksident në ‘Rrugën e Varrezave, ‘Benzi’ përplas efektiven e policisë

Botasot - 11.02.2019

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Babicë të Vlorës ku si pasojë ka mbetur e plagosur efektivja e policisë me iniciale E.M. Ngjarja ndodhi në zonën e njohur si ‘Rruga e Varrezave’.

Aksident në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, tre të lënduar (Video)

Almakos - 11.02.2019

Tre persona kanë mbetur të lënduar, si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Mitrovicë. Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin edhe zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, ...

Aksident zinxhiror në Kinë, përfshihen mbi 100 vetura

Flaka - 11.02.2019

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident zinxhiror në Kinë. Në aksidentin “masiv” që kanë ndodhur në një autostradë, janë përfshirë mbi 100 vetura.

Aksident trafiku në Pejë, vetura futet në objektin e një furre

Botasot - 11.02.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në qytetin e Pejës. Sipas një fotografie të dërguar në Indeksonline shihet se si veturat janë përplasur me njëra-tjetrën dhe se njëra prej tyre është ...

Aksident në Elbasan, tre persona përfundojnë në urgjencë

Albeu.com - 11.02.2019

Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e dy shtetasve ka ndodhur sot në qytetin e Elbasanit. Nga të dhënat e para raportohet se tre mjete janë përfshirë në aksident në unazën e qytetit pranë vendit ...

Aksident, dy persona në spital

LajmiFundit - 11.02.2019

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë “ngjarja u regjistrua në Unazë e qytetit te Kryqëzimi i Kinezve, ku janë përplasur 3 ...

Aksidenti masiv, përplasen 100 automjete

LajmiFundit - 11.02.2019

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë. Në aksidentin u përfshirë mbi 100 vetura, dhe drejtues mjetesh.