TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Njihuni me vajzat që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në ‘Miss Globe’

Tetova Sot - 09.10.2019

Klea Bushi dhe Eriona Sejdiu, njëra bjonde e tjetra brune janë përfaqësueset e Shqipërisë dhe Kosovës në ‘Miss Globe’. Klea Bushi e cila përfaqëson Shqipërinë është nga Tirana dhe prej 22 vitesh ka ...

Njihuni me 2 vajzat që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në "Miss Globe" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 09.10.2019

Klea Bushi dhe Eriona Sejdiu janë dy bukuroshet që do të përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në “ Miss Globe”. Klea Bushi është përfaqësuese e Shqipërisë dhe prej 22 vitesh jeton në Itali.

Kjo është vajza që do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Globe 2019”

Lajmi.net - 08.10.2019

Eriona Sejdiu, nga Prishtina, do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Globe 2019”, shkruan lajmi.net. Ajo është vetëm 19 vjeçaredhe merr pjesë për herë të parë në një garë të tillë bukurie të nivelit kaq ...

Eriona Sejdiu përfaqëson Kosovën në Miss Globe 2019

Botasot - 08.10.2019

Vajza nga Prishtina, Eriona Sejdiu do ta përfaqësojë Kosovën në Miss Globe 2019. Nëntëmbëdhjetë vjeçarja merr pjesë për herë të parë në një garë të tillë bukurie të nivelit kaq të lartë.

Prishtinasja 19-vjeçare do të përfaqësojë Kosovën në Miss Globe 2019

Koha.net - 08.10.2019

Vajza nga Prishtina, Eriona Sejdiu do ta përfaqësojë Kosovën në Miss Globe 2019. Nëntëmbëdhjetë vjeçarja merr pjesë për herë të parë në një garë të tillë bukurie të nivelit kaq të lartë.

Eriona Sejdiu përfaqëson Kosovën në “Miss Globe 2019”

Telegrafi - 08.10.2019

Vajza nga Prishtina, Eriona Sejdiu do ta përfaqësojë Kosovën në “Miss Globe 2019”. Nëntëmbëdhjetë vjeçarja merr pjesë për herë të parë në një garë të tillë bukurie të nivelit kaq të lartë.

Në “Miss Globe 2019” kjo bukuroshe nga Prishtina do ta përfaqësoj Kosovën

InfoKosova - 08.10.2019

Eriona Sejdiu është përfaqsuesja e Kosovës në “Miss Globe 2019”. Ajo do ta përfaqësoj Kosovën në këtë event bukurie. Prishtinasja 19 vjeçare do ta përfaqësojë Kosovën në një garë bukurie të nivelit ...

Njihuni me bukuroshen që përfaqëson Kosovën në ‘Miss Globe’

Zeri - 08.10.2019

Eriona Sejdiu do ta përfaqësojë Kosovën në Miss Globe 2019. 19-të vjeçarja merr pjesë për herë të parë në një garë të tillë bukurie të nivelit kaq të lartë.

​Eriona Sejdiu përfaqëson Kosovën në Miss Globe 2019

Alsat - 10.10.2019

Vajza nga Prishtina, Eriona Sejdiu do ta përfaqësojë Kosovën në Miss Globe 2019. Nëntëmbëdhjetë vjeçarja merr pjesë për herë të parë në një garë të tillë bukurie të nivelit kaq të lartë.