TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

E frikshme! Liqeni që pushtoi Instagramin, depo për mbetje toksike

BalkanWeb - 12.07.2019

Ujëra të kristalta dhe të qarta, sfond i bardhë dhe një pamje që të lë pa frymë. Ky është liqeni i Novosibirskit, një prej më të famshmëve në Rusi, sidomos për blogerat e Instagramit nga e gjithë ...

Rusi/ Liqeni toksik ‘mbret’ i mediave sociale

Top Channel - 11.07.2019

Ujëra të kristalta dhe një panoramë marramendëse. Liqeni i Novosibirskit, një nga më të famshmit në Rusi, shumë i adhuruar nga anëtarët e instagramit në të gjithë botën, në të vërtetë është një ...

Liqeni me bukuri vrasëse, i kaltër si qielli por helmues

Gazeta Express - 11.07.2019

Një liqen në Siberi, ku njerëzit shpesh herë kanë shkuar për të bërë fotografi, në fakt ka dalë që është helmues nga mbetjet e fabrikave. Liqeni, i cili njihet si “Novosibirsk Maldives” për shkak se ...

"Instagram" pushtohet me foto nga Maldivet siberiane, ajo që fshihet pas është alarmante (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.07.2019

Ujëra të kristalta dhe të qarta, sfond i bardhë dhe një pamje që të lë pa frymë. Ky është liqeni i Novosibirskit, një prej më të famshmëve në Rusi, sidomos për blogerat e Instagramit nga e gjithë ...

Liqeni toksik në Rusi, ‘mbret’ i mediave sociale

Zeri - 12.07.2019

Ujëra të kristalta dhe një panoramë marramendëse. Liqeni i Novosibirskit, një nga më të famshmit në Rusi, shumë i adhuruar nga anëtarët e instagramit në të gjithë botën, në të vërtetë është një ...