TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ylli Rakipi: Përplasja me Edi Ramën, do të më mbyllë emisionin

BalkanWeb - 15.04.2019

Gazetari dhe moderatori i njohur i emisionit të “Pa Ekspozuarit” Ylli Rakipi i ftuar mbrëmjen e sotme në programin “A Show” në News 24 tregon marrëdhënien e tij me kryeministrin Edi Rama, marrëdhënie ...

Ylli Rakipi: Rama me Endri Fugën më ngritën kurth te TCH, gjërat në Shqipëri zgjidhen pas një përplasje të madhe si ...

Gazeta Tema - 15.04.2019

Ylli Rakipi ka deklaruar se kryeministri Rama ka tentuar t’i mbyllë atij emisionin. I ftuar në emisionin “A Show” në “News24”, Rakipi tha se Rama përdor strategjitë e veta për t’u përballur me ...

Ylli Rakipi: Përplasja me Edi Ramën, do të më mbyllë emisionin

Botasot - 15.04.2019

Gazetari dhe moderatori i njohur i emisionit të “Pa Ekspozuarit” Ylli Rakipi i ftuar mbrëmjen e sotme në programin “A Show” në News 24 tregon marrëdhënien e tij me kryeministrin Edi Rama, marrëdhënie ...

Ylli Rakipi: Gjërat në Shqipëri zgjidhen pas një përplasje të madhe

Mapo - 15.04.2019

Gazetari dhe drejtuesi i emisionit “Të Paekspozuarit”, Ylli Rakipi, depozitoi para disa ditësh një kundërpadi ndaj kryeministrit Edi Rama në Gjykatën e Tiranës.