TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I morën paratë dhe terrorizuan familjarët, kush është biznesmeni që ra pre e grabitësve

Botasot - 13.01.2019

Elton Kelmendi është biznesmeni që ra pre e grabitësve me maska, në Shkozet të Durrësit. Dyshohet se tre persona me maskë i kanë vjedhur një shumë parash prej 10 mijë eurosh.

U grabit nga 3 persona të veshur si policë, kush është biznesmeni nga Durrësi (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.01.2019

Detaje të tjera kanë dalë nga grabitja e ndodhur pak më parë në Shkozet të Durrësit, pre e së cilës ka rënë familja e një biznesmeni . Të dhënat nga policia bëjnë me dije se grabitësit kanë qënë tre ...

Durrës, autorët që morën 10 mijë euro ishin të veshur si policë

LajmiFundit - 12.01.2019

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot banorët e lagjes 14 në Shkozet të Durrësit teksa tre persona të veshur me uniformë policie i zunë pritë një biznesmeni dhe më pas i grabitën me armë 10 mijë euro.

Dy persona me maska e armë i rrëmbejnë ?Benz?-in kuksianit në Krujë

Albeu.com - 12.01.2019

Një tjetër grabitje është regjistruar mbrëmjen e sotme, në qarkun e Durrësi përkatësisht në Thumanë të Krujës. Bëhet fjalë për një grabitje me armë rreth orës 20:30, ku dy persona të maskuar dhe të ...

Maskat grabisin familjen e biznesmenit

Lajmi.net - 12.01.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkozet, në lagjen 14 të qytetit të Durrësit. Paraprakisht deklarohet se tre persona të armatosur e të maskuar, pasi kanë ndjekur lëvizjet e një biznesmeni që ka ...

Çfarë po ndodh në vend? Maskat godasin sërish

SOT - 12.01.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Thumanë të Fushë-Krujës. Dy persona me maska kanë grabitur një automjet të tipi ‘Benz’ me targa AA046TA.

Krujë, maskat në aksion. Grabisin Benz-in për…

Top Channel - 12.01.2019

Një automjet tip Benz është grabitur në Krujë. Mësohet se makina është grabitur nën kërcënimin e armës. Disa persona të armatosur i kanë dalë përpara drejtuesit të mjetit në Thumanë.

EMRI/ E lidhën e i rrëmbyen djalin, kush është biznesmeni i grabitur

Albeu.com - 12.01.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sonte në Durrës, ku është grabitur familja e një biznesmeni . Mësohet se grabitësit kanë lidhur të gjithë anëtarët e familjes, dhe kanë marrë të gjitha paratë që ...

Tjetër grabitje me armë, maskat shfaqen edhe në Krujë

Botasot - 12.01.2019

Një tjetër grabitje maskash të armatosura ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Grabitja e radhës, ka ndodhur në Thumanë të Krujës. Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin nga Kukësi ...

Si në filma! Detaje të reja për grabitjen e biznesmenit në Durrës

Gazeta Express - 12.01.2019

Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë e të veshur me uniformë policie kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se vlera e grabitur është ...

Fushë-Krujë/ E zbritën me forcë shoferin, si u grabit makina…

Mapo - 12.01.2019

Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani.

Maskat grabisin familjen e biznesmenit. Lidhën familjarët dhe…

Top Channel - 12.01.2019

Tre persona të maskuar kanë grabitur mbrëmjen e sotme banesën e një biznesmeni në Shkozet të Durrësit. Nga të dhënat e para, dyshohet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Grabitja/ I zunë pritë, si e lidhën familjen e biznesmenit në Shkozet…

Mapo - 12.01.2019

Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Tjetër grabitje/ Në pronësinë e kuksianit, maskat rrëmbejnë makinën në Fushë-Krujë

Mapo - 12.01.2019

Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani.

Detaje/ I zunë pritë, si e lidhën familjen e biznesmenit në Shkozet

BalkanWeb - 12.01.2019

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Tmerr në Durrës, maskat grabisin dhe lidhin familjen e biznesmenit

Gazeta Express - 12.01.2019

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë ...

“Të veshur policë”/ Maskat lidhin familjen, grabisin 10 mijë euro

BalkanWeb - 12.01.2019

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot banorët e lagjes 14 në Shkozet të Durrësit teksa tre persona të veshur me uniformë policie i zunë pritë një biznesmeni dhe më pas i grabitën me armë 10 mijë euro.

Maskat grabisin familjen e biznesmenit

Zeri - 12.01.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkozet, në lagjen 14 të qytetit të Durrësit. Paraprakisht deklarohet se tre persona të armatosur e të maskuar, pasi kanë ndjekur lëvizjet e një biznesmeni që ka ...

Grabitja e automjetit në Krujë/ Dalin detaje të reja, identifikohet pronari (EMRI)

SOT - 12.01.2019

Pas grabitjes së radhës, sonte në Thumanë të Krujës, zbardhen edhe detajet e para. Dy persona të armatosur dhe me maska, kanë kërcënuar drejtuesin Admir Kaloshi 33 vjeç nga Kukësi, i cili kishte ...

Pas Durrësit, tjetër grabitje në Fushë-Krujë, maskat zbresin me forcë shoferin e marrin makinën

Durres Lajm - 12.01.2019

Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë. Dy persona me maska, kanë grabitur makinën tip ‘Benz’ me targa AA046TA, në Thumanë, rreth orës 21:30 të ...

Si në filma! Detaje të reja për grabitjen e biznesmenit në Durrës

Medial - 12.01.2019

Grabitësit nën presionin e armëve mësohet se kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe prej aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e sipër, grabitësit kanë marrë edhe djalin e ...

Maskat lidhin familjen e biznesmenit në Durrës dhe iu marrin lekët

Durres Lajm - 12.01.2019

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Fushë-Krujë/ E zbritën me forcë shoferin, si u grabit makina

BalkanWeb - 12.01.2019

Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani.

Hajdutët i zunë pritë, si e lidhën familjen e biznesmenit në Shkozet

LajmiFundit - 12.01.2019

Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë e të veshur me uniformë policie kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se vlera e grabitur është ...

Durrës, maskat lidhin familjen e biznesmenit, marrin 10 mijë euro

LajmiFundit - 12.01.2019

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Maskat vjedhin makinën në Fushë Krujë, zbresin me forcë shoferin

LajmiFundit - 12.01.2019

Një tjetër grabitje ka ndodhur në qarkun e Durrësit, këtë herë në Fushë-Krujë. Policia thotë se dy persona të maskuar kanë grabitur një makinë Benz me targa AA046TA.

Detaje/ I zunë pritë, si e lidhën familjen e biznesmenit në Shkozet

Durres Lajm - 12.01.2019

Maskat lidhin familjen e biznesmenit në Durrës dhe iu marrin lekët Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para ...

Tmerr në Durrës, maskat grabisin dhe lidhin familjen e biznesmenit

Mapo - 12.01.2019

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Fushë-Krujë/ E zbritën me forcë shoferin, si u grabit makina

Medial - 12.01.2019

Pas grabitjes së pak minutave më parë në Durrës, një tjetër rast është shënuar në Fushë-Krujë ku disa persona të maskuar kanë vjedhur një makinën në pronësi të një kuksiani.

Lidhën dhe grabitën familjen e biznesmenit/ Dalin detaje të reja, si u kamufluan hajdutët të veshur si policë

SOT - 12.01.2019

Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë e të veshur me uniformë policie kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se vlera e grabitur është ...

Maskat grabisin biznesmenin në Durrës e i rrëmbejnë fëmijën

Albeu.com - 12.01.2019

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Si në filma! Detaje të reja për grabitjen e biznesmenit në Durrës

Botasot - 12.01.2019

Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë e të veshur me uniformë policie kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se vlera e grabitur është ...

Maskat bëjnë kërdinë në Durrës/ Grabisin 10 mijë euro në familjen e biznesmenit dhe i rrëmbejnë djalin

SOT - 12.01.2019

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Si në filma! Detaje të reja për grabitjen e biznesmenit në Durrës

Antpress - 12.01.2019

Tre persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë e të veshur me uniformë policie kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para mësohet se vlera e grabitur është ...

Tmerr në Durrës, maskat grabisin dhe lidhin familjen e biznesmenit

Botasot - 12.01.2019

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat e para thuhet se vlera e grabitur është rreth 10 mijë euro.

Tmerr në Durrës, maskat grabisin dhe lidhin familjen e biznesmenit

Medial - 12.01.2019

Grabitësit nën presionin e armëve mësohet se kanë lidhur familjarët brenda në shtëpi dhe prej aty kanë marrë sasinë e eurove dhe janë larguar. Në ikje e sipër, grabitësit kanë marrë edhe djalin e ...