TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rrugorja aksion në Tiranë! Shoferët e pësojnë nga alkooli dhe shpejtësia!

LajmiFundit - 14.01.2018

Mbrëmjen e të shtunës duke gdhirë e diela, policia rrugore e Tiranës ishte në gatishmëri për të garantuar sigurinë në rrugë dhe shmangien e aksidenteve.

Të dehur dhe me shpejtësi, gjobiten mbi 100 shoferë në kryeqytet

Java News - 14.01.2018

Më shumë se 100 shoferë janë gjobitur për shpejtësi dhe alkool mbrëmjen e së shtunës në Tiranë. Policia Rrugore gjatë gjithë natës ka ushtruar kontrolle me aparat drager për alkoolin dhe matës ...

Jo vetëm e shtunë dëfrimi në Tiranë! Shoferët e pësojnë nga alkooli dhe shpejtësia!

Gazeta Express - 14.01.2018

Edhe mbrëmjen e të shtunës duke gdhirë e diela, policia rrugore e Tiranës ishte në gatishmëri për të garantuar sigurinë në rrugë dhe shmangien e ...

Aksion gjatë natës, testi i alkoolit “fundos” shoferin në Tiranë, polici: “Mos lëviz nga mjeti”

BalkanWeb - 14.01.2018

TIRANE- Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar aksionin për kontrollin e drejtuesve të mjeteve. Të instaluar pranë Muzeut Historik Kombëtar, një patrullë policësh i hoqën ...

Testi i alkoolit “fundos” drejtuesin e fuoristradës (VIDEO)

Durres Lajm - 14.01.2018

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar aksionin për kontrollin e drejtuesve të mjeteve. Të instaluar pranë Muzeut Historik Kombëtar, një patrullë policësh i hoqën lejen e ...

VIDEO: Testi i alkoolit “fundos” shoferin në Tiranë, polici: Mos lëviz nga mjeti

Gazeta Tema - 14.01.2018

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar aksionin për kontrollin e drejtuesve të mjeteve. Të vendosur pranë Muzeut Historik Kombëtar, një patrullë policësh i hoqën lejen e ...

VIDEO/ Aksioni i policisë gjatë natës, testi i alkoolit “fundos” shoferin në Tiranë

Java News - 14.01.2018

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar aksionin për kontrollin e drejtuesve të mjeteve. Të instaluar pranë Muzeut Historik Kombëtar, një patrullë policësh i hoqën lejen e ...