TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Tregoi atë se me të frikësohet”/ Fevziu zbulon kujt i 'trembet' Rama, Gjuzi ‘kërcënon’ kryeministrin: Mua ...

SOT - 16.05.2019

Në fund të emisionit “Opinion”, ku ishin të ftuar disa nga deputetët e rinj të të ashtuquajturës “opozita e re”, Kujtim Gjuzi, kryetar i Partisë Konservatore kërcënoi kryeministrin Edi Rama.

Bëmat e Kujtim Gjuzit s'kanë fund: Kam telefon 7 mijë euro, ju tregoj kujt ia kam marrë

SOT - 15.05.2019

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, pas orës Atlantic, ka dhe një tjetër objekt personal me shumë vlerë.Ai tha se ka një telefon i cili kushton 7 mijë euro.

6-7 mijë euro celular, Kujtim Gjuzi: Kujdes me mua (video)

ABC News - 16.05.2019

Kryetari i Partisë Konservatore i futur në parlament nga lista e PD-së, Kujtim Gjuzi, konfirmoi se mbante në duar një telefon celular që kushtonte 6-7 mijë euro.

Godet sërish Kujtim Gjuzi… pas orës “Atlantik” tregon celularin e veçantë mijëra euro

Gazeta Express - 15.05.2019

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit, për deklarata dhe sjelljen e tij. Në Opinion, ai ishte këtë të martë ndërsa tregoi për karrierën politike.

Kujtim Gjuzi vjen me një dosje të verdhë: Kam këtu emrat e spiunëve që futen në kuvendin shqiptar!

Gazeta Express - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

Dosja e verdhë e Kujtim Gjuzit dhe historia qesharake me lavazhierin

Albeu.com - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.

Fevziu i kërkon panelit 'live' një duartrokitje për Kujtim Gjuzin, ja çfarë bëri deputeti i ri

SOT - 15.05.2019

“Kur vajta deputet e lava makinën time vetë. I thash lavazhierit lëre se e laj vetë”. Kjo deklaratë e Kujtim Gjuzit në emisionin Opinion mori një duartrokitje.