TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Seksi dhe sensuale, Françeska Jaçe "qeras" fansat me një kërcim (VIDEO)

Albeu.com - 14.08.2019

Isha banorja e Big Brother, Françeska Jaçe nuk ka ndaluar asnjëher së qenuri në qëndër të vëmendjes si në median rozë ashu edhe në rrjetet sociale. Françeska jeton një jetë mjaft luksoze shpenzimet e ...

Françeska Jaçe “çmend” me kërcimin sensual

Botasot - 13.08.2019

Françeska Jaçe është një prej vajzave më të përfolura të shoëbizit shqiptar. Që pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother Albania”, nuk ka reshtur asnjë moment së tërhequri vëmendjen.

Françeska Jaçe sjellë një vallëzim sensual, mahnitë fansat e saj

Zeri - 13.08.2019

Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte. Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se ...

Sharmante në mes të detit, komentuesi ngacom Françeska Jaçen për të brendshmet (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2019

Françeska jaçe është një ndër banoret më të zhurmshme të "Big Brother" e cila nuk ka ndaluar asnjëherë duke bërë buj për mediat rozë. Pronare e një agjensie udhëtimi dhe fotomodele, Françeska i ka ...