TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dua Lipa me 5 nominime në Brit Awards

Koha.net - 13.01.2018

Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Pas shumë çmimeve të fituara, ajo është në garë edhe për pesë çmime të Brit Awards, ...

Dua Lipa nominohet në pesë kategori në ‘Brit Award 2018’

Lajmi.net - 13.01.2018

Sukseset e saj nuk po kanë të ndalur. Këngëtarja Dua Lipa vitin 2018 e ka nisur me shumë arritje në karrierë. Ajo dje lansoi këngën e re ‘IDGAF’ e cila ende pa kaluar 24 orë që nga publikimi, ka ...

Pa bërë 24 orë, IDGAF-i i Dua Lipës afër 6-milionëshit të youtube-s (VIDEO)

Portalb - 13.01.2018

Ende nuk ka mbushur 24 orë që kur këngëtarja me preardhje kosovare, Dua Lipa publikoi këngën e saj më të re, IDGAF, njofton Portalb.mk . Nga klikimet në rrjetin social youtube, të cilat kanë arritur ...

Mbi pesë milionë shikime, Dua Lipa tregon detajet e para rreth xhirimeve të klipit të IDGAF-it (Video)

Telegrafi - 13.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Pas suksesit të paparë me këngën “New Rules”, i cili deri më tani është shikuar rreth 890 milionë herë në ...

Dua Lipa me “IDGAF” e para në YouTube përbrenda një dite (Foto/Video)

Almakos - 13.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar sot (e premte) projektin e saj më të ri muzikor. “Idgaf” mban titullin kënga e saj më e re, e cila erdhi për fansat edhe me një klip shumë të veçantë, pjesë e cilit ...

Pas publikimit të IDGAF, Dua Lipa me sukses tjetër (FOTO)

Portalb - 13.01.2018

Dua Lipa me 5 nominime në Brit Awards. Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Pas shumë çmimeve të fituara, ajo është në garë ...

Ende pa u bërë 24 orë nga publikimi, “shpërthejnë” klikimet për këngën e Dua Lipës

Lajmi.net - 13.01.2018

Pas suksesit të madh me "New Rules", Dua Lipa ka lansuar projektin e ri. “IDGAF” titullohet kënga e re nga Dua, e cila me suksesin që po tregon në orët e para, tregon se do të rezultojë ashtu si “New ...

Mbi pesë milionë shikime, Dua Lipa tregon detajet e para rreth xhirimeve të klipit të IDGAF-it (Video)

Almakos - 13.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Pas suksesit të paparë me këngën “New Rules”, i cili deri më tani është shikuar rreth 890 milionë herë në ...

Kënga e re e Dua Lipës tejkalon parashikimet, arrin milionëshin e parë

Lajmi.net - 12.01.2018

Dua Lipa po shijon sukseset e njëpasnjëshme në karrierën e saj, të cilën s'ka shumë vite që e ka filluar. Kënga “New Rules”, e publikuar gjatë vitit 2017 ishte ndër këngët më të dëgjuara, e cila deri ...

Klipi i ri i Dua Lipës numër 1 në YouTube

Koha.net - 12.01.2018

IDGAF, këngë e cila ishte publikuar para ca muajsh, mirëpo Dua Lipa ka vendosur që të punojë një videoklip për të, e brenda një kohe shumë të shkurtër po shihet suksesi i tij.

Dua Lipa në videon e re, ja pse është më e mira! (VIDEO)

Portalb - 12.01.2018

Kënga e një vajze të fortë. Zëri i një këngëtareje të talentuar. Interpretimi i një artisteje të kompletuar. Dua Lipa ka publikuar klipin e këngës së re, IDGAF, ku shohim jo një, por dy Dua Lipa, ...

Dua Lipa po shkëlqen në klipin e ri (Video)

Almakos - 12.01.2018

Dua Lipa ka publikuar projektin më të ri muzikor. “IDGAF (I Don’t Give A Fuck)”, titullohet kënga më e re këngëtares shqiptare, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO)

Zhurnal - 12.01.2018

Publikohet klipi i ri “IDGAF” nga Dua Lipa (VIDEO) Pas një viti tejët të sukseshëm me këngën 'New Rules', këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa s’ka të ndalur.

Publikohet klipi i këngës IDGAF të Dua Lipa

Lajmi.net - 12.01.2018

Ka lansuar klipin e ri. Pas suksesit që kishte me këngën ‘Neë Rules’, këngëtarja Dua Lipa sot ka lansuar hitin e ri me klip, të titulluar IDGAF, shkruan lajmi.net Edhe në këtë video, Dua është ...

Dua Lipa me “IDGAF” e para në YouTube përbrenda një dite (Foto/Video)

Telegrafi - 13.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa ka prezantuar sot (e premte) projektin e saj më të ri muzikor. “Idgaf” mban titullin kënga e saj më e re, e cila erdhi për fansat edhe me një klip shumë të veçantë, pjesë e cilit ...

Dua shkëlqen në klipin e ri

Koha.net - 12.01.2018

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar klipin e këngës “IDGAF”. Kënga “IDGAF” është pjesë e albumit të saj debutues “Dua Lipa” dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës ...

Dua Lipa afër 1 miliardit, kjo do të jetë rekord

Shqipmedia - 12.01.2018

Dua Lipa ndoshta mund të ketë ecur përpara me projektet muzikore, por njerëzit nuk janë ende gati të lënë pas “New Rules”. Ndërsa po përgatitet për të publikuar këngën e re “IDGAF”, të premten, ...

E tepron Dua Lipa, shfaqet nga vaska (Video)

Ina - 12.01.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shumë aktive në rrjetet sociale. Pothuajse çdo ditë ajo publikon fotografie e video nga përditshmëria e saj, transmeton Gazeta Express.

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush

Zhurnal - 11.01.2018

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush Këngëtarja Dua Lipa është shumë e afërt me ndjekësit e saj. Ajo nuk nguron të ju sjell imazhe edhe nga banjo, duke u pastruar, shkruan ...

Dua Lipa e zhveshur në vaskë, publikon foto duke bërë dush

Lajmi.net - 11.01.2018

Këngëtarja Dua Lipa është shumë e afërt me ndjekësit e saj. Ajo nuk nguron të ju sjell imazhe edhe nga banjo, duke u pastruar, shkruan lajmi.net Këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundmi e ka ...

Dua Lipa në kategorinë e femrave shpallet mbretëreshë, ka albumin më të mirë për vitin 2017

Telegrafi - 11.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme.

Dua publikon video nga vaska duke bërë dush

Gazeta Express - 11.01.2018

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa është shumë aktive në rrjetet ...

Publikohet klipi i këngës IDGAF të Dua Lipa (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2018

Ka lansuar klipin e ri. Pas suksesit që kishte me këngën ‘New Rules’, këngëtarja Dua Lipa sot ka lansuar hitin e ri me klip, të titulluar IDGAF Edhe në këtë video , Dua është shfaqur shumë e veçantë ...

Dua Lipa po shkëlqen në klipin e ri (Video)

Telegrafi - 12.01.2018

Këngëtarja me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa, ka publikuar klipin e këngës “IDGAF”. Kënga “IDGAF” është pjesë e albumit të saj debutues “Dua Lipa” dhe vjen pas suksesit të jashtëzakonshëm të këngës ...

Dua Lipa në kategorinë e femrave shpallet mbretëreshë, ka albumin më të mirë për vitin 2017

Almakos - 11.01.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme.