TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ndryshimit të Whatsappit që do t’i gëzohen të gjithë

Lajmi.net - 06.12.2018

Aplikacioni WhatsApp për Android dhe iOS mund të ketë së shpejti modalitetin "night mode". Sipas një cicërime nga WABetaInfo, e cila është e njohur për informacione të sakta mbi përditësimet në ...

Ndryshimit të Whatsappit që do t’i gëzohen të gjithë

Botasot - 07.12.2018

Aplikacioni WhatsApp për Android dhe iOS mund të ketë së shpejti modalitetin "night mode". Sipas një cicërime nga WABetaInfo, e cila është e njohur për informacione të sakta mbi përditësimet në ...