TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I vë në dyshim punën e saj, Bleona shpërthen ndaj fansit

SOT - 11.01.2019

Bleona Qereti është një ndër ato personazhe të njohur që nuk e ka aspak problem të reagojë ashpër ndaj çdo personi qe fyen atë ose punën e saj. Së fundmi, këngëtarja shqiptare duket se është ...

Bleona sjell ‘cover’ këngën e famshme “Su di noi”, vjen provokuese në klipin e ri

Telegrafi - 11.01.2019

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka publikuar për fansat projektin e ri muzikor. Bëhet fjalë për një ‘cover’ të këngës së famshme italiane “Su di noi”.

Bleona sjell ‘cover’ këngën e famshme “Su di noi”, vjen shumë seksi në videoklipin e ri

Botasot - 11.01.2019

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka publikuar për fansat projektin e ri muzikor. Bëhet fjalë për një ‘cover’ të këngës së famshme italiane “Su di noi”.

Bleona tregon se si e ka mësuar gjuhën italiane dhe zbulon këngën e preferuar të fëmijërisë

Telegrafi - 10.01.2019

Bleona Qereti është një këngëtaret që po bën karrierë përtej oqeanit Atlantik në SHBA. Këngëtarja shqiptare ka sjell disa këngë të reja muzikore gjatë vitit të kaluar në estradën muzikore.

Bleona Qereti mbulohet vetëm me një trëndafil në videoklipin e ri (Fotot)

Top Channel - 10.01.2019

Bleona Qereti ka publikuar në Youtube këngën e saj të re. Këngëtarja shqiptare vjen me një “remake” të këngës së famshme italiane “Su di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga Pupo.

Bleona Qereti publikon këngën e re, video është 'zjarr fare'

Gazeta Express - 10.01.2019

Këngëtarja Bleona Qereti sapo ka ndezur sërish rrjetin me një videomjaft ...

“Nuk ishte bërë për t’u publikuar”, Bleona Qereti lë “me gojë hapur” fansat (VIDEO)

SOT - 10.01.2019

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, i ka surprizuar të gjithë fansat e saj. Ajo ka publikuar sot këngën e saj të re, e cila është një ‘cover’ e këngës ‘Su Di Noi’ nga Pupo.

Bleona sjell ‘cover’ këngën e famshme “Su di noi”, vjen provokuese në klipin e ri

Almakos - 11.01.2019

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti, ka publikuar për fansat projektin e ri muzikor. Bëhet fjalë për një ‘cover’ të këngës së famshme italiane “Su di noi”.

Bleona tregon se si e ka mësuar gjuhën italiane

Lajm - 11.01.2019

Bleona Qereti është një këngëtaret që po bën karrierë përtej oqeanit Atlantik në SHBA. Këngëtarja shqiptare ka sjell disa këngë të reja muzikore gjatë vitit të kaluar në estradën muzikore.

Bleona Qereti mbulohet vetëm me një trëndafil në videoklipin e ri

Botasot - 10.01.2019

Këngëtarja shqiptare vjen me një “remake” të këngës së famshme italiane “Su di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga Pupo. Bleona Qereti ka publikuar në Youtube këngën e saj të re, ku ...

Bleona vjen më një hit në gjuhën italiane, shfaqet provokuese

BalkanWeb - 10.01.2019

Pas “I Don’t Need Your Love” dhe “Monster” Bleona Qereti vjen me një projekt të ri këtë herë në gjuhën italiane. Këngëtarja shqiptare ditën e sotme ka publikuar këngën e saj të re “Si di noi”, e cila ...

Bleona Qereti mbulohet vetëm me një trëndafil në videoklipin e ri (FOTO)

Tetova Sot - 10.01.2019

Këngëtarja shqiptare vjen me një “remake” të këngës së famshme italiane “Su di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga Pupo. Bleona Qereti ka publikuar në Youtube këngën e saj të re, ku ...

FOTOT: Trëndafil mbi organin gjenital, Bleona publikon hit-in në gjuhën italiane me videoklip +18

Gazeta Tema - 10.01.2019

Bleona Qereti vjen me një projekt të ri dhe këtë herë në gjuhën italiane. Ditën e sotme ajo ka publikuar këngën “Si di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga i famshmi, Pupo.

Me trëndafil tek "zogu", Bleona tërbon rrjetin (VIDEO)

Albeu.com - 10.01.2019

Bleona Qereti si rrallëherë ka vendosur që këtë herë të këndojë në gjuhën italiane. Ajo ka guxuar me këngën “Si di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga i famshmi, Pupo.

FOTO +18 / Bleona rikthehet joshëse, mbulon me trëndafil pjesët intime

Java News - 10.01.2019

Bleona Qereti vjen me një projekt të ri dhe këtë herë në gjuhën italiane. Ditën e sotme ajo ka publikuar këngën “Si di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga i famshmi, Pupo.

Trëndafil mbi organin gjenital, Bleona publikon hit-in në gjuhën italiane me videoklip +18

Botasot - 10.01.2019

Bleona Qereti vjen me një projekt të ri dhe këtë herë në gjuhën italiane. Ditën e sotme ajo ka publikuar këngën “Si di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga i famshmi, Pupo.