TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Veseli shtron iftar për nxënësit e Medresesë 'Alaudin'

Zeri - 16.05.2019

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka shtruar iftar për nxënësit e Medresesë “Alaudin” në Prishtinë. “Begati në çdo familje të Kosovës dhe sa më shumë solidaritet mes njëri-tjetrit”, ka shkruar ...

Veseli për iftar me nxënësit e Medresesë në Prishtinë

Telegrafi - 16.05.2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Violeta, ka bërë sonte iftar bashkë me nxënësit e Medresesë Alaudin në menzën e tyre në ...

Capital T shtron darkë për iftar për 310 persona, krah tij është edhe Halil Kastrati

Telegrafi - 15.05.2019

Reperi shqiptar, Capital T, është njëri nga bashkëpunëtorët më të afërt të humanistit nga Prizreni, Halil Kastrati. Meqë jemi në muajin e shenjtë të Ramazanit, këngëtari shqiptar ka shtruar darkë për ...

Capital T humanist, shtron iftar për 310 persona

Gazeta Express - 15.05.2019

Reperi Capital T ka treguar sonte anën humane të tij Ai ka shkuar në strehimoren që është në menaxhim të OJQ-së “Jetimët e Ballkanit” ku ka shtruar iftar për rreth 310 persona.

Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

Botasot - 15.05.2019

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë.

Capital T humanist, shtron iftar për 310 persona

Zeri - 15.05.2019

Reperi Capital T ka treguar sonte anën humane të tij Ai ka shkuar në strehimoren që është në menaxhim të OJQ-së “Jetimët e Ballkanit” ku ka shtruar iftar për rreth 310 persona.

Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

Tetova Sot - 15.05.2019

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh. Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë.