TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Server i reagon Daçiqit: “Millosheviqi ishte armik më i madh i Serbisë se Clintoni e Albright”

Koha.net - 14.08.2019

"Madeleine Albright dhe Bill Clinton i ndihmuan Serbisë të çlirohej nga Sllobodan Millosheviqi dhe kështu të krijojë shansin që Serbia të bëhet demokraci europiane".

Serwer: Albright dhe Clinton e shpëtuan Serbinë nga Millosheviqi

Gazeta Express - 14.08.2019

Madeleine Albright dhe Bill Clinton i kanë ndihmuar Serbisë ta heqë qafe Sllobodan Millosheviqin dhe me këtë kanë krijuar shansin që Serbia të bëhet demokraci evropiane, ka deklaruar për gazetën ...

Server i përgjigjet Daçiqit: Millosheviç është armiku më i madh i Serbisë

Botasot - 14.08.2019

"Madeleine Albright dhe Bill Klinton i kanë ndihmuar Serbisë që të shpëtoj nga Sllobodan Millosheviç dhe të krijohen kushte që Serbia të bëhet demokraci evropianë” ka thënë për “Danas”, Daniel ...

Server i përgjigjet Daçiçit: Millosheviçi ishte armik më i madh i Serbisë se Klintoni e Albright

Gazeta Tema - 14.08.2019

“Madeleine Albright dhe Bill Klinton i ndihmuan Serbisë të çlirohej nga Sllobodan Millosheviqi dhe kështu të krijojë shansin që Serbia të bëhet demokraci europiane”, k ështu u shpreh për gazetën e ...

Serwer: Albright dhe Clinton e shpëtuan Serbinë nga Millosheviqi

Zeri - 14.08.2019

Madeleine Albright dhe Bill Clinton i kanë ndihmuar Serbisë ta heqë qafe Sllobodan Millosheviqin dhe me këtë kanë krijuar shansin që Serbia të bëhet demokraci evropiane, ka deklaruar për gazetën ...

Gjenocidi serb ishte shkaktar i “vuajtjes” së Serbisë, JO Clinton dhe Albright, as Amerika e as NATO-ja , siç gënjen I. ...

Botasot - 12.08.2019

*** Këtë të vërtetë e ka pohuar edhe ish-presidenti historik i SHBA-ve, Bill Clinton (1999), i cili deri tani, është i vetmi burrë shteti në botë, që me plotë të drejtë pati deklaruar se “The Kosovo ...