TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mediat serbe: Vuçiç në luftë me Rusinë

Albeu.com - 17.07.2017

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb , Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, ...

Vuçiç në Uashington, do diskutohet edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Ora news - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare që kur ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.

Vizita e presidentin serb në SHBA, mediat: Vuçiç në luftë më Rusinë

BalkanWeb - 17.07.2017

E përditshmja serbe ‘Informer’ në numrin e saj të radhës i ka kushtuar një artikull vizitës së presidentit Aleksandër Vuçiç në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Vuçiç në SHBA do diskutojë edhe për rastin e vëllezërve Bytyçi

Java News - 16.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka thënë se në Uashington do të diskutohen tema të rëndësishme për Serbinë dhe për Ballkanin. Ai theksoi se temat të cilat do të trajtohen sigurt janë raportet ...

Vuçiç presion BE-së: Duam datën e anëtarësimit

Top Channel - 16.07.2017

Aleksandar Vuçiç po ushtron presion mbi Bashkimin Europian për t’i ofruar një afat të qartë kohor anëtarësimi vendit të tij. Gjatë vizitës në veri të Greqisë, Presidenti serb deklaroi se Brukseli ka ...

Vuçiç në Uashington, në axhendë dhe vrasja e vëllezërve kosovare me shtetësi amerikane

BalkanWeb - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare prejse ka marrë detyrën e të parit të shtetit, në fund të muajit maj.

Mediat godasin Vuçiçin: Ai do të luftojë me Rusinë

Java News - 17.07.2017

E përditshmja serbe Informer në numrin më të ri të gazetës së saj ka një artikull kushtuar vizitës së presidentit serb, Aleksandar Vuçiç në SHBA. Artikulli me titullin “Vuçiç në luftë me Rusinë”, ...

Vuçiç në SHBA, ku do të takojë Pence

Java News - 15.07.2017

Presidenti i SHBA-ve, Aleksandar Vuçiç do të qëndrojë nesër dhe pasnesër në vizitën e tij më të rëndësishme këtë vit në Washington, ku do të bisedojë me zëvendës presidentin amerikan, Mike Pence.

Vuçiç presion BE-së: Duam datën e anëtarësimit

Flaka - 17.07.2017

Aleksandar Vuçiç po ushtron presion mbi Bashkimin Europian për t’i ofruar një afat të qartë kohor anëtarësimi vendit të tij. Gjatë vizitës në veri të Greqisë, Presidenti serb deklaroi se Brukseli ka ...

Vuçiç në Washington, në axhendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Albeu.com - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Washington për vizitën e parë zyrtare nga marrja e mandatit si i pari i vendit. REL bën të ditur se Vuçiç do të takojë zvpresidentin amerikan, Mike ...

Vizita e Vuçiç në SHBA

RTSH - 17.07.2017

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Uashington për vizitën e parë zyrtare që prej marrjes se detyres si president, në fund të muajit maj.

Vuçiç në Washington, në axhendë edhe rasti i vëllezërve Bytyçi

Alb Portali - 17.07.2017

Loading... Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ndodhet në Washingtonpër vizitën e parë zyrtare nga marrja e mandatit si i pari i vendit. REL bën të ditur se Vuçiç do të takojë zvpresidentin ...