TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Superliga vazhdon të premten

Koha.net - 12.02.2019

Dueli mes KEK-ut dhe Llapit do ta hapë stinorin pranveror të IPKO Superligës së Kosovës në futboll, ka njoftuar Federata e Futbollit të Kosovës (FFK).

Rikthehet IPKO Superliga, xhiroja e parë luhet në katër ditë!

Gazeta Express - 11.02.2019

IPKO Superliga e futbollit kosovar rikthehet këtë fundjavë me ndeshjet e xhiros së 18-të, të cilat do të luhen nga e premtja e deri të ...

FFK publikon orarin e javës së parë në stinorin pranveror në Ipko Superligë, derbi i qytetit të Gjilanit luhet në ...

Telegrafi - 11.02.2019

Është publikuar orari i javës së 18-të në Ipko Superligën e futbollit në Kosovë. Kësisoj stinori pranveror do të hapet zyrtarisht ditën e premte më datë 15 shkurt.

Rikthehet Superliga, kjo ndeshje e hap stinorin e ri

Zeri - 11.02.2019

Ndeshja ndërmjet KEK-ut dhe Llapit, e cila do të zhvillohet, të premten, në orën 13:30 , në stadiumin “Agron Rama” në Obiliq, do ta hapë stinorin pranveror në Superligë.

Zyrtare: Derbi më i madh në kosovar luhet në ditën më të veçantë për Kosovën

Zeri - 11.02.2019

Derbi i madh i futbollit kosovar, Drita – Gjilani do të zhvillohet të dielën më 17 shkurt, raporton Zëri.info. Kjo ndeshje do të luhet në ditën e Pavarësisë së Kosovës duke filluar nga ora 13:30.

FFK publikon orarin e javës së parë në stinorin pranveror në Ipko Superligë, derbi i qytetit të Gjilanit luhet në ...

Almakos - 11.02.2019

Është publikuar orari i javës së 18-të në Ipko Superligën e futbollit në Kosovë. Kësisoj stinori pranveror do të hapet zyrtarisht ditën e premte më datë 15 shkurt.