TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Siri/ Shpërthimi i bombës i merr jetën 11 personave, mes tyre dhe fëmijë

Top Channel - 12.07.2019

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri. Shpërhimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një ...

Siri, shpërthim me bombë, 11 të vrarë, mes tyre edhe fëmijë

BalkanWeb - 12.07.2019

Një bombë e vendosur në një makinë vrau 11 vetë dhe plagosi shumë të tjerë të enjten në qytetin sirian të Afrinit, të cilin rebelët e mbështetur nga Turqia e morën nga luftëtarët kurdë vitin e kaluar.

Sul.m në Afrin të Sirisë, tetë civilë të vdekur

Medial - 11.07.2019

Gjatë një shpërthimi në Afrin të Sirisë kanë humbur jetën së paku tetë civilë, raporton Anadolu Agency (AA). Në Tirende, në jug të Afrinit, u aktivizua një mjet shpërthyes i vendosur në një cisternë ...

Shpërthimi i madh në Siri: Vdesin 11 persona mes tyre dhe fëmijë

Gazeta Express - 12.07.2019

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri Shpërthimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një ...

Siri/ Shpërthimi i bombës i merr jetën 11 personave, mes tyre dhe fëmijë

Lajmi.net - 12.07.2019

Shpërthimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një makinë. Sipas raportimeve të vrarë janë përgjithësisht civilë por ka edhe fëmijë mes tyre.

Siri/ Shpërthimi i bombës i merr jetën 11 personave, mes tyre dhe fëmijë

Botasot - 12.07.2019

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri. Shpërthimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një ...

Shpërthimi i madh në Siri: Vdesin 11 persona mes tyre dhe fëmijë

Alsat - 12.07.2019

Të paktën 11 persona kanë vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi të një bombe në Siri Shpërthimi i fuqishëm ndodhi të enjten në Afrini ku bomba ishte vendosur në një ...