TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

U thirr në Gjykatë për të dëshmuar për lidhjen me Redjan Rrajën, provokon Kejvina, “s’ia ndjen” pas përballjes me ...

SOT - 08.11.2019

Ishin mesazhet dhe telefonatat e shpeshta me të dashurin e saj Redjan Rrajën, që është i vetmi i arrestuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ato që e çuan në dyert e prokurorisë.Bëhet fjalëë ...

Ekskluzive – Atentati/ Hetim dosjeve për Gjirin e Lalëzit, prokuroria po shikon gjyqet për pronat në gjykatë

Top Channel - 08.11.2019

Para atentatit, në Gjykatën e Apelit Durrës, është zhvilluar një proces që lidhet me tokat në Gjirin e Lalëzit, ku njëri nga palët është lidhje e gjyqtarit të vrarë Skerdilajd Konomi.

Shoferi i Rrumit qëlloi atentatorët, si dështoi vrasja e Prokurorit

Mapo - 08.11.2019

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja, dukej mirëorganizuar në pamje të parë, por autorët dështuan në realizimin e objektivit. Nga të shtënat me armë humbi jetën Andi Maloku, ndërkohë që u plagosën ...

"Isha me të dashurën", Redjan Rraja zbulon lidhjen me Kejvinën (FOTO LAJM)

Albeu.com - 08.11.2019

Redjan Rraja ka apeluar në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda , masën e sigurisë arrest me burg. Ky i fundit ka depozituar nëpërmjet avokatit mbrojtës, Besnik Çerekja, kërkesën pasi Rraja pretendon ...

Është i arrestuari i vetëm për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, Redjan Rraja bën lëvizjen e papritur

SOT - 08.11.2019

Redjan Rraja ka apeluar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda, e cila caktoi masën ‘’arrest me burg’’ dy ditë më parë për atentatin e 1 nëntorit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja.Avokati ...

Atentati ndaj prokurorit, Redjan Rraja kërkon lirinë në Apel

Mapo - 08.11.2019

Avokati i Redjan Rrajës, Besnik Çerekja ka ankimuar në Gjykatën e Apelit për Krime të Rënda masën e sigurisë “arrest me burg” të dhënë nga Gjykata e shkallës së parë për klientin e tij.

Atentati në Shkozet/ Redjan Rraja kërkon lirinë, ankimon vendimin në Apel

Medial - 08.11.2019

Redjan Rraja ka ankimuar në Apel masën e arrestit me burg të dhënë nga Gjykata për Krime të Rënda. 34-vjeçari akuzohet nga prokuroria si një nga atentatorët e prokurorit Arjan Ndoja, që mbeti i ...

Atentati ndaj prokurorit/ Redjan Rraja kërkon në Apel lirimin nga paraburgimi

Java News - 08.11.2019

Redjan Rraja kërkon lirinë duke ankimuar në Apel përmes avokatit, masën e arrestit me burg dhënë nga Gjykata për Krime të Rënda. 34-vjeçari i njohur me pseudonimin “Dara” për shkak të profesionit si ...

“Isha me të dashurën, s’kam lidhje me atentatin”/ Kejvina në lidhje me Rrajën, zbulohet pse përfundoi në polici modelja

Java News - 08.11.2019

Lidhja e tyre e dashurisë duket se është një “shpëtim” për Redjan Rrajën, stomatologun 34-vjeçar që akuzohet se është një nga atentatorët e 1 nëntorit.

Atentati ndaj prokurorit të Durrësit, pse policia po kontrollon Lushnjën dhe Vlorën

Gazeta Express - 08.11.2019

Forcat e policisë dhe ato të Ndërhyrjes së Shpejtë zhvilluan një operacion në Lushnje dhe Vlorë, në kërkim të një tjetër të dyshuari, lidhur me atentatin në Shkozet, ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ...

Atentati ndaj prokurorit: Kejvina Kthella u mbajt 10 ore ne pyetje

Zhurnal - 08.11.2019

Ditën e djeshme u mësua se Kejvina Kthella, ishte shoqëruar për t’u marrë në pyetje në lidhje me atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj në Shkozet.

I kapën mesazhet me “Darën” e Krujës! Kejvina Kthella natën në Prokurori 10 orë në hetuesi, ja për çfarë u pyet

Gazeta Express - 08.11.2019

Ditën e djeshme, një tjetër personazh i njohur u ‘përfshi’ në atentatin ndaj prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojës. Burime për Dosja.al bënë me dije se në Polici për të dëshmuar ishte marrë edhe ...

RENEA e FNSH “blindojnë” Vlorën e Lushnjen, kontrolle masive për kapjen e autorëve të tjerë të atentatit

BalkanWeb - 07.11.2019

Një aksion i gjerë po zhvillohet këtë mbrëmje nga Policia e Shtetit, Forcat Operacionale të Tiranës, RENEA dhe FNSH. Uniformat blu janë vënë në ndjekje të personit të dytë, që dyshohet se ka lidhje ...

Atentati ndaj prokurorit, Forcat Speciale zbarkojnë në Lushnjë

Mapo - 07.11.2019

Një operacion policor po zhvillohet në Lushnje në këto momente. Operacioni po kryhet për kapjen e personave që dyshohet se kanë marrë pjesë ose mund të kenë dijeni në atentatin ndaj prokurorit Arjan ...

Policia operacion ‘blic’ për kapjen e atentatorëve të prokurorit Ndoj dhe ‘Rrumit’

Gazeta Express - 07.11.2019

Policia e shtetit është duke zhvilluar në këto momente një operacion “blic” në qytetin e Lushnjes për të kapur autorët e tjerë të dyshuar të atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

Breshëri plumbash ndaj prokurorit/ Policia nis aksionin në Lushnje dhe Vlorë, për çfarë dyshohet?

SOT - 07.11.2019

Ka zhvillime të reja për sa i përket hetimit mbi atentatin ndaj Arjan Ndojës. Mësohet se Policia po ka nisur operacion në Lushnje dhe Vlorë ku dyshohet se janë fshehur bashkëpunëtorët e Redjan ...

Zbulohet emri i personazhit të njohur të Showbiz që u pyet për atentatin ndaj prokurorit

Medial - 07.11.2019

Vizion Plus në raportimet e kësaj të enjteje në lidhje me hetimet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, zbuloi se ishte marrë në pyetje edhe nje personazh i njohur i showbiz-it shqiptar.

“I drejti s’rrëzohet dot nga një ushtri…”, Xhisiela Maloku mesazh të koduar Redjan Rrajës?

SOT - 07.11.2019

Në dosjen e famshme të njohur si ‘Xhisiela’, Redjan Rraja ka patur rolin e tij. Në materialin hetimor në momentin kur ngjarja u bë publike, Xhisiela Maloku thoshte në prokurori se Rexhep Rraja, ...

Në kërkim të atentatorëve të Prokurorit, policia aksion në 5 qytete

Botasot - 07.11.2019

Policia e Shtetit po ka nisur një kontroll në Lushnje dhe Vlorë, pasi dyshohet se në këto qytete fshihen autorët e atentatit ndaj Prokurorit Arjan Ndoj.

E quajti kur*ë, Xhisiela Maloku mesazh të koduar Redjan Rrajës

Albeu.com - 07.11.2019

Xhisiela Maloku , e njohur publikisht si ish-e dashura e Rexhep Rrajës, djalit të deputetit të PS-së, Rrahman Rraja , ka publikuar një mesazh të fortë në rrjetet sociale.

Zbulohen prova të reja në atentatin ndaj prokurorit dhe të ‘fortit të Sukthit’

Gazeta Express - 07.11.2019

Zbulohen detaje të reja nga hetimet për atentatin ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj, pasditen e 1 nëntorit në mbikalimin e Shkozetit. Burime nga grupi hetimor bëjnë të ditur janë sekuestruar ...

Atentati ndaj prokurorit, Policia “kreh” Lushnjen dhe Vlorën për kapjen e bashkëpunëtorëve të Rrajës

Java News - 07.11.2019

Mbrëmjen e kësaj të enjtje është ndërmarrë një operacion në Vlorë dhe Lushnje, pasi dyshohet se në këto qytete fshihet dy autorët e tjerë, bashkëpunëtorë të Redjan Rrajës për atentatin ndaj ...

“Fshihen në Shkodër”, gazetari bën deklaratën e fortë: Kush janë dy të dyshuarit e tjerë për atentatin ndaj prokurorit ...

SOT - 07.11.2019

Atentati te mbikalimi i Shkozetit ku mbeti i plagosur prokurori i Durrësit Arjan Ndoja ka marrë shumë vëmendje mediatike. Si i dyshuar për këtë ngjarje, mbahet në burg Redjan Rraja dhe ndërkohë ...

Detaje/ Bisedat me Redjan Rrajën çuan në polici Kejvina Kthellën

Mapo - 07.11.2019

Gazeta Mapo raportoi më herët se një vajzë e njohur e showbizz-it është shoqëruar për tu marrë në pyetje në polici, në lidhje me atentatin ndaj prokurorit Ndoja.

Arrestimi i Rrajës pas atentatit ndaj prokurorit, zbulohet emri i vajzës së showbizz-it që u pyet në polici

BalkanWeb - 07.11.2019

“BalkanWeb” ka zbardhur detaje të reja lidhur me atentatin e ndodhur pasditen e 1 nëntorit, te mbikalimi i Shkozetit, në Durrës, ku u qëllua me breshëri kallashnikovi makina e prokurorit Arjan Ndoji, ...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, thirret për të dëshmuar e dashura e Redjan Rrajës

Java News - 07.11.2019

Prokuroria për Krimet të Rënda ka sekuestruar pamjet e kamerave të sigurisë të një servisi pranë vendit ku ka ndodhur atentati ndaj prokurorit të Durrësit, dhe dy të tjerëve që ndodheshin në makinë ...

Merret në pyetje e dashura e Redjan Rrajës, Klodiana Lala zbulon çfarë kapën kamerat e sigurisë në atentatin ndaj ...

SOT - 07.11.2019

Hetimet mbi atentatin ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndojit tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës kanë nxjerrë të tjera detaje. Gazetarja Klodjana Lala është shprehur se makina e atentatorëve është ...

Detaje nga dosja e Prokurorit, ku është koka e oktapodit që doli nga makina e tij

Albeu.com - 07.11.2019

Për rastësi, edhe rruga që të çon në vendin ku u gjet makina e braktisur e atentatorëve të prokurorit Ndoja quhet rruga e “Lalëzit”, sepse edhe një nga shtigjet që po ndjekin hetuesit për të zbardhur ...

Lidhje me autorin e atentatit ndaj Ndojt, shoqërohet në polici Kejvina Kthella

Albeu.com - 07.11.2019

Policia e Shtetit ka vënë në pranga Redian Rrajën, nipin e deputetit të PS për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj. Në polici është shoqëruar edhe moderatorja Kejvina Kthella në lidhje me këtë ...

Plagosja e trefishtë në Durrës, shoqërohet në polici personazhi i njohur i showbizit shqiptar

SOT - 07.11.2019

Prova të reja janë gjetur në dosjen e atentatit ndaj prokurorit Ndoja në datë 1 nëntor në Shkozet të Durrësit. Referuar hetimeve, mësohet se një tjetër person është përfshirë në ngjarjen e rëndë që ...

Atentati, Krimet e Rënda marrin në skaner të gjitha dosjet e bregdetit

Albeu.com - 07.11.2019

Prokuroria ka marrw nwn hetim atentatin e ndodhur ndaj prokurorit Arjan Ndoj, dosjet e gjetura nw mjet si dhe lidhja e tij me Rrumin . Pronat në Gjirin e Lalëzit janë kryesoret .

“Kur goditet një prokuror, askush nuk është i mbrojtur”, Mustafaj: Kam frikë se reforma zgjedhore s’do bëhet

BalkanWeb - 07.11.2019

Analisti Besnik Mustafaj ka komentuar në News24 edhe atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj, ku mbetën të plagosur 3 persona. Ai e cilësoi një histori të shëmtuar dhe kriminale, duke analizuar disa ...

Atentati i Durrësit/ Policia shoqëron një vajzë të njohur të ekranit

Mapo - 07.11.2019

Ndër shumë persona që janë marrë në pyetje për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoja në Durrës është edhe një vajzë e njohur e showbizz-it. Burimet konfidenciale thanë për Mapon se ajo kishte ...

FOTOT/ Policia merr në pyetje edhe modelen 24-vjeçare për atentatin ndaj Ndojës, lidhje me Redjan Rrajan?

Gazeta Tema - 07.11.2019

Prova të reja janë gjetur mesa duket në dosjen e atentatit ndaj prokurorit Ndoja në datë 1 nëntor në Shkozet të Durrësit. Një tjetër person mësohet se është identifikuar si i implikuar në plagosjen e ...

Të tjera detaje të forta/ Gjenden dy palë syze, prokurorët gjejnë gjurmë, drejt arrestimit edhe autori i dytë i ...

SOT - 07.11.2019

Nga atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja në fshatin Shafranë janë zbuluar të tjera detaje të forta, tashmë duket se policia është pranë identifikimit të autorit të dytë të atentatit të 1 nëntorit.

Atentati ndaj prokurorit Ndoj, gjenden prova për autorin e dytë

Gazeta Express - 07.11.2019

Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr në mbikalimin e Shkozetit në drejtim të automjetit në të cilin udhëtonte ...

Atentati ndaj prokurorit/ Gjykata e Krimeve të Rënda lë në burg Redjan Rrajan, KLP kërkon hetim disiplinor për Arjan ...

SOT - 07.11.2019

Gjykata për Krime të Rënda vendosi masën e sigurisë “Arrest me burg” për Redjan Rrajën, i cili u ndalua si i dyshuar se është njëri nga autorët e plagosjes së prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja dhe ...

Pesë persona të përfshirë në atentatin ndaj prokurorit, zbardhet dëshmia Redjan Rrajës pas Gjykatës: Nuk e dinte se ...

SOT - 06.11.2019

Kampione pështyme, gjaku dhe urine të mara nga Redjan Rraja janë dërguar në laboratorin e policisë shkencore pranë Ministrisë së Brendshme ku është kërkuar ekzaminimi dhe më pas krahasimi me ...

Atentatori lihet në burg/ Redjan Rraja mohon akuzat, gjurmët iu gjetën në makinën me armë

Top Channel - 06.11.2019

Kqyrja balsitike konfirmoi për prokurorët se njëri nga kallashnikovët e gjetur në automjetin e braktisur në Shkafanë është përdorur për të qëlluar me breshëri ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të ...

“Atentatorët nuk e dogjën makinën sepse kishin frikë se po ndiqeshin nga shoferi i të fortit të Sukthit”

Gazeta Express - 06.11.2019

Kur u gjet makina e atentatorëve që qëlluan me breshëri kallashi drejt makinës së prokurorit Ndoj, hetuesve u bëri përshtypje menjëherë fakti se makina nuk ishte djegur.

Redjan Rraja: Ditën e atentatit ndaj prokurorit Ndoja isha në Nikël, drejtësia të bëjë punë e vet

Gazeta Tema - 06.11.2019

Redjan Rraja, i arrestuar si një nga personat e dyshuar për atenatin në Shkozet ndaj prokurorit Arjan Ndoja, u la në burg të mërkurën. Në sallën e gjyqit, ai shprehu vetëm fjalët: “shpresoj që ...

PROVAT që lanë në burg Redjan Rrajën, zbardhen pistat kryesore të hetimit

SOT - 06.11.2019

Hetimet kanë konfirmuar të dhëna të reja duke iu referuar armëve që u përdorën për të qëlluar me breshëri ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të tjerëve.

Si u ‘tradhëtua’ nga syzet Redjan Rraja, detaje të reja mbi atentatin ndaj prokurorit

Gazeta Express - 06.11.2019

Kqyrja balsitike konfirmoi për prokurorët se njëri nga kallashnikovët e gjetur në automjetin e braktisur në Shkafanë është përdorur për të qëlluar me breshëri ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy të ...

Atentati ndaj Ndojës / Pështyma, gjaku dhe urina e Rrajës dërgohen për analiza urgjente

Java News - 06.11.2019

Kampione pështyme, gjaku dhe urine të mara nga Redjan Rraja janë dërguar në laboratorin e policisë shkencore pranë Ministrisë së Brendshme ku është kërkuar ekzaminimi dhe më pas krahasimi me ...

Sulmi ndaj prokurorit Ndoja/ Syzet tradhtojnë atentatorin e dytë, gjenden gjurmë të tjera në makinë

Java News - 07.11.2019

Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr në mbikalimin e Shkozetit në drejtim të automjetit në të cilin udhëtonte ...

“Kur goditet një prokuror, askush nuk është i mbrojtur”, Mustafaj: Kam frikë se reforma zgjedhore s’do bëhet

Medial - 07.11.2019

TIRANË Analisti Besnik Mustafaj ka komentuar në News24 edhe atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj, ku mbetën të plagosur 3 persona. Ai e cilësoi një histori të shëmtuar dhe kriminale, duke analizuar ...

‘A duhet të thirret Rama në Prokurori për atentatin ndaj Arjan Ndojës?’, ish-ministri i Berishës: Kur goditet një ...

SOT - 07.11.2019

Ish-ministri, Besnik Mustafaj ka folur mbi atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, ku mbetën të plagosur 3 persona. Ai e cilësoi një histori të shëmtuar dhe kriminale, duke analizuar disa elementë.

Edhe autori tjetër në atentatin ndaj prokurorit harroi syzet në makinë

Albeu.com - 07.11.2019

Syzet dhe ndjekja e automjetit të prokurorit për disa minuta tradhtuan atentatorët të cilët më 1 nëntor 2019 hapën zjarr në mbikalimin e Shkozetit në drejtim të automjetit në të cilin udhëtonte ...

Atentati ndaj prokurorit, policia shoqëron një vajzë të njohur të ekranit

Albeu.com - 07.11.2019

Ndër shumë persona që janë marrë në pyetje për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoja në Durrës është edhe një vajzë e njohur e showbizz-it. Burimet konfidenciale thanë se ajo kishte komunikime të ...

Atentati ndaj Arjan Ndojit, nga armiku i Aldo Bares, tek Durim Bami e agjentët sekret: Detajet e hetimeve të ...

Gazeta Tema - 07.11.2019

Për rastësi , edhe rruga që të çon në vendin ku u gjet makina e braktisur e atentatorëve të prokurorit Ndoja quhet rruga e “Lalëzit”, sepse edhe një nga shtigjet që po ndjekin hetuesit për të ...