TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Një person i dyshimtë pranë bashkisë Elbasan, alarmon policinë

BalkanWeb - 13.06.2019

Policia e Elbasanit është sinjalizuar rreth mesnatës se është parë një person i dyshimtë i cili qarkullonte rreth godinës së bashkisë Elbasan dhe ka rrethuar zonën.

Krisma në qytet, Policët shkojnë me vrap tek Bashkia e Elbasanit

LajmiFundit - 13.06.2019

Policia e Elbasanit u alarmua mbremjen e sotme nga të shtëna me armë qe janë raportuar në qender te qytetit. Fatmirësisht nuk ka persona të plagosur. Burimet e policise thane se ngjarja ka ndodhur ...

Elbasan/ 24-vjeçari përplas me makinë 35-vjeçarin

Top Channel - 12.06.2019

Një 24 vjeçar nga Elbasani ka aksidentuar me makinë një 35-vjeçar në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. 35-vjeçari i aksidentuar me iniciale V.B është banues në Ukrainë dhe sipas informacioneve të ...

Përplasje makinash në aksin Elbasan-Librazhd, 2 në spital

LajmiFundit - 12.06.2019

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd ku si pasojë e të cilit janë plagosur dy persona. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mirakë dhe nga burimet mësohet se njëri prej të ...

Sekuestrohet lëndë narkotike, automjete dhe celularë, arrestohen 4 persona, 3 në kërkim

SOT - 12.06.2019

Finalizohet një tjetër operacion antidrogë i koduar “PALESTRA”. Goditet një grup që ushtronte veprimtarinë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike Operacioni nga Sektori për Hetimin e ...

Do të shpërndanin drogë në Elbasan, arrestohen 4 persona dhe shpallen në kërkim 3 të tjerë

Gazeta Express - 12.06.2019

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga katër persona dhe ka shpallur në kërkim tre të tjerë në kuadër të operacionit ‘Palestra’ pasi atyre u janë gjetur në posedim lëndë narkotike.

Një person i dyshimtë pranë bashkisë Elbasan, alarmon policinë

Medial - 13.06.2019

Policia e Elbasanit është sinjalizuar rreth mesnatës se është parë një person i dyshimtë i cili qarkullonte rreth godinës së bashkisë Elbasan dhe ka rrethuar zonën.

Aksident me pasojë 2 të plagosur në Elbasan, njëri në gjëndje të rëndë

Albeu.com - 12.06.2019

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugorë Elbasan-Librazhd, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një turist ukrainas. Sipas policisë, ka qenë një 24-vjeçar, i cili duke drejtuar mjetin ...

E goditi makina në rrugën para shkollës, 12 vjeçari në gjendje të rëndë

Top Channel - 11.06.2019

Një 12 vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin rajonal të Elbasanit pasi u përplas nga një makinë në aksin rrugor Elbasan Librazhd, pranë fshatit Mengël.

Qëlloi një person në bashkëpunim dhe kundërshtoi policinë, kapet 25-vjeçari

LajmiFundit - 11.06.2019

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin, B.H., 25 vjeç, banues në Elbasan, si dhe u proçedua penalisht në gjendje të lirë shtetasi, A.B.

Aksident në dalje të Elbasanit, makina përplas 12-vjeçarin

Top Channel - 11.06.2019

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në dalje të Elbasanit, në Fushë-Labinot. I plagosur është një djalë i moshës rreth 12 vjeç, i cili po kalonte rrugën për të shkuar në shkollën pranë ...

Akuzat/ Kontrolle “bilc” në qarkun Elbasan, 3 në pranga

BalkanWeb - 11.06.2019

Policia e qarkut Elbasan në 24 orët e fundit ka vënë në pranga tre persona, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Një 25-vjeçar është arrestuar në Elbasan pasi në bashkëpunim me një shtetas ...

Aksident në Elbasan, plagoset një fëmijë 12 vjeç

BalkanWeb - 11.06.2019

Një fëmijë ka mbetur i plagosur në një aksident të ndodhur mëngjesin e sotëm në Elbasan. Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në fshatin Mengël, ku shtetasi E.P.

Aksident në Elbasan, makina përplas 12-vjeçarin

Gazeta Express - 11.06.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Mengël në Elbasan ku një mjet tip ‘Hondai’ ka përplasur një fëmijë rreth 12 vjeç. Mësohet se fëmija tashmë ndodhet në kujdesin e mjekëve ndërsa ...

Elbasan, makina përplas 12 vjeçarin

Medial - 11.06.2019

Një aksident me plagosjen e një 12 vjeçari është regjistruar këtë të martë në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur në fhstin Mengël, ku sipas policisë shtetasi E.P.

Bllokohen drogë, makina e telefona, 4 në pranga, 3 në kërkim

BalkanWeb - 12.06.2019

Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg ...

E goditi makina në rrugën para shkollës, 12 vjeçari në gjendje të rëndë

Botasot - 11.06.2019

Një 12 vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin rajonal të Elbasanit pasi u përplas nga një makinë në aksin rrugor Elbasan Librazhd, pranë fshatit Mengël.

Aksident në Elbasan, plagoset 12 vjeçari

Albeu.com - 11.06.2019

Një fëmijë 12 vjeç ka mbeur i plagosur në një aksident rrugor në fshatin Mengël të Elbasanit. Policia thotë se shtetasi E.P., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip " Hondai" ka aksidentuar një ...

Aksident i rëndë, makina përplas 12-vjeçarin, shoqërohet në komisariat shoferi

SOT - 11.06.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Mengël në Elbasan ku një mjet tip 'Hondai' ka përplasur një fëmijë rreth 12 vjeç. Mësohet se fëmija tashmë ndodhet në kujdesin e mjekëve ndërsa ...

Elbasan/ Kapet drogë, makina e telefona, 4 në pranga dhe 3 në kërkim

Mapo - 12.06.2019

Pas një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona, ndërsa tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg ...

Aksidentohet 12 vjeçari

Botasot - 11.06.2019

ELBASAN– Një fëmijë ka mbetur i plagosur si pasojë e një aksidenti. Mësohet se 12-vjeçari është përplasur nga një makinë e tipit “Hondai”, në fshatin Mengël të Elbasanit.

E rëndë në Elbasan, makina përplas 12-vjeçarin (FOTO)

Java News - 11.06.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Mengël në Elbasan ku një mjet tip ‘Hyundai’ ka përplasur një fëmijë rreth 12 vjeç. Mësohet se fëmija tashmë ndodhet në kujdesin e mjekëve ndërsa ...

Merreshin me trafik, dënohen katër persona

LajmiFundit - 12.06.2019

Gjatë një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona dhe tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis, ...

Aksident në Elbasan, lëndohet një fëmijë 12-vjeçar

Lajmi.net - 11.06.2019

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në fshatin Mengël, ku shtetasi E.P., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip “Hondai” ka aksidentuar një fëmijë rreth 12 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e ...

Elbasan, makina përplas 12-vjeçarin (FOTO)

Mapo - 11.06.2019

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në fshatin Mengël të Elbasanit. Një mjet tip ‘Honday’ ka përplasur një fëmijë rreth 12 vjeç. Mësohet se fëmija tashmë ndodhet në kujdesin e mjekëve ...

Trafikonin lëndë narkotike në Elbasan, arrestohen 4 persona

Albeu.com - 12.06.2019

Policia e Elbasanit ka mbyllur me sukses një tetër operacion të koduar "Palestra", kundrejt shpërndarjes së narkotikëve . Policia ka arrestuar katër të rinj R. R., 26 vjeç, B. A., 26 vjeç, D. P.

Makina aksidenton 12-vjeçarin

Durres Lajm - 11.06.2019

Një 12-vjeçar mbeti i plagosur sot në një aksident rrugor në fshatin Mëngël të Elbasanit. Nga burimet zyrtare mësohet se shtetasi E.P., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip " Hondai" ka ...

Operacioni “Palestra” vë në pranga 4 persona

ABC News - 12.06.2019

Policia e Elbasanit ka finalizuar me sukses operacion e koduar antidrogë “PALESTRA”. Sipas bluve është goditur një grup që ushtronte veprimtarinë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve ...

Elbasan, makina merr përpara 12-vjeçarin

LajmiFundit - 11.06.2019

Një fëmijë 12 vjeç mbeti i plagosur në një aksident rrugir në fshatin Mengël të Elbasanit. Policia thotë se shtetasi E.P., banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip ” Hondai” ka aksidentuar një ...

Kapet drogë në Elbasan, arrestohen katër persona

Botasot - 12.06.2019

Gjatë një aksioni antidrogë në qytetin e Elbasanit janë arrestuar katër persona dhe tre të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas policisë, në aksionin e koduar “Palestra” janë bllokuar 11 kg kanabis, ...

Shpërndanin drogë në Elbasan, goditet grupi kriminal me 7 anëtarë

Top Channel - 12.06.2019

Finalizohet në Elbasan operacioni antidrogë i koduar “Palestra”, ku u arrestuan në flagrancë 4 persona e u shpallën në kërkim 3 të tjerë. Gjithashtu burimet zyrtare të policisë raportojnë se kanë ...

"Palestra" kap 4 shpërndarësit e drogës, sekuestrohen 11 kg kanabis

Durres Lajm - 12.06.2019

Policia e Elbasanit godet një grup që ushtronte veprimtarinë kriminale në fushën e shpërndarjes së lëndëve narkotike. Operacioni policor i koduar "Palestra" ka çuar në pranga katër persona, ndërsa ...