TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Përmallohet Dua Lipa, këta persona po i mungojnë

Lajmi.net - 14.08.2019

Këngëtarja Dua Lipa pas qëndrimit disa ditor në Kosovë, është rikthyer në Londër për ta vazhduar rutinën e jetës së saj, shkruan lajmi.net. Në anën tjetër babai i saj, Dukagjin Lipa me anëtarët e ...

Provokon Dua Lipa, na tregon gjoksin

Gazeta Express - 14.08.2019

Këngëtarja kosovare më famë botërore, Dua Lipa, në një foto në Instagram postuar nga Kalifornija e SHBA’së, ka treguar thithkat e gjoksit të saj. Dua Lipa para pak kohe ka performuar në festivalin ...

Gigi Hadid dhe Tyler Cameron e dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon

Botasot - 13.08.2019

Tyler Cameron dhe Gigi Hadid po dëshmojnë se romanca e tyre po lulëzon. Në disa fotografi të publikuara nga mediumi E! Shihet çifti duke dalë nga apartamenti i tyre veçmas në NYC të hënën në mbrëmje.

Familja e Duas në pushime, këngëtarja larg tyre e ndjen mungesën

Telegrafi - 13.08.2019

Këngëtarja Dua Lipa pas disa ditësh qëndrimi në Kosovë, u largua për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku është duke vazhduar punën për projektet e reja muzikore.

Dua Lipa joshëse në paraqitjen e fundit, del hapur pa të brendshme

Botasot - 13.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa njihet si njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore botërore. Ajo vazhdimisht shfaqet për publikun dhe për fansat e saj në ...

Fansat zhgënjehen nga Dua Lipa, zbulimet në Instagram e turpërojnë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.08.2019

Dua Lipa është një prej këngëtareve shqiptare më të njohura në të gjithë botën. Ajo ka njohur vetëm sukses me këngët e saja dhe ka fituar një numër të madh personash që e adhurojnë muzikën e saj.

Do habiteni sa shumë i ngjanë Dua Lipës modelja Brittany

Lajmi.net - 12.08.2019

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera në botë, por kohët e fundit ajo ka marrë vëmendjen e mediave me jetën private, shkruan lajmi.net.

"Ngjashmëri e frikshme", gjendet sozia tjetër e Dua Lipës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2019

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fundit ka qenë kryefjala e mediave të ndryshme jo vetëm për ndarjen e saj nga ...

I dashuri i Dua Lipës bën gjestin më të bukur për shqiptarët

Gazeta Express - 12.08.2019

Anwar Hadid ka peronalizuar një xhaketë të firmës së njohur botërore duke i shtuar në shpinë një shqiponjë të madhe. Tash me siguri se do të filloni ta duani të dashurin e ri të Dua Lipës.

Dua Lipa dhe Gigi Hadid tashmë shoqe të ngushta, ja çfarë i thotë modelja këngëtares shqiptare

Botasot - 12.08.2019

Kur Dua Lipa dhe Anwar Hadid bënë publike lidhjen e tyre, të gjithë ishin kuriozë të dinin marrëdhënien e saj me dy motrat supermodele të Anwar, Gigi dhe Bella.

Dua Lipa dhe Gigi Hadid tashmë ‘shoqe të ngushta’ (FOTO)

Tetova Sot - 12.08.2019

Prej disa kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka nisur një lidhje me Anwar Hadid, vëllain e motrave të njohura modele Gigi dhe Bella. Përveç Anwar duket se Dua ka një marrëdhënie shumë ...

Londra apo Prishtina, Dua Lipa bënë zgjedhje befasuese në CNN (VIDEO)

Portalb - 12.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, në një intervistë për CNN ka folur për eksperiencat e saja jetësore . Ajo ka folur edhe për refugjatët nëpër botë, duke treguar se edhe vetë ajo ishte ...

Familja e Duas në pushime, këngëtarja larg tyre e ndjen mungesën

Botasot - 13.08.2019

Këngëtarja Dua Lipa pas disa ditësh qëndrimi në Kosovë, u largua për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku është duke vazhduar punën për projektet e reja muzikore.

Dua Lipa zbulon shumë me veshje transparente

Zeri - 13.08.2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa njihet si njëra nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare në skenën muzikore botërore Ajo vazhdimisht shfaqet për publikun dhe për fansat e saj në ...

“Asgjë s'është si në Instagram”, modelja e njohur zbulon tmerrin që përjetoi në një ndër vendet turistike më të ...

SOT - 12.08.2019

Pavarësisht se është një nga ishujt më të bukur në botë, më i reklamuari në Instagram,në qoftë se do të flisnim me gjuhën e influencueseve, asgjë nuk mund ta kthejë kurrë më Gigi Hadid, në Mykonos.

Dua Lipa uron festën e Kurban Bajramit

Telegrafi - 12.08.2019

Rëndom gjatë festave të ndryshme, yje të shumta i urojnë fansat e tyre përmes rrjeteve sociale. Dhe derisa artistë të shumtë të skenës sonë i kanë uruar myslimanët për Bajram, këtë gjë e ka bërë edhe ...

Dua Lipa zhgënjen fansat, zbulohet diçka e turpshme në lidhje me profilin e saj zyrtar

SOT - 13.08.2019

Dua Lipa është një prej këngëtareve shqiptare më të njohura në të gjithë botën. Ajo ka njohur vetëm sukses me këngët e saja dhe ka fituar një numër të madh personash që e adhurojnë muzikën e saj.

Do habiteni sa shumë i ngjanë Dua Lipës modelja Brittany

Botasot - 12.08.2019

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të pëlqyera në botë, por kohët e fundit ajo ka marrë vëmendjen e mediave me jetën private. Më rrjete sociale janë duke qarkulluar disa fotografi ...

Ngjashmëri e frikshme! Gjendet sozia e Dua Lipa, me bast që s’e gjeni dot se cila nga këto vajza është Dua! (FOTO)

Tetova Sot - 12.08.2019

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fundit ka qenë kryefjala e mediave të ndryshme jo vetëm për ndarjen e saj nga ...

I dashuri i Dua Lipës bën gjestin më të bukur për shqiptarët

Botasot - 12.08.2019

Anwar Hadid ka peronalizuar një xhaketë të firmës së njohur botërore duke i shtuar në shpinë një shqiponjë të madhe. Tash me siguri se do të filloni ta duani të dashurin e ri të Dua Lipës.

Dua Lipa dhe Gigi Hadid tashmë ‘shoqe të ngushta’

Durres Lajm - 12.08.2019

Prej disa kohësh këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka nisur një lidhje me Anwar Hadid, vëllain e motrave të njohura modele Gigi dhe Bella. Përveç Anwar duket se Dua ka një marrëdhënie shumë ...

Dua Lipa dhe modelja Brittany Xavier ngjashmëria mes tyre si binjake

Zeri - 13.08.2019

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për publikun shqiptar dhe jashtë saj, ku këto kohët e fundit ka qenë kryefjala e mediave të ndryshme.