TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sajoi grabitjen për të përfituar paratë e firmës ku punonte, pranga mashtruesit durrsak

BalkanWeb - 14.02.2018

VORE – Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në Vorë një ditë më parë. Një 26-vjeçar nga Durrësi ka denoncuar në polici se tre persona tre persona të pa identifikuar, i kanë dalë para mjetit në përdorim ...

I riu nga Durrësi inskenon grabitjen me makinën e punës, vjedh dhe gënjen policinë

Durres Lajm - 14.02.2018

Një 26-vjeçar nga Durrësi është arrestuar nga uniformat blu, pasi ka bërë denoncim të rremë në polici sikur e kanë grabitur teksa po udhëtonte me makinën e firmës.

Durrës/ I riu denoncoi se e vodhën, por përfundon vetë brenda në qeli

SOT - 14.02.2018

Një 26-vjeçar nga Durrësi ka denoncuar në polici se tre persona të pa identifikuar, i kanë dalë para mjetit në përdorim tip “Opel” pronë e firmës ku ai punonte, dhe se i kanë vjedhur lekët.

Pranga mashtruesit durrsak, sajoi grabitjen për të përfituar paratë e firmës

Java News - 14.02.2018

Një ngjarje e pazakonte ka ndodhur në Vorë një ditë më parë. Një 26-vjeçar nga Durrësi ka denoncuar në polici se tre persona tre persona të pa identifikuar, i kanë dalë para mjetit në përdorim tip ...

Durrsaku mashtroi për para, gjen zgjidhjen e zgjuar për të humbur gjurmët

Albeu.com - 14.02.2018

Një 26 vejçar është arrestuar pasi ka përfituar një shuëm parash me anë të mashtrimit dhe më pas ka inskenuar një grabitje ndaj tij. Burime zyrtare bëjnë me dije se shtetasi S.S 26 vjeç nga Durrësi ...

Durrsaku mashtroi për para, gjen zgjidhjen e zgjuar për të humbur gjurmët

LajmiFundit - 14.02.2018

Një 26 vejçar është arrestuar pasi ka përfituar një shuëm parash me anë të mashtrimit dhe më pas ka inskenuar një grabitje ndaj tij. Burime zyrtare bëjnë me dije se shtetasi S.S 26 vjeç nga Durrësi ...