TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çifti Selimi shfaqen me plot stil nga Kalifornia

Lajmi.net - 11.01.2019

Çifti i njohur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi, kanë vendosur që në ditët e para të janarit t’i japin një pushim njëri-tjetrit. Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të ...

Mund të kushtojë më shumë se makina juaj, çmimi marramendës i xhupit të Marinës

SOT - 11.01.2019

Marina Vjollca është një ndër femrat, që shpesh herë bëhet kryefjala e mediave rozë. Herë për lidhjen e saj me reperin Getoar Selimi dhe herë për veshjet e saj.

Luks i çmendur, ja sa kushton xhupi i Marinës

LajmiFundit - 11.01.2019

Dyshja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tërheqin vëmendjen jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por edhe me markat e shtrenjta e jetën luksoze që bëjnë.

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë

Lajmi.net - 11.01.2019

Nuk i kursen paratë fare. Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se ...

Shifra marrëmendëse që Marina Vjollca paguan për një xhup!

Gazeta Express - 11.01.2019

Personazhet e njohur shqiptarë publikojnë shpesh foto në rrjete sociale, ku i shohim me veshje të markave më të ...

Çifti Selimi shfaqen me plot stil nga Kalifornia

Lajm - 11.01.2019

Ata kanë shkuar në Las Vegas të Nevadas, për të shijuar disa ditë të mira larg rutinës së përditshme, shkruan lajmi.net. E nga atje, nuk mungojnë as imazhet e dyshes të cilët çdo ditë vijnë me poza ...

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë

Lajm - 11.01.2019

Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe, shkruan lajmi.net. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup me ...

Do mbeteni pa fjalë nga çmimi i syzeve të Marinës dhe Getit

Gazeta Express - 10.01.2019

Çifti i shumëpërfolur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë duke shijuar disa ditë pushime në ...

Marina dhe Geti me syze super të shtrenjta (FOTO)

Tetova Sot - 09.01.2019

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Dyshja kanë vendosur që në ditët e para të janarit t’i kalojnë disa ditë të ...

Marina Vjollca nuk kursehet fare, blen xhup tejet të shtrenjtë

Botasot - 11.01.2019

Nuk i kursen paratë fare. Së fundmi, prezantuesja nga Shqipëria, Marina Vjollca ka bërë një blerje të madhe. Në një foto të publikuar nga faqja “What They Wearin”, shihet se Vjollca ka blerë një xhup ...

Marina dhe Geti me syze super të shtrenjta

Flaka - 10.01.2019

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi janë duke shijuar disa ditë të mira pushimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Dyshja kanë vendosur që në ditët e para të janarit t’i kalojnë disa ditë të ...