TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Denoncoi fajdexhinjtë, përfundon në polici edhe ish-prefekti i Shkodrës

Albeu.com - 14.03.2019

Paulin Radovanim ish-prefekti i Shkodrës është shoqëruar në polici gjatë mesditës së sotme pas aksionit të policisë për kapjen e një grupi të rrezikshëm personash që jepnin para me fajde dhe më pas u ...

Denoncoi grupin e fajdexhinjve ku ishin pjesë edhe dy djemtë e tij, shoqërohet në polici ish-prefekti i Shkodrës (EMRI)

SOT - 14.03.2019

Ish-prefekti i qarkut Shkodër, Pulin Radovani është shoqëruar në Komisariatin e Policisë së këtij qyteti për të dhënë dëshminë e tij pasi dyshohet se dy djemtë e tij kanë marrë para me fajde nga ky ...

Si u zbulua banda e fajdexhinjve, roli i ish-Prefektit Radovani

Mapo - 14.03.2019

Një superoperacion i koduar “Maranaj” është realizuar sot në Shkodër, ku janë arrestuar 12 persona, ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Mes të arrestuarve e ndaluarve janë një notere, punonjës ...

Detaje/ Denoncimi i ish-prefektit fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës

BalkanWeb - 14.03.2019

Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë ...

E FUNDIT/ Shoqërohet në polici ish-prefekti i Shkodrës

LajmiFundit - 14.03.2019

Ish-prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani është shoqëruar në polici mesditën e sotme. Gjithçka ka të bëjë me operacionin policor të zhvilluar sot, ku në pranga janë vënë 12 persona e 4 janë shpallur ...

EMRAT/ "O lekët o pronat", 12 fajdexhinjtë e arrestuar në Shkodër

Albeu.com - 14.03.2019

Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotëm në Shkodër . Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me ...

Rrjeti i fajdeve në Shkodër, zbardhen emrat e 12 të arrestuarve

BalkanWeb - 14.03.2019

“BalkanWeb” zbardh emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan.

Rama: Përgëzime forcave policore, Shkodra më e sigurtë se asnjëherë

ABC News - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar forcat e policisë së Shkodrës pas një operacioni në të cilën goditën një grup kriminal që merrej me fajde. Sipas kreut të qeverisë sot shkodra është më e qetë dhe e ...

Grupi i fajdeve, Rama: Sot Shkodra është më e qetë se kurrë!

Java News - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Twitter në lidhje me operacionin e Shkodrës ku u godit një grup i përfshirë në skemën e fajdeve. Rama shkruan se Shkodra sot është më e qetë dhe më e sigurtë.

Detajet tronditëse/ Fajdexhinjtë e Shkodrës, denoncimi i ish-prefektit fundosi bandën

Java News - 14.03.2019

Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë ...

Dalin emrat, kush janë 12 fajdexhitë e rrezikshëm në Shkodër

LajmiFundit - 14.03.2019

Janë bere publike emrat e 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotëm në Shkodër.

20 makina dhe çanta me para, çfarë iu kapën grupit të frikshëm të fajdeve në Shkodër (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Policia i ka sekuestruar një sasi të madhe parash dhe armë grupit të personave të arrestuar gjatë paradites së sotme, të cilët akuzohen se kishin ngritur një skemë të dhënies së parave me fajde dhe ...

Paratë me fajde dhe gjobat në Shkodër, Rama: Qyteti më i sigurt

Mapo - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas operacionit të Policisë në Shkodër, ku u arrestua një grup kriminal që jepte para me fajde dhe kush nuk kthente lekët i merrej pasuria.

Detaje/ Banda e fajdeve, shoqërohet në polici edhe ish-prefekti

Durres Lajm - 14.03.2019

Rrjeti i fajdeve, zbardhen emrat e personave të arrestuar Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në ...

Grupi i fajdeve në Shkodër, zbardhen emrat e 12 të arrestuarve

Mapo - 14.03.2019

Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me ...

Policia jep detaje,si u kryen arrestimet ne Shkodër, fotot e eurove

Mapo - 14.03.2019

Më shumë se gjysëm milioni euro të sekuestruara, 11 të arrestuar dhe 5 në kërkim. Ky është rezultati i operacionit “MARANAJ” në Shkodër të zhvilluar nga forcat RENEA, FNSH dhe Policia e Shkodrës, ku ...

Mega-operacioni në Shkodër, vjen reagimi i papritur i kryeministrit Rama

SOT - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për operacionin ‘Maranaj’ në Shkodër, u arrestuar 11 persona si dhe 5 të tjerë u shpallën në kërkim të akuzuar pasi jepnin hua në këmbim të interesave.

Ky burrë fundosi fajdexhinjtë e Shkodrës pasi djemtë ranë në rrjetën e tyre

Albeu.com - 14.03.2019

Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë ...

Grupi i fajdeve në Shkodër, zbardhen emrat e 12 të arrestuarve

Ina - 15.03.2019

Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotëm në Shkodër. Sipas policisë, personat e arrestuar akuzohen se jepnin para me ...

Operacioni me 11 të arrestuar, Rama: Shkodra sot më e sigurt

BalkanWeb - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për operacionin ‘Maranaj’ në Shkodër, u arrestuar 11 persona si dhe 5 të tjerë u shpallën në kërkim të akuzuar për fajde dhe gjobëvënie.

Rama përgëzon policinë për super-operacionin kundër fajdeve: Sot Shkodra është më e qetë

Botasot - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar policinë për operacionin e kryer në Shkodër në zbulimin e një skeme fajdesh që çoi në pranga 11 persona, mes të cilëve policë, ish-kancelarë gjykate.

Zbardhen detajet, si ish-prefekti i bëri ‘gropën’ grupit të rrezikshëm në Shkodër

LajmiFundit - 14.03.2019

Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve të News24 pranë ...

Zbulohet ish-zyrtari i lartë që fundosi 12 të arrestuarit në Shkodër

SOT - 14.03.2019

Një skemë fjadesh është zbuluar në Shkodër, ku në total janë arrestuar 12 persona dhe 4 janë shpllur në kërkim. Biznesmenëve apo qytetarëve në vështirësi ekonomike u jepnin para me fajde me 3 deri në ...

Goditja e fajdeve në Shkodër, ja shumat e eurove e dollarëve që iu kapën 11 të arrestuarve

LajmiFundit - 14.03.2019

Sasi te medha eurosh e dollaresh dhe shumash tjera financiare, jane bllokuar nga policia ne aksionin ku 11 persona u arrestuan dhe 5 të tjerë u shpallën në kërkim nga policia e Shkodrës.

Kapet një nga të kërkuarit e operacionit në Shkodër: Po largohej jashtë vendit

Java News - 14.03.2019

Shkon ne 12 numri i te arrestuarve ne kuader te operacionit te madh ne Shkoder te koduar “MARANAJ”. Policia njofton se u kap dhe u ndalua në Qafë Morinë, shtetasi Ilir Sokoli 38 vjeç, banues në ...

Rama përgëzon policinë për arrestimet: Sot Shkodra është më e qetë dhe më e sigurt

LajmiFundit - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar policinë e shtetit për operacionin “Maranaj”, ku 11 persona u arrestuan për krimin e një skeme fajdesh. Në një status në tëitter, Rama shkruan: “Përshëndetje dhe ...

DETAJET/ Si i ‘fundosi’ fajdexhinjtë e Shkodrës ish-Prefekti. Djemtë e tij ishin ‘peng’ i borxheve të mëdha për bixhoz

Gazeta Tema - 14.03.2019

Detaje të reja janë mësuar rreth operacionit “Maranaj” të policisë së Shkodrës ku u arrestuan 12 shtetas ndërsa 3 të tjerë janë ende në kërkim. Të arrestuarit sipas burimeve pranë prokurorisë janë ...

Rrjeti i fajdeve, zbardhen emrat e personave të arrestuar

Durres Lajm - 14.03.2019

Para me fajde deri në 20%, 11 të arrestuar, mes tyre zyrtarë gjykate dhe policie Janë zbardhur emrat e 12 personave të arrestuar në kuadër të opoeracionit “Maranai” për përfshirjen në rrjetin e ...

Goditja e grupit të fajdeve, Rama: Sot Shkodra është më e qetë se kurrë!

Java News - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar sot punën e Policisë së Shtetit për superoperacionin në Shkodër. Gjatë këtij operacioni u arrestuan 11 persona dhe u shpallën në kërkim 5 të tjerë, të cilët kishin ...

Emrat/ Shkodër, Prokuroria: Skema që çoi në pranga bandën e fajdeve!

Java News - 14.03.2019

Zbardhen emrat e 12 personave të përfshirë në rrjetin e fajdeve në qytetin e Shkodrës. Në kuadër të opoeracionit “Maranai” të finalizuar sot mësohet të jenë arrestuar shtetasit 1. Byrhan. Alija.

Rama përgëzon Policinë: Shkodra, sot më e sigurt se asnjëherë

Durres Lajm - 14.03.2019

Para me fajde deri në 20%, 11 të arrestuar, mes tyre zyrtarë gjykate dhe policie Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur operacionin e autoriteteve në Shkodër, të cilët i përgëzoi për 11 personat e ...

Rama përgëzon policinë: Sot Shkodra më e qetë dhe më e sigurt

Gazeta Tema - 14.03.2019

Kryeministri Edi Rama ka përgëzuar policinë e shtetit për operacionin “Maranaj”, ku 11 persona u arrestuan për krimin e një skeme fajdesh. Në një status në twitter, Rama shkruan: “Përshëndetje dhe ...