TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Për çfarë u bënë bashkë Princi Harry dhe Rita Ora?

Alsat - 12.06.2019

Princi Harry dhe Rita Ora u panë duke u përqafuar gjatë recepsionit pak para një eventi glamuroz. Rita Ora doli në përkrahje të kauzës së Princit Harry për ngritjen e fondeve për fëmijët e prekur nga ...

Rita Ora ndihet e lumtur që e takoi sërish Princin Harry

Lajmi.net - 12.06.2019

Koncerti në të cilin performoi këngëtarja, ishte organizuar nga fondacioni “Sentebale”, i themeluar nga Princi Harry, shkruan lajmi.net. Paratë e grumbulluara nga ky koncert do t’u dhurohen të rinjve ...

Rita Ora në përqafim të ngrohtë me Prince Harry

Gazeta Express - 12.06.2019

Rita Ora ka performuar për anëtarët e Familjes Mbretërore. Rita Ora bashkë me nënën e saj, Verën, kanë qenë të ftuara speciale nga Princi Harry në organizimin e tj përozanizatën bamirëse që ai ka ...

Rita Ora takon Princ Harry (Foto)

ABC News - 12.06.2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka qenë e ftuar në koncertin e bamirësisë “Sentebale Audi”. Koncerti ishte organizuar nga Princi Harry, me qëllim mbledhjen e fondeve, të cilat do të shkojnë ...

U takuan nga afër me Princin Harry, nëna e Ritës tregon se çfarë i tha ai

Lajmi.net - 12.06.2019

Rita Ora mbrëmë këndoi në kuadër të një koncerti, paratë e të cilit do të dhurohen për bamirësi, shkruan lajmi.net. Për ta përcjellë atë nga afër ishte edhe Princi Harry dhe natyrisht e ëma e Ritës, ...

Rita Ora dhe nëna e saj takohen me princ Harry-n

Java News - 12.06.2019

Këngëtarja shqiptare Rita Ora dhe nëna e saj Vera Ora ditën e djeshme kanë qenë pjesëmarrëse në një koncert bamirësie në Pallatin e Gjykatës së Hampton në Angli.

Rita Ora dhe Princ Harry takim të ngrohtë miqësor, nuk munguan as përqafimet

Durres Lajm - 12.06.2019

Princ Harry ditën e djeshme ka organizuar një koncert për bamirësi, ku e ftuara e nderit ishte këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora. Koncerti është bërë me qëllim mbledhjen e fondeve, ...

Rita Ora duket atraktive ndërsa takohet dhe i jep një përqafim të ngrohtë Princit Harry në koncertin e tij bamirës

Telegrafi - 12.06.2019

Ajo ruan një miqësi të mirë me shumë prej personazheve VIP, duke qenë se edhe vet është një person i rëndësishëm në listën A. Dhe Rita Ora nuk mund ta fshehte buzëqeshjen nga fytyra e saj, teka ...

Rita Ora takohet me Princin Harry në koncertin bamirës

Lajmi.net - 12.06.2019

Ajo ka një rreth të gjatë miqësor falë statusit të saj të a-listës, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net. Rita Ora nuk mundi ta fshihte buzëqeshjen nga fytyra e saj pasi po parakalonte në qilimin ...

Rita Ora nga koncerti me të njëjtën veshje niset për shtëpi

Botasot - 12.06.2019

Ajo nuk mund ta fshinte buzëqeshjen nga fytyra kur realizoj koncertin për Princ Harry, Sentebale Audi Concert. Dhe Rita Ora ishte nisur me të njëjtë veshje për në shtëpi, pasi zbriti nga skena ku ka ...

Rita Ora takon Princi Harry-n, qëllimi i tyre do iu prekë zemrat (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.06.2019

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora së fundmi është takuar me Princin Harry. Ajo dhe mamaja e saj Vera Ora, kanë ndarë me ndjekësit në Instagram momentin e takimit me princin në një koncert për ...

Rita Ora takohet me Princin Harry në koncertin bamirës

Botasot - 12.06.2019

Rita Ora u shfaq në fustan të shkurtër derisa po përqafonte Princin Harry në koncertin bamirës “Sentebale”. Ajo ka një rreth të gjatë miqësor falë statusit të saj të a-listës, shkruan DailyMail.