TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Thaçi i kërkon Quintit unitet për Kosovën

Koha.net - 16.05.2019

Presidenti Hashim Thaçi ua ka shprehur të mërkurën “habinë” ambasadorëve dhe shefave të zyrave dhe misioneve ndërkombëtare në Kosovë, për organizimin e samitit të Berlinit pa u koordinuar me Shtetet ...

Thaçi i kërkon Quintit unitet për Kosovën

Portalb - 16.05.2019

Presidenti Hashim Thaçi ua ka shprehur të mërkurën “habinë” ambasadorëve dhe shefave të zyrave dhe misioneve ndërkombëtare në Kosovë, për organizimin e samitit të Berlinit pa u koordinuar me Shtetet ...