TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Senatorët e SHBA në Tiranë, diskutim për rajonin dhe terrorizmin

Ora news - 12.08.2017

Katër senatorë amerikanë Blunt, Cornyn, Cotton, dhe Tillis vizituan Shqipërinë ku kanë zhvilluar takime me Presidentin e Vendit Ilir Meta si dhe me zyrtarë të PD.

Paloka takon 4 senatorët amerikanë: PD do luftojë kundër drogës e krimit

Ora news - 12.08.2017

Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë ...

Ambasada e SHBA-ve zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë

Albeu.com - 12.08.2017

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita.

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë: Pse u takuan me Presidentin Meta

BalkanWeb - 12.08.2017

TIRANE- Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë zbardh vizitën e katër seantorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta.

"Kanabisi bleu zgjedhjet e 25 qershorit!" PD ankesa tek senatorët për Ramën

Gazeta Express - 12.08.2017

Zyra e shtypi pranë Partisë Demokratike ka zbardhur takimin që delegacioni prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, patën me zyrtarë të lartë të kësaj force ...

Meta pret delegacionin faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

Gazeta Express - 12.08.2017

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktmbledhëse në disa ...

Pë çfarë erdhën katër senatorë amerikanë në Shqipëri?!

Botasot - 12.08.2017

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, në Shqipëri, ka zbardhur vizitën zyrtare të katër senatorëve të SHBA-ve, në vendin tonë. Sipas një njoftimi zyrtar, thuhet se ata ishin për të diskutuar ...

Presidenti Meta takim me një delegacion faktmbledhës të Senatit të SHBA-së

Ora news - 12.08.2017

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa ...

Senatorët USA në selinë e PD, Paloka: Shqipëria, nën diktat kriminal

Top Channel - 12.08.2017

Katër senatorët nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim edhe me përfaqësues të Partisë Demokratike, me të cilët diskutuan mbi ...

Ambasada e SHBA sqaron vizitën e senatorëve pasi u takuan me Metën

Java News - 12.08.2017

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka zbardhur vizitën e katër seantorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin e tyre me Presidentin e vendit, Ilir Meta.

Misioni i senatorëve që u pritën nga Meta

Java News - 12.08.2017

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa ...

"Kanabisi bleu zgjedhjet e 25 qershorit!" PD ankesa tek senatorët për Ramën

Botasot - 12.08.2017

Zyra e shtypi pranë Partisë Demokratike ka zbardhur takimin që delegacioni prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, patën me zyrtarë të lartë të kësaj force politike.

Ambasada amerikane zbardh takimet e senatorëve në Tiranë

LajmiFundit - 12.08.2017

Partneriteti SHBA – Shqipëri, siguria dhe lufta ndaj terrorizmit kanë qenë në fokus të takimeve që një delegacion me katër senatorë amerikanë patën me krerët e politikës shqiptare këtë të shtunë në ...

Presidenti Meta pret delegacionin e Senatit amerikan, ja çfarë biseduan!

SOT - 12.08.2017

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa ...

Paloka takon senatorët amerikanë: Qeveria është njësh me krimin e organizuar

SOT - 12.08.2017

Një delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë ...

Sqarimi i ambasadës amerikane: Ja pse erdhën 4 senatorët amerikanë…

Mapo - 12.08.2017

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita.

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit me SHBA, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

Botasot - 12.08.2017

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e ...

Vizita e senatorëve nga SHBA

Top Channel - 12.08.2017

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë faktmbledhëse në disa vende ...

Takimi me senatorët e SHBA, Paloka: I informuam se vota e 25 qershorit u ble me paratë e drogës

BalkanWeb - 12.08.2017

Nje delegacion prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim mbi aktualitetin politik në vend me zyrtarë të lartë ...

Sqarimi i ambasadës amerikane, pse erdhën 4 senatorët amerikanë

Zeri - 12.08.2017

Një delegacion me katër senatorë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës vizitoi sot Shqipërinë ku u takuan me Presidentin Ilir Meta dhe politikanë të tjerë nga qeveria dhe opozita.

Meta, takim me delegacionin faktmbledhës të Senatit të SHBA-ve

Mapo - 12.08.2017

Presidenti Ilir Meta priti një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të Ballkanit Perëndimor.

“Kanabisi bleu zgjedhjet e 25 qershorit!” PD ankesa tek senatorët për Ramën

LajmiFundit - 12.08.2017

Zyra e shtypit në Partinë Demokratike ka zbardhur takimin që delegacioni prej katër senatorësh nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, patën me zyrtarë të lartë të kësaj force politike.

Ambasada e SHBA zbardh vizitën e 4 senatorëve amerikanë në Tiranë dhe takimin me Metën

SOT - 12.08.2017

Presidenti Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi sot me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa vende të ...

Meta pret senatorët e SHBA-ve: Bashkëpunim kundër terrorizmit dhe krimit të organizuar

Gazeta Tema - 12.08.2017

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa ...

Takimi me amerikanët/ Paloka: PS kandidoi individë me rekorde kriminale

Mapo - 12.08.2017

Katër senatorët amerikanë Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis u takuan me një delegacion të PD-së në selinë blu. Sipas njoftimit për shtyp, thuhet se, nënkryetari i Partisë ...

Meta: Bashkëpunimi kundër terrorizmit, vendimtar për sigurinë e Shqipërisë

Zeri - 12.08.2017

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, priti sot një delegacion të Senatit të SHBA-së, kryesuar nga senatori Roy Blunt, ku është biseduar për marrëdhëniet ndërmjet dy shteteve dhe kontributin e ...

Senatorët USA në selinë e PD, Paloka: Shqipëria, nën diktat kriminal

Flaka - 12.08.2017

Katër senatorët nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Roy Blunt, John Cornyn, Tom Cotton dhe Thom Tillis zhvilluan një takim edhe me përfaqësues të Partisë Demokratike, me të cilët diskutuan mbi ...

Meta takim të rëndësishëm me zyrtarë amerikanë, zbardhen detajet e takimit

Botasot - 12.08.2017

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga Senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë pune faktembledhëse në disa ...

Vizita e senatorëve nga SHBA

Flaka - 12.08.2017

Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti dhe bashkëbisedoi me një delegacion të Senatit të SHBA-së, të kryesuar nga senatori Roy Blunt, të cilët po zhvillojnë një vizitë faktmbledhëse në disa vende ...