TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhduken pa lënë gjurmë 2 persona në Përmet dhe Tepelenë

Mapo - 11.02.2019

Dy të rinj nga Tepelena dhe Përmeti, shokë mes tyre, prej pesë ditësh kanë humbur kontaktet me familjarët e tyre. Ata janë zhdukur pa lënë asnjë gjurmë, gjë që e bën të vështirë për policinë të bjeri ...

Misteri! Zhduken dy shokët nga Tepelena dhe Përmeti

LajmiFundit - 11.02.2019

Zhduken pa lënë gjurmë dy të rinj nga Tepelena dhe Përmeti. Dy shokët rezultojnë të zhdukur prej 5 ditësh tashmë duke shtuar edhe ankthin te familjarët.

Asnjë gjurmë prej 7 ditësh, kush janë 2 të zhdukurit në Tepelenë

BalkanWeb - 12.02.2019

“BalkanWeb” ka siguruar fotot e dy personave të cilët rezultojnë të zhdukur prej 7 ditësh në Tepelenë e Përmet. Prej gati një jave 32-vjeçari Sokol Rama, banues në fshatin Mamaj të Tepelenës dhe ...

Kush janë dy të zhdukurit prej 7 ditësh nga Tepelena (FOTO)

Tetova Sot - 12.02.2019

Dy persona rezultojnë të zhdukur prej 7 ditësh në Tepelenë e Përmet. Prej gati një jave 32-vjeçari Sokol Rama, banues në fshatin Mamaj të Tepelenës dhe shoku i tij nga Përmeti, Roland Milo nga fshati ...