TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Njihuni me megajahtin që çon luksin në nivele të reja (Foto)

Top Channel - 16.05.2019

Ai është jahti për të cilin sot po flasin të gjithë. Koncepti 400 milionë dollarësh i dizajnerit norvegjez Kurt Strand ka rrëmbyer vëmendjen jo vetëm për luksin e shfrenuar, por edhe risitë që sjell.

FOTOT: Ky është megajahti që po e çon luksin në nivele të reja

Gazeta Tema - 16.05.2019

“California” do të jetë i pajisur me një makineri që krijon dallgë artificiale brenda pishinës së ndodhur në bordin e tij, ka ujëvarën e vet dhe një sistem shkripëzimi që e kthen ujin e detit në ujë ...

Super jahti që po shfrenon fantazinë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 16.05.2019

Sot të gjithë po flasin për këtë jaht. Koncepti 400 milion dollarësh i dizajnerit norvegjez, Kurt Strand ka rrëmbyer vëmendjen jo vetëm për luksin e shfrenuar, por edhe risitë që sjell.