TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bes Kallaku nuk paska lënë VIP pa marrë tek filmi, zbardhen emrat e tjerë të kastit

SOT - 12.07.2019

Xhirimet e filmit të parë të Bes Kallakut nisën muajin e kaluar. Bashkë me të edhe aludimet për kastin, pjesë e të cilit thuhet se janë edhe Luan Vjollca dhe Blendi Fevziu.

Marina Vjollca dhe Bes Kallaku bëhen bashkë për sezonin e ri televiziv

Albeu.com - 11.07.2019

Ende pa u mbyllur për disa programe sezoni televiziv, kanë nisur lëvizjet për sezonin e ri. Një prej personazheve më të përfolur që pritet të rikthehet në ekran është Marina Vjollca, e cila bëri ...

Këto dy personazhe të njohur i zënë vendin Ermal Mamaqit

Tetova Sot - 11.07.2019

Muajt e verës kthehen në merkato për emrat e njohur të televizioneve si dhe programet e tyre. Së fundmi, ‘indexonline’ shkruan se aktori i humorit Bes Kallaku bashkë me Olsi Bylykun, do të zënë ...

Largohet Ermal Mamaqi, kush janë prurjet e reja të Tv Klan (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Stina e verës nuk është asnjëherë pushim për televizionet. Ata janë gjithnjë në përgatitje për sezonin e ardhshëm, por këtë vit përgatitjte në Tv Klan kanë filluar më herët.

Bes Kallaku publikoi prapaskenat e filmit "Falco" (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.07.2019

Bes Kallaku ka zbuluar prej muajsh se shumë shpejt do sjellë filmin e tij të parë që mban emrin ‘ Falco ’. Xhirimet kanë nisur dhe gjasat janë që të publikohet në fund të këtij viti ose në fillim të ...

Pas largimit të Ermal Mamaqit nga Tv Klan, një tjetër personazh i humorit i zë vendin, por do habiteni nga 'asi ...

SOT - 11.07.2019

Merkatoja e sezonit të ri televiziv duket se qenka hapur më herët se vitet e kaluara. Muajin që lamë pas Indeksonline mësoi se Ermal Mamaqi largohet këtë shtator nga televizioni.

Bes Kallaku dhe Marina Vjollca bashkë në show satirik

Durres Lajm - 11.07.2019

Merkatoja e sezonit të ri televiziv duket se qenka hapur më herët se vitet e kaluara. Muajin që lamë pas Indeksonline mësoi se Ermal Mamaqi largohet këtë shtator nga televizioni Klan drejt një tjetër ...