TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Monika Kryemadhi bën me të qarë Nora Malajn (VIDEO)

Albeu.com - 12.01.2019

Fjalimi i Monika Kryemadhit në Konventën Kombëtarë të LSI-së ishte mjaft i fortë, a thua kjo partia nuk ka qenë për tetë vite në qeveri duke nxjerrë njerëz nga puna me listë sepse nuk kishin teserën ...

“Isha thjesht një gjimnaziste”, Kryemadhi flet për të shkuarën dhe lëshon thirrjen e fortë: Populli është ai që të ...

SOT - 12.01.2019

Gjatë fjalës së saj në Konventën Kombëtare të LSI, Monika Kyemadhi u shpreh se sot duhet të harrojmë ideologjinë politike pasi sipas saj, e vetmja ideologji që duhet të qarkullojë në gjithë klasën ...

Monika Kryemadhi del jashtë parashikimeve gjatë fjalës në Konventën e LSI-së, çfarë e bëri Nora Malajn të shpërthejë në ...

SOT - 12.01.2019

Monika Kryemadhi ka nisur fjalën e saj me tone patriotizmi në Konventën Kombëtare të LSI dhe si rrallëherë duke bërtituar dhe me një bindje të fortë i ka emocionuar të gjithë.

Kryemadhi flet për Shqipërinë, Nora Malaj shpërthen në lot në konventën e LSI

Gazeta Express - 12.01.2019

Fjala e saj hyrëse në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, ishte mjaft emocionuese, për vet tonin e fortë që shoqëroi zërin e Monika Kryemadhit, por edhe fjalët e saj patriotike ...

Kryemadhi: I japim dorën socialistëve, demokratëve dhe ballistëve

BalkanWeb - 12.01.2019

“Lëvizja Socialiste për Integrim i jep dorën çdo socialisti, demokrati, ballisti dhe komunisti, pa parti”. Kështu deklaroi nga Konventa e LSI-së Monika Kryemadhi.

‘Të sakrifikojmë çdo gjë, edhe jetën’: Fjalimi i Kryemadhit përlot gratë e LSI

Mapo - 12.01.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka theksuar sot nga fjala e saj në konventën e partisë që drejton se sot vendi ndodhet në një nga momentet e tij më të vështira.

Kryemadhi thirrje për protesta:Të ngrihemi për interesin kombëtar

BalkanWeb - 12.01.2019

Nga Konventa e Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryetarja Monika Kryemadhi bëri thirrje për protesta. “Ne duam të jemi për ato vajza që janë bërë lodra për krimin, që të jenë me integritet dhe besim.

Kryemadhi ashpërson tonet: S’e tradhtojmë Shqipërinë

BalkanWeb - 12.01.2019

Me tone të ashpra nga Konventa e Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryetarja Monika Kryemadhi deklaroi se kjo parti nuk do të tradhtojë kurrë interesat e shqiptarëve.

Opozita tjetër skenar për të penguar reformën në drejtësi dhe atë zgjedhore, LSI rrit presionet ndaj Bashës për bojkot ...

SOT - 12.01.2019

Lëvizja Socialiste për Integrim dhe Partia Demokratike po përgatiten të krijojnë të tjera probleme me reformën në drejtësi dhe reformën zgjedhore. Kushtetuta e re u miratua në vitin 2016 dhe zbatimi ...

Çani e pyet për Kryemadhin dhe Berishën, Rama bën veprimin ironik gjatë intervistës

SOT - 11.01.2019

Kryeministri Edi Rama është tallur keq me kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhin dhe me ish-kryeministrin Sali Berisha. I ftuar në emisionin 'Zonë e Lirë', kryeministri ka dhënë komente për ministrat e ...

Maqedonia me emër të ri, Kryemadhi: Kontribut për paqen në rajon!

BalkanWeb - 11.01.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka përshëndetur miratimin e ndryshimeve kushtetuese nga Kuvendi i Maqedonisë duke u quajtur zyrtarisht Republika e Maqedonisë Veriore.

Kryemadhi i përgjigjet Ramës si doktoreshë: Futeni në qendër detoksifikimi psiqikun

Durres Lajm - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi zgjodhi të replikojë në distancë me kryeministrin Edi Rama në gjuhë mjekësore, meqenëse ky i fundit e ka graduar me titullin shkencor ...

Kryemadhi ironi me Ramën: Po i përgjigjem psiqikut si doktoreshë

BalkanWeb - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka bërë një përmbledhje të “çështjeve të nxehta” që shqetësojnë vendin sot, dhe si fajtor kryesor bën kryeministrin Edi Rama.

Monika Kryemadhi: Rama i sëmurë psikik dhe peng i drogës. Është në situatë shumë të rëndë, e them si doktoreshë që jam

Gazeta Tema - 11.01.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka vijuar edhe sot me akuzat ndaj kryeministrit Edi Rama. Në një deklarate për mediat nga selia e LSI-së, Kryemadhi i ka bërë thirrje Prokurores së Përgjithshme ...

Kryemadhi e ashpër me Ramën: Është nën efektin e drogës, mjekët ta izolojnë!

Java News - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha sot se Unaza e Re është vetëm një nga aferat e Edi Ramës, ku 40 milionë euro kërkon që ti vjedhë duke i çuar në të ashtuquajturin ...

Kryemadhi flet për Shqipërinë, Nora Malaj shpërthen në lot në konventën e LSI

Botasot - 12.01.2019

Fjala e saj hyrëse në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, ishte mjaft emocionuese, për vet tonin e fortë që shoqëroi zërin e Monika Kryemadhit, por edhe fjalët e saj patriotike ...

“U japim dorën socialistëve, demokratëve dhe ballistëve”, Kryemadhi bën deklaratën e papritur

SOT - 12.01.2019

“Lëvizja Socialiste për Integrim i jep dorën çdo socialisti, demokrati, ballisti dhe komunisti, pa parti”, kështu deklaroi nga Konventa e LSI-së Monika Kryemadhi.

Monika Kryemadhi: Ju premtojmë se s’do t’ju tradhëtojmë kurrë, LSI do luftojë për familjen tuaj ndaj të ngrihemi të ...

Gazeta Tema - 12.01.2019

Monika Kryemadhi i bën thirrje shqiptarëve që të ngrihen për protesta. Nga Konventa Kombëtare e LSI, kryetarja e LSI premtoi se nuk do t’i zhgënjejë kurrë shqiptarët.

Kryemadhi nuk ndalet ndaj thirrjeve për protesta: Askush nuk mund të na përdhosi, fundi i tij ka qenë i frikshëm

SOT - 12.01.2019

Nga Konventa e Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryetarja Monika Kryemadhi bëri thirrje për protesta. “Ne duam të jemi për ato vajza që janë bërë lodra për krimin, që të jenë me integritet dhe besim.

Konventa e LSI-së, Kryemadhi: Nuk e tradhëtojmë Shqipërinë

RTSH - 12.01.2019

Me tone të ashpra nga Konventa e Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryetarja Monika Kryemadhi deklaroi se kjo parti nuk do të tradhëtojë kurrë interesat e shqiptarëve.

Kryemadhi-Ramës: Po i përgjigjem psiqikut si doktoreshë...ndaleni nga droga

Botasot - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka folur me tone të ashpra kundrejt kryeministrit Edi Rama të cilin e quan të sëmurë psikik, në përgjigje të një reagimi që kreu i ...

Kryemadhi thirrje Arta Markut, ironizon edhe deklaratën e Ramës: Po i përgjigjem psiqikut si doktoreshë që jam

SOT - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka bërë një përmbledhje të “çështjeve të nxehta” që shqetësojnë vendin sot, dhe si fajtor kryesor bën kryeministrin Edi Rama.

Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Rama i sëmurë, ka probleme me …

LajmiFundit - 11.01.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka folur me tone të ashpra kundrejt kryeministrit Edi Rama, të cilin e quan të sëmurë psiqik. Ajo ka lëshuar akuza të forta në adresë të kryeministrit Rama, ...

Kryemadhi e ashpër me Ramën: Është nën efektin e drogës, mjekët ta izolojnë!

Botasot - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi tha sot se Unaza e Re është vetëm një nga aferat e Edi Ramës, ku 40 milionë euro kërkon që ti vjedhë duke i çuar në të ashtuquajturin ...

Deputetja shpërthen në lot në Konventën e LSI

LajmiFundit - 12.01.2019

Fjala hyrëse në Konventën Kombëtare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, nga Monika Kryemadhi, ka prekur disa nga pjesemarresit ne takim. Fjalët patriotike për Shqipërinë, për të ardhmen e vendit, ...

Kryemadhi: I japim dorën socialistëve, demokratëve dhe ballistëve

LajmiFundit - 12.01.2019

“Lëvizja Socialiste për Integrim i jep dorën çdo socialisti, demokrati, ballisti dhe komunisti, pa parti”. Kështu deklaroi nga Konventa e LSI-së Monika Kryemadhi.

Konventa e LSI, Kryemadhi: Të protestojmë, është përgjegjësi kombëtare!

Java News - 12.01.2019

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi bën thirrje për protesta. Nga Konventa Kombëtare e LSI, Kryemadhi tha se protesta e studentëve i dha një leksion politikës, por tashmë, sipas saj, është koha për ...

Kryemadhi thirrje për protesta:Të ngrihemi për interesin kombëtar

Durres Lajm - 12.01.2019

Nga Konventa e Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryetarja Monika Kryemadhi bëri thirrje për protesta. “Ne e duam Shqipërinë, ashtu siç duam familjen. Ne jemi sot për të gjithë Shqipërinë.

Kryemadhi zbardh sëmundjen e Ramës: Ka pak muaj jetë

Albeu.com - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika kryemadhi teksa ka folur për mediat, ka bërë deklaratën e rëndë se Kryeministri Edi Rama ka edhe pak muaj jetë për shkak se vuan nga një sëmundje ...

Kryemadhi shkon deri në ekstrem: Të sakrifikojmë dhe jetën për .....

SOT - 12.01.2019

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, gjatë fjalimit në Kosventën e kësaj partie, u shpreh se sot vendi po kalon momente të vështira, ndaj duhet të harrojmë idealin politik.

Kryemadhi zbulon sëmundjen e Ramës: Ka pak muaj jetë…

LajmiFundit - 11.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika kryemadhi teksa ka folur për mediat, ka bërë deklaratën e rëndë se Kryeministri Edi Rama ka edhe pak muaj jetë për shkak se vuan nga një sëmundje ...

“Të harrojmë idealin politik”, Kryemadhi me apel të fortë: Të sakrifikojmë çdo gjë, edhe jetën

Botasot - 12.01.2019

Në nisje të fjalës ajo ka falënderuar gjithë ata studentë që i dhanë vendit shpresën e madhe se bashkë mund të fitohet, sipas saj, jo politikisht, por patriotikisht.

Kryemadhi me apel të fortë: Të sakrifikojmë çdo gjë, edhe jetën

LajmiFundit - 12.01.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka dhënë një mesazh të fortë gjatë fjalës së saj në konventën e partisë. Kryemadhi tha se vendi ndodhet në një nga momentet e tij më të vështira, ndërsa bëri ...

“Të harrojmë idealin politik”, Kryemadhi me apel të fortë: Të sakrifikojmë çdo gjë, edhe jetën

Medial - 12.01.2019

Në nisje të fjalës ajo ka falënderuar gjithë ata studentë që i dhanë vendit shpresën e madhe se bashkë mund të fitohet, sipas saj, jo politikisht, por patriotikisht.

Konventa e LSI, Kryemadhi: Të sakrifikojmë edhe jetën

Top Channel - 12.01.2019

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka ashpërsuar tonet ndaj Qeverisë “Rama”, duke thënë se vendi është në një situatë të vëshirë. Ajo u ka bërë thirrje simpatizantëve të saj që të harrojnë ...