TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

I kërkoi ndihmë të atit, zbardhet telefonata e fundit që bëri para se ta ekzekutonin 23-vjeçarin (Detaje të reja)

SOT - 13.08.2019

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e Florian Selimit, 23-vjeçarit në Fier. 23-vjeçari u vra me thikë një ditë më parë pas një sherri me dy të rinj dhe u gjet i pajetë në një kanal.

Vrasja e 21-vjeçarit në Fier, arrestohen 2 autorët

ABC News - 13.08.2019

Dy të rinj janë arrestuar për vrasjen e 21 vjeçarit në Hamil të Fierit. Ata janë S.S 26 vjeç dhe K.M 20 vjeç nga fshati Sulaj, bashkëfshatar me viktimën.

Fier, ndalohen dy persona të dyshuar për vrasjen e një 23 vjeçari

RTSH - 13.08.2019

Policia njoftoi se ka ndaluar dy persona të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi mbrëmjen e 11 gushtit. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës ...

Zbardhet vrasja e Florian Selimit në Fier, policia arreston 2 autorët e dyshuar

Top Channel - 13.08.2019

Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, ...

Vranë dhe hodhën në kanal 23-vjeçarin në Fier, policia arreston dy të dyshuar

Gazeta Tema - 13.08.2019

Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë së Fierit, të dyshuar si autorë të vrasjes me thikë të 23 vjeçarit Florjan Selimi. Trupi i pajetë i të riut nga Tropoja u gjet mëngjesin e të hënës (12 ...

Kush është i riu që u vra sot në Fier, zbulohen problemet e tij në të shkuarën

Albeu.com - 12.08.2019

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në një kanal në fshatin Sulaj të Fierit, pranë kthesës së Hamilit. Trupi i përket 23-vjeçarit Florian Selimi, banues në Sulaj, familja e të cilit ...

U vra me thikë dhe u hodh në kanal, identifikohet viktima në Fier dhe ndërtohet skema e vrasjes (EMRI)

SOT - 12.08.2019

Identifikohet trupi i pajetë i viktimës që u gjet në një kanal në Fier. Mësohet se policia gjeti sot të vdekur Florian Selimin, banues në Sulaj të Fierit.

I prenë fytin me thikë dhe e hodhën në kanal, zbulohet e shkuara kriminale e të riut nga Fieri

SOT - 12.08.2019

Një ngjarje e rëndë tronditi këtë mëngjes, Fierin, ku një 23-vjeçar u gjet i pajetë në një kanal. Viktima u identifikua si Florian Selimi, banues në Sulaj të Fierit.

Ngjarje e rëndë/ Vritet me thikë dhe hidhet në kanal një 23-vjeçar në Fier, policia nxjerr detajet dhe dyshimet e para

SOT - 12.08.2019

Gjendet i vdekur buzë rruge një i ri, vetëm 23-vjeçar. Policia e Fierit njofton se trupi i pajetë është gjetur në 07:00, në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”.

Me kofanon ngritur dhe gomë të hequr, shtohet misteri mbi vrasjen e 23 vjeçarit në Fier

Albeu.com - 12.08.2019

Shtohet misteri në lidhje me vrasjen e Florian Selimit në Fier , i cili u gjet i pajetë në një kanal pasi ishte goditur me thikë. Në vendin e ngjarjes është gjetur edhe një makinë, e cila është e ...

U ther me thikë, gjendet i hedhur në kanal 23 vjeçari në Fier

Albeu.com - 12.08.2019

Një 23 vjeçar është gjendur i vdekur në një kanal pranë shtëpisë së tij në Fier . Bëhet fjalë për Florian Selimin, i cili u gjet i vdekur në orët e para të ditës së sotme në një kanal në vendin e ...

FOTO/ E vranë me thikë dhe e hodhën në kanal, kush është viktima

BalkanWeb - 12.08.2019

I riu që shihni në foto është viktima që u gjet sot në një kanal në periferi të Fierit. Gazetari Ervis Kuçi ka siguruar për ‘BalkanWeb’ fotot e 23-vjeçarit Florian Selimi.

Ky është 23 vjeçari shqiptar që u gjet në kanal i vdekur nga goditjet me thikë

Botasot - 12.08.2019

I riu që shikoni në fotografi është 23-vjeçari Florian Selimi i cili u vra me thikë mëngjesin e sotëm në Fier, për tu gjetur i hedhur në një kanal. Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar ...

Video/ U gjet me fyt të prerë në kanal, viktima me precedent penal

BalkanWeb - 12.08.2019

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e 23-vjeçarit që u gjet i pajetë në një kanal tek “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit. Gazetari Ervis Kuçi raporton për ‘BalkanWeb’ se viktima ...

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar në Fier, dyshimet e para

BalkanWeb - 12.08.2019

Është gjetur një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa nga dyshimet e para thuhet ...

Foto / Vritet një 23 vjeçar në Fier

ABC News - 12.08.2019

Një i ri është gjetur i pajetë sot në mëngjes në Fier, tek vendi i quajtur Kthesa e Hamilit. Trupi i viktimës është gjetur i hedhur në një kanal. Sipas njoftimit të policisë, 23 vjeçari ka ndërruar ...

Kush është i riu nga Tropoja që u ekzekutua në Fier: Jeta në fshatin Sulaj dhe problemet me policinë

Gazeta Tema - 12.08.2019

Florjan Selimaj, 23-vjeçari i cili u gjet mëngjesin e sotëm i vrarë me thikë në një kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në Fier mësohet se është nga Tropoja.

Zbardhet vrasja e Florian Selimit, policia arreston 2 autorët e dyshuar

Botasot - 13.08.2019

Është zbardhur vrasja e 23 vjeçarit Florian Selimi, e ndodhur natën e 11 gushtit në fshatin Hamil të Fierit. Policia njofton se ka shoqëruar dy autorët e dyshuar, shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç, ...

Vranë 23-vjeçarin në Fier dhe e hodhën në kanal, kapen autorët

BalkanWeb - 13.08.2019

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, ...

Gjendet në rrugë trupi i pajetë e një 23-vjeçari, policia: Është vrarë me thikë

Top Channel - 12.08.2019

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në ...

Me origjinë nga Tropoja, kush është i riu që u vra me thikë dhe u hodh në kanal në Fier (FOTO)

SOT - 12.08.2019

I riu që shikoni në fotografi është 23-vjeçari Florian Selimi i cili u vra me thikë mëngjesin e sotëm në Fier, për tu gjetur i hedhur në një kanal. Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar ...

U gjet me fyt të prerë në kanal, viktima me precedent penal

Durres Lajm - 12.08.2019

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar, dyshimet e para për vrasje Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e 23-vjeçarit që u gjet i pajetë në një kanal te “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të ...

Ngjarje e rëndë në Fier, 23-vjeçari theret me thikë dhe hidhet në kanal

Gazeta Express - 12.08.2019

Një i ri është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”. Viktima F.S, 23 vjeç është gjetur i pajetë në një kanal në anë të ...

Nga Tropoja dhe jetonte në Fier, kush ishte i riu që u ther në fyt në Fier (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2019

lorjan Selimaj, 23-vjeçari i cili u gjet mëngjesin e sotëm i vrarë me thikë në një kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në Fier mësohet se është nga Tropoja .

Zbardhet ngjarja, arrestohen dy autorët e vrasjes së të riut në Fier

Mapo - 13.08.2019

Policia ka zbardhur vrasjen e 23 vjeçarit Florian Selimi në fshatin Hamil të Fierit. Dy autorët e moshës 20 dhe 26 vjeç banues në fshatin Sulaj janë vënë në pranga.

Në Fier gjendet në rrugë trupi i pajetë i një 23-vjeçari, i vrarë me thikë

Koha.net - 12.08.2019

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar, pas konfliktit me një person tjetër. Burime nga policia raportojnë se sot rreth orës 07:00, në ...

Ky është 23 vjeçari shqiptar që u gjet në kanal i vdekur nga goditjet me thikë

Lajmi.net - 12.08.2019

Dyshimet e para janë se i riu është konfliktuar fizikisht me një person tjetër, ndërkohë që ka ndërruar jetë si pasojë e plagës së marrë nga goditja e thikës.

Horror në Fier/ Dalin detaje të reja të vrasjes, me fyt të prerë dhe i hedhur në kanal (Foto)

SOT - 12.08.2019

Një ngjarje e rëndë që ka tronditur opinionin publik është shënuar në një fshat të Fierit. Janë zbardhur të tjera detaje nga vrasja e 23-vjeçarit që u gjet i pajetë në një kanal tek “Kthesa e ...

Fier, 23-vjeçari vritet me thikë dhe hidhet në kanal

Gazeta Tema - 12.08.2019

Një i ri është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”. Viktima F.S, 23 vjeç është gjetur i pajetë në një kanal në anë të ...

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar, dyshimet e para për vrasje

Durres Lajm - 12.08.2019

Foto ilustruese Mëngjesin e kësaj të hëne është gjetur një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në ...

E prenë me thikë në qafë dhe e hodhën në kanal, arrestohen 2 autorët që vranë 23-vjeçarin në Fier (DETAJE)

SOT - 13.08.2019

Arrestohen dy autorët e vrasjes së Florian Selimit në fshatin Hamil të Fierit. Blutë bëjnë me dije se janë vënë në pranga shtetasit me iniciale S.S, 26 vjeç dhe K.M, 20 vjeç, banues në fshatin Sulaj.

Gjendet në rrugë trupi i pajetë i një 23-vjeçari, policia: Është vrarë me thikë

Top Channel - 12.08.2019

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë ka mbetur një 23-vjeçar Florjan Selimi, pas konfliktit me një person tjetër.

23 vjeçari gjendet me fyt të prerë në një kanal të Fierit

Botasot - 13.08.2019

Të tjera detaje dalin në dritë nga vrasja e 23-vjeçarit që u gjet i pajetë në një kanal tek “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit. Viktima Florian Selimi, rezulton person me precedent penal ...

Fier, 23-vjeçari vritet me thikë dhe hidhet në kanal (VIDEO)

Tetova Sot - 12.08.2019

Trupi i pajetë i viktimës është gjetur në një kanal Një i ri është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit”.

Vritet 23-vjeçari në Fier, trupi gjendet në kanal

Mapo - 12.08.2019

Florian Selimi, 23-vjeç është gjetur i pajetë ditën e sotme rreth orës 07:00 të mëngjesit. Ai është qëlluar me thikë, ndërsa trupi u gjet në një kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në ...

E FUNDIT/ Arrestohen vrasësit e Florian Selimit

Albeu.com - 13.08.2019

Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23 vjeç arit në fshatin Hamil duke arrestuar dy persona të dyshuar. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë ...

Vrasje e mistershme në Fier, 23-vjeçarit nga Tropoja i presin fytin me thikë, policia në kërkim të autorëve

SOT - 13.08.2019

Një vrasje me thikë ka ndodhur mëngjesin e kësaj të hëne në Fier. Viktimë e këtij ekzekutimi të mistershëm ka mbetur 23-vjeçari Florjan Selimi. Burime zyrtare nga Policia e Fierit thanë dje se rreth ...

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar në Fier, dyshimet e para

Botasot - 12.08.2019

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa ...

Vranë dhe hodhën në kanal 23-vjeçarin në Fier, pranga dy autorëve

Durres Lajm - 13.08.2019

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar, dyshimet e para për vrasje Policia e Fierit zbardh dhe dokumenton vrasjen e 23-vjeçarit në fshatin Hamil duke arrestuar dy autorët e dyshuar.

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar në Fier, dyshimet e para

Medial - 12.08.2019

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa ...

Gjendet i vdekur në kanal një 23-vjeçar në Fier, dyshimet e para

Zeri - 12.08.2019

Është gjetur mëngjesin e kësaj të hëne një trup i pajetë në një kanal në periferi të qytetit të Fierit. Policia gjithashtu ka konstatuar edhe një makinë tip “Reno” të braktisur në këtë zonë, ndërsa ...

Kush është i riu që u gjet i therur në Fier, detajet e para

Gazeta Express - 12.08.2019

Në orët e para të mëngjesit të sotëm një 23- vjeçar u gjet i vdekur në një kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit. Ai është identifikuar si Florian Selimi.