TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bozdo: Marku partizane dhe skalioniste politike; Ekonomi: Ajo që e mbajti 3 vjet dosjen e solli në zyrat tuaja

Botasot - 12.07.2019

Ish-zëvendës ministri i Energjisë dhe anëtari i Kryesisë së PD-së, Eno Bozdo u përfshi në debat me deputeten e PS-së, Milva Ekonomi në studion e lajmeve në RTV Ora.

“Do ketë prova të tjera”, Eno Bozdo jep detaje dhe tregon se çfarë pritet të ndodhë: Do jenë shumë të forta

SOT - 11.07.2019

Për PD hapja e 11 kutive të Lezhës nga KQZ nuk përbën asnjë gjë të re. Ish-zv/ministri i Energjisë Eno Bozdo u shpreh se KQZ ka mbajtur një rol qesharak në këtë proces zgjedhor.