TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Reja rrëfehet në Supersport: Mosha nuk peshon, dua një Shqipëri të ekuilibruar

SuperSport - 12.06.2019

Edi Reja debutoi zyrtarisht në stolin e Kombëtares Shqiptare, në transfertën ndaj Islandës, ndërsa mbrëmjen e djeshme në “Elbasan Arena” iu gëzua edhe fitores së parë me skuadrën kuqezi.

INTERVISTA/ Rrëfimi i Edi Rejës: Mosha nuk peshon, dua një Shqipëri të ekuilibruar

Gazeta Tema - 12.06.2019

Edi Reja debutoi zyrtarisht në stolin e Kombëtares Shqiptare, në transfertën ndaj Islandës, ndërsa mbrëmjen e djeshme në “Elbasan Arena” iu gëzua edhe fitores së parë me skuadrën kuqezi.

Rrëfehet Edi Reja: Mosha s’ka rëndësi, dua një Shqipëri të ekuilibruar

Gazeta Express - 12.06.2019

Edi Reja debutoi zyrtarisht në stolin e Kombëtares Shqiptare, në transfertën ndaj Islandës, ndërsa mbrëmjen e djeshme në “Elbasan Arena” iu gëzua edhe fitores së parë me skuadrën kuqezi.

INTERVISTA/ Rrëfimi i Edi Rejës: Kombëtarja është gjë tjetër, dua një Shqipëri të ekuilibruar

Java News - 12.06.2019

Edi Reja debutoi zyrtarisht në stolin e Kombëtares Shqiptare, në transfertën ndaj Islandës, ndërsa mbrëmjen e djeshme në “Elbasan Arena” iu gëzua edhe fitores së parë me skuadrën kuqezi.

Edy Reja: E dua një Shqipëri të ekuilibruar

Lajmi.net - 12.06.2019

Gjatë ditës së sotme, italiani u nis për në Itali, për të vijuar më pas me pushimet e tij, por para se t’i hipte avionit, gjeti kohën për të realizuar një intervistë të gjatë dhe special me ...