TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Everton e Napoli interesohen për Pepen

Koha.net - 12.07.2019

Everton e Napoli janë duke u interesuar për shërbimet e sulmuesit anësor të Lilles, Nicolas Pepe, bëjnë të ditur mediumet e huaja të premten. Napoli e sheh Pepen si përforcim ideal për repartin ...

Shkëlqeu në kampionatin francez, Napoli sulm për futbollistin nga Bregu i Fildishtë

SuperSport - 12.07.2019

Napoli vijon të jetë në kërkim të një sulmuesi dhe duke qenë se negociatat me Icardin dhe spanjollin Rodrigo janë komplikuar, vëmendja është spostuar te futbollisti nga Bregu i Fildishtë Nicolas Pepe.

Liverpooli e dëshiron transferimin e Pepe

VeqSport - 10.07.2019

Drejtuesit e Liverpool kanë dhënë dritën jeshile për transferimin e sulmuesit të Lille, Nicolas Pepe. Megjithatë bisedimet nuk janë në fazë të avancuar pasi lojtari nuk ka shprehur haptazi dëshirën e ...