TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Berisha godet Ramën: Po e mbështet projektin e Vuçiqit për ndarjen e Kosovës

Lajmi.net - 12.02.2018

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, thotë se ideja e ndarjes së Kosovës është një lojë e Edi Ramës dhe Aleksander Vuçiqit. Berisha akuzon Ramën se po e mbështet këtë plan antikombëtar.

Sali Berisha: Edi Rama po e mbështet projektin e Vuçiqit për ndarjen e Kosovës

Lajmi.net - 12.02.2018

Ish- Kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër sot rreth përfshirjes së Edi Ramës në planet për ndarjen e Kosovës, një iniciative që po shtyhet nga miku i tij në Beograd Aleksandar Vuciq e ku janë ...

Paralajmërimi i Berishës: Rama-Vuçiç lojë për të ndarë Kosovën, do hapet kutia e Pandorës

BalkanWeb - 12.02.2018

TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar pasardhësin e tij Edi Rama se po mbështet projektin serb për ndarjen e re të Kosovës. Në një status në “Facebook”, Berisha flet për një lojë mes ...

Berisha godet Ramën: Po e mbështet projektin e Vuçiqit për ndarjen e Kosovës

Gazeta Express - 12.02.2018

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, thotë se ideja e ndarjes së Kosovës është një lojë e Edi Ramës dhe Aleksander Vuciqit. Berisha akuzon Ramën se po e mbështet këtë plan ...

Berisha godet Ramën: Po e mbështet projektin e Vuçiqit për ndarjen e Kosovës

Ina - 12.02.2018

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, thotë se ideja e ndarjes së Kosovës është një lojë e Edi Ramës dhe Aleksander Vuciqit. Berisha akuzon Ramën se po e mbështet këtë plan antikombëtar.

Berisha merr lajme nga rrjetet sociale, i korrekton e i përdor kundër Ramës: Rama-Vuçiç lojë për të ndarë Kosovën, do ...

Gazeta Tema - 12.02.2018

Sali Berisha eshte teper i vemendshem ndaj çdo statusi ne rrjetin social qe hidhet kunder kryeministrit Edi Rama, pavaresisht vertetesise. Keshtu ka ndodhur dhe me statusin e hedhur ne rrjetin social ...

Berisha kërcënon Ramën dhe Thaçin: Mos ndani vendin

Albeu.com - 12.02.2018

Ish- Kryeministri Sali Berisha ka reaguar ashpër sot rreth përfshirjes së Edi Ramës në planet për ndarjen e Kosovës, një iniciative që po shtyhet nga miku i tij në Beograd Aleksandar Vuciç e ku janë ...

“Loja Rama-Vuçiç për ndarjen e Kosovës është loje me zjarrin në Ballkan!”

SOT - 12.02.2018

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar ditën e sotme pas lajmit se në Ballkan po përgatiten ndryshime kufijsh. Sipas asaj që shkruajnë mediat, Edi Rama dhe Aleksandër Vuçiç kanë rënë dakord për të ...