TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fundoset anija në Francë – mbyten tre fëmijë

Zeri - 14.08.2019

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në ...

Tragjike/ Mbytet anija, vdesin 3 fëmijë

Top Channel - 14.08.2019

Tre fëmijë kanë ndërruar jetë në brigjet e Normandy në Francë pasi anija me të cilën ata udhëtonin së bashku me familjen e tyre u godit nga një dallgë gjigande.

Fundoset anija në Francë, mbyten 3 fëmijë

Tetova Sot - 14.08.2019

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës kur anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipt e shpëtimit shkuan në ...

Mbytet anija, vdesin tre fëmijë

Albeu.com - 14.08.2019

Tre fëmijë kanë ndërruar jetë në brigjet e Normandy në Francë pasi anija me të cilën ata udhëtonin së bashku me familjen e tyre u godit nga një dallgë gjigande.

Fundoset anija në Francë, vdesin dy motrat dhe një djal 7 vjeç

BalkanWeb - 14.08.2019

Tre fëmijë janë mbytur në brigjet e Francës, pasi anija me të cilën ata udhëtonin u godit nga një dallgë gjigante. Fëmijët po udhëtonin së bashku me familjet e tyre, por kur ekipet e shpëtimit shkuan ...

Tragjike/ Mbytet anija, vdesin 3 fëmijë

Botasot - 14.08.2019

Tre fëmijë kanë ndërruar jetë në brigjet e Normandy në Francë pasi anija me të cilën ata udhëtonin së bashku me familjen e tyre u godit nga një dallgë gjigande.

Mbytet anija, vdesin tragjikisht 3 fëmijë

Durres Lajm - 14.08.2019

Tre fëmijë kanë ndërruar jetë në brigjet e Normandy-së në Francë, pasi anija me të cilën ata udhëtonin së bashku me familjen e tyre u godit nga një dallgë gjigande.