TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ekskluzive Top Story/ Pamje të rënda, pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi

Top Channel - 03.12.2019

Forcat e kërkim shpëtimit e kishin shumë të vështirë pa mjete të specializuara të shpëtonin Klementin. Në orët e pasdites gjendja e Klementit u rëndua… ai fillojë të rënkojë nga dhimbjet. Tashmë kishte mbi 10 orë i ngecur nënë rrënoja.

Ekskluzive Top Story/ Betoni i zuri gjysmën e trupit Klement Çupit, qëndroi 15 orë nën rrënoja

Top Channel - 03.12.2019

Jetët e humbura dhe pasojat shkatërrimtare të këtij tërmeti do të mbeten gjatë në memorien e shqiptarëve. Por mbi të gjitha do të kujtohen imazhet e viktimave, thirrja e tyre për ndihmë, dhe historitë e tyre.

Tërmeti me pasoja tragjike/ Anglezët në Oxford mbledhin donacione për familjen e Klement Çupit

Top Channel - 03.12.2019

Tragjedia që pllakosi Shqipërinë pas tërmetit të 26 nëntorit deportoi përtej kufijve. Të prekur nga kjo fatkeqësi edhe në Oxford të Anglisë kanë nisur të mbledhin donacione për Thumanën. “Me trishtim të madh na duhet të njoftojmë se kemi humbur një ...

“Djalë me zemër flori”, kompania angleze reagon për vdekjen e Klement Çupit në Thumanë

BalkanWeb - 03.12.2019

Klement Çupi është një prej viktimave të tërmetit të 26 nëntorit, i cili ishte kthyer nga Anglia ku punonte dhe jetonte, për të kaluar disa ditë me familjen e tij në Thumanë. Për humbjen e tij ka reaguar edhe kompania angleze 001 Taxis ku punonte, e ...

Buzëqeshi nën rrënoja, kompania britanike shkruan fjalë rrëqethëse për Klement Çupin

JOQ Albania - 03.12.2019

Klement Çupi është një prej viktimave të tërmetit të 26 Nëntorit që do të mbetet gjatë në kujtesë, jo vetëm për ata që e njohën, por edhe për të gjithë ata që dëshmuan betejën e tij 16 orëshe për të shpëtuar nga rrënojat e pallatit në Thumanë.

Humbi jetën bashkë me prindërit nga tërmeti, kompania angleze postim prekës për Klementin: I qeshur, me zemër flori

Java News - 03.12.2019

Klement Çupi, nje nga viktimat e tërmetit të 26 Nëntorit, që humbi jeten nen rrenojat e pallatit ne Thumane, se bashku me mamane dhe babane, ishte taksist ne Oxford dhe punonte per kompanine 001 Taxis-Oxford.

“Ishte djalë i qeshur dhe me zemrën flori”, kompania angleze dedikim emocionues për vdekjen e Klement Çupit në Thumanë

SOT - 03.12.2019

Klement Çupi është njëri nga fatkeqët që humbën jetën nën rrënojat e tërmetit të 26 nëntorit, i cili ishte kthyer nga Anglia ku punonte dhe jetonte, për të kaluar disa ditë me familjen e tij në Thumanë.

Kompania angleze reagon për vdekjen e Klement Çupit: Djalë me zemër flori

Gazeta Express - 03.12.2019

Klement Çupi është një prej viktimave të tërmetit të 26 nëntorit, i cili ishte kthyer nga Anglia ku punonte dhe jetonte, për të kaluar disa ditë me familjen e tij në Thumanë. Për humbjen e tij ka reaguar edhe kompania angleze 001 Taxis ku punonte, e ...

“Me zemër flori”, kompania britanike mesazh prekës për Klement Çupin

ABC News - 03.12.2019

Klement Çupi ishte një ndër viktimat e tërmetit të 26 Nëntorit. Imazhi i tij nën rrënoja ku pas shumë orësh betejë nuk arriti të dilte gjallë që aty preku zemrat e të gjithëve. Klementi humbi jetën me nënën dhe babain e tij, ndërsa kishte pak ditë ...

Ndërroi jetë nën rënojat në Thumanë, kompania angleze postim prekës për Klementin: I qeshur dhe me zemrën flori

Gazeta Tema - 03.12.2019

Klement Çupi, nje nga viktimat e tërmetit të 26 Nëntorit, që humbi jeten nen rrenojat e pallatit ne Thumane, se bashku me mamane dhe babane, ishte taksist ne Oxford dhe punonte per kompanine 001 Taxis-Oxford.

Erdhi për të fejuar të vëllain por tërmeti nuk i kurseu jetën, kompania britanike shkruan për Klementin

Albeu.com - 03.12.2019

Tërmeti i 26 nëntorit nuk i kurseu jetën as Klement Çupit. I riu, punonte se bashku si taksist ne Oxford për kompaninë 001 Taxis-Oxford. Pas lajmit tragjik per vdekjen e tij kompania ka reaguar me një postim në rrjetet sociale.

‘I qeshur dhe me zemrën flori’, kompania angleze ku punonte Klement Çupi: E donin të gjithë

Syri.net - 03.12.2019

Një prej viktimave të 26 Nëntorit, Klement Çupi kishte vetëm dy ditë që ishte kthyer nga Anglia për të marrë pjesë në fejesën e vëllait të tij. Çupi punonte në Angli si shofer taksie. Ai ishte pjesë e kompanisë ‘001 Taxis’, ndërsa kjo e fundit ka ...

‘I qeshur dhe me zemrën flori’, kompania angleze ku punonte Klement Çupi: E donin të gjithë

Tetova Sot - 03.12.2019

Një prej viktimave të 26 Nëntorit, Klement Çupi kishte vetëm dy ditë që ishte kthyer nga Anglia për të marrë pjesë në fejesën e vëllait të tij. Çupi punonte në Angli si shofer taksie. Ai ishte pjesë e kompanisë ‘001 Taxis’, ndërsa kjo e fundit ka ...

Tërmeti, anglezët mbledhin donacione për familjen e Klement Çupit

Botasot - 03.12.2019

Tragjedia që pllakosi Shqipërinë pas tërmetit të 26 nëntorit deportoi përtej kufijve. Të prekur nga kjo fatkeqësi edhe në Oxford të Anglisë kanë nisur të mbledhin donacione për Thumanën. “Me trishtim të madh na duhet të njoftojmë se kemi humbur një ...

“Ishte gjithnjë i qeshur”/ Kompania angleze shkruan për Kelin

Mapo - 03.12.2019

Klement Çupi është një prej viktimave të tërmetit të 26 nëntorit që do të mbetet gjatë në kujtesë, jo vetëm për ata që e njohën, por edhe për të gjithë ata që dëshmuan betejën e tij 16 orëshe për të shpëtuar nga rrënojat e pallatit në Thumanë.

Ekskluzive / Betoni i zuri gjysmën e trupit Klement Çupit, qëndroi 15 orë nën rrënoja

Insajderi - 03.12.2019

Jetët e humbura dhe pasojat shkatërrimtare të këtij tërmeti do të mbeten gjatë në memorien e shqiptarëve. Por mbi të gjitha do të kujtohen imazhet e viktimave, thirrja e tyre për ndihmë, dhe historitë e tyre.

Pamje të rënda, pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi

Insajderi - 03.12.2019

Forcat e kërkim shpëtimit e kishin shumë të vështirë pa mjete të specializuara të shpëtonin Klementin. Në orët e pasdites gjendja e Klementit u rëndua… Ai fillojë të rënkojë nga dhimbjet. Tashmë kishte mbi 10 orë i ngecur nënë rrënoja.

Betoni i zuri gjysmën e trupit Klement Çupit, qëndroi 15 orë nën rrënoja

Botasot - 03.12.2019

Jetët e humbura dhe pasojat shkatërrimtare të këtij tërmeti do të mbeten gjatë në memorien e shqiptarëve. Por mbi të gjitha do të kujtohen imazhet e viktimave, thirrja e tyre për ndihmë, dhe historitë e tyre.

PAMJET/ Pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi (VIDEO)

Albeu.com - 03.12.2019

Forcat e kërkim shpëtimit e kishin shumë të vështirë pa mjete të specializuara të shpëtonin Klementin. Në orët e pasdites gjendja e Klementit u rëndua… ai fillojë të rënkojë nga dhimbjet. Tashmë kishte mbi 10 orë i ngecur nënë rrënoja.

Pamje të rënda, pak minuta përpara se të ndërronte jetë Klement Çupi

Lajmi.net - 03.12.2019

Në orët e pasdites gjendja e Klementit u rëndua… ai fillojë të rënkojë nga dhimbjet. Tashmë kishte mbi 10 orë i ngecur nënë rrënoja. Thirrjet e tij tërhoqën vëmendjen e banorëve dhe familjarëve.

Pamje të rënda, pak minuta përpara se të ndërronte jetë Klement Çupi

Zeri - 03.12.2019

Forcat e kërkim shpëtimit e kishin shumë të vështirë pa mjete të specializuara të shpëtonin Klementin. Në orët e pasdites gjendja e Klementit u rëndua… ai fillojë të rënkojë nga dhimbjet. Tashmë kishte mbi 10 orë i ngecur nënë rrënoja.

Pamje të rënda, pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi

Botasot - 03.12.2019

Forcat e kërkim shpëtimit e kishin shumë të vështirë pa mjete të specializuara të shpëtonin Klementin. Në orët e pasdites gjendja e Klementit u rëndua… ai fillojë të rënkojë nga dhimbjet. Tashmë kishte mbi 10 orë i ngecur nënë rrënoja.

Pamje të rë nda, pak minuta përpara se të jepte jetë Klement Çupi

Alb Portali - 04.12.2019

Forcat e kërkim shpëtimit e kishin shumë të vështirë pa mjete të specializuara të shpëtonin Klementin Në orët e pasdites gjendja e Klementit u rëndua… ai fillojë të rënkojë nga dhimbjet. Tashmë kishte mbi 10 orë i ngecur nënë rrënoja.Thirrjet e tij ...