TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrau bashkëshorten, gardisti fliste me dashuri për familjen në Facebook

Albeu.com - 12.02.2019

Një tjetër krim në familje ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës. Policia bën me dije se vuri në pranga në kushtet e flagrancës, Alket Arapaj 44-vjeç, ndërsa viktima është Ervilma Seferaj ...

Gardisti vret gruan me armën e shërbimit

Top Channel - 12.02.2019

Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë bashkëshorten këtë mëngjes në Tiranë. Alket Arapi, 44 vjeç, e ka qëlluar të shoqen me armën e shërbimit rreth orës 6 të mëngjesit.

Alket Arapaj vrau gruan, vajzën 3-vjeç e marrin dajat: Eja se do bëjmë një shëtitje

Mapo - 12.02.2019

Zbulohet të tjera detaje nga vrasja e Ervilma Seferit në Allias. Alket Arapaj e vrau bashkëshorten e tij në orën 6 të mëngjesit. Vajza e vogël 3-vjeç ishte në gjumë dhe ka dëgjuar zhurmat.

Gardisti vrau gruan, në Gardë nuk respektohet rregulli bazë

Tetova Sot - 12.02.2019

Mëngjesin e sotëm, Tirana u zgjua me një lajm tronditës. Një punonjës prej 15 vitesh në Gardën e Republikës është arrestuar nga policia pasi dyshohet se vrau gruan me armën e shërbimit.

Nuk donte që gruaja të punonte, zbulohet shkaku i vrasjes në Tiranë

Albeu.com - 12.02.2019

Dyshohet se ka qenë një konflikt i momentit ai që solli vrasjen e Ervilma Seferit nga bashkëshorti i saj gardist. Fqinjët tregojnë për mediat se ata ishin një çift i qetë dhe nuk kishin patur ...

Zbardhet motivi tronditës pse burri vrau gruan

Botasot - 12.02.2019

Mëngjesin e sotëm vendi ynë u trondit nga një krim makabër. Një punonjës i Gradës së Republikës qëlloi me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare.

Gardisti që vrau gruan ishte besimtar, 36-vjeçarja e mbuluar me shami, kishin një fëmijë

Tetova Sot - 12.02.2019

Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë gruan me armën e shërbimit. Autori është Alket Arapaj 44-vjeç, ndërsa viktima është Ervilma Seferaj 36-vjeçe.

“Mezi e bënë vajzën”, fqinjët të tronditur zbulojnë detaje të reja për familjen e gardistit që vrau gruan me armë

SOT - 12.02.2019

Pas ngjarjes së rëndë që tronditi kryeqytetin mëngjesin e sotëm, ku Alket Arapi 44-vjeç, punonjës në Gardën e Republikës vrau me armë zjarri gruan e tij Ervilma Seferi 36 vjeçe, kanë ardhur dhe ...

15 vite punë në Gardë, vajza e mitur ndodhej në shtëpi kur ndodhi vrasja

Albeu.com - 12.02.2019

Ngjarja e rëndë që ndodhi sot në mëngjes në Allias të Tiranës, shokoi gjithë opinionin publik. Gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma Seferi.

Ngjarja në Allias, flet fqinja: I njohim për familje shumë të mirë

ABC News - 12.02.2019

Vrasja e 36 vjeçares nga bashkërtoi i saj punonjës i Gardës ka tronditur edhe banorët e pallatit, të cilët shprehen të habitur për aktin e 44 vjeçarit Alket Arapaj.

“Gruaja nuk dilte nga banesa, ndërsa ai...”, flasin fqinjët e gardistit që vrau bashkëshorten mëngjesin e sotëm (DETAJE ...

SOT - 12.02.2019

Zbardhen detaj të reja lidhur me krimin në familje që tronditi sot banorët e Tiranës. Gardisti Alket Arapi qëlloi për vdekje bashkëshorten e tij Ervilma Seferi me armën e shërbimit sot rreth orës ...

Gardisti që vrau gruan: E kam një dashuri… vlerësoni familjen

Mapo - 12.02.2019

Gardisti Alket Arapaj që mëngjesin e së martës vrau gruan ishte musliman dhe shpesh në rrjetet sociale hidhte predikime fetare. Në një prej këtyre postimeve Alket Arapaj fliste për dashurinë, ku ...

Flasin fqinjët e gardistit që vrau gruan: Ishin familje shumë e mirë

Botasot - 12.02.2019

Fqinjët e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij janë shprehur të habitur nga lajm që dëgjuan në mëngjes. Sipas tyre, ata kanë qenë një familje shumë e mirë.

Tiranë, krim në familje, gardisti vret gruan me armën e punës

RTSH - 12.02.2019

Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin mëngjesin e sotëm. Një punonjës i gardës ka qëlluar për vdekje me armë zjarri bashkëshorten e tij. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Alliasit dhe sipas ...

Gruaja donte të niste punë, gardisti Alket Arapaj nuk pranoi dhe e vrau

Mapo - 12.02.2019

Shkak i vrasjes së Ervilma Seferi nga gradisti Alket Arapaj duket se kanë qënë konfliktet për punën. 36-vjeçarja Ervilma Seferi i kishte kërkuar burrit të saj që të niste punë, për shkak se qëndronte ...

Prind i një vajze, musliman dhe me gruan të mbuluar, kush është gardisti Alket Arapaj

Mapo - 12.02.2019

Mëngjesin e sotëm, gardisti Alket Arapaj vrau gruan e tij me armën e shërbimit. Ka qenë ora 6 e mëngjesit kur fqinjët në Allias dëgjuan krisma dhe lajmëruan Policinë.

Gardisti vrau gruan më armën e shërbimit, flasin fqinjët e çiftit

Gazeta Express - 12.02.2019

Fqinjët e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij janë shprehur të habitur nga lajm që dëgjuan në ...

Vrau gruan, gardisti nuk donte që bashkëshortja të fillonte punë

BalkanWeb - 12.02.2019

Të tjera detaje zbulohen mbi krimin në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës, teksa gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma ...

Tiranë, gardisti vret gruan me armën e shërbimit

Tetova Sot - 12.02.2019

Një ngjarje tragjike është shënuar në kryeqytet, në në orët e para të mëngjesit të sotëm. Punonjësi i gardës Alket Arapaj ka vrarë me armën e tij të shërbimit gruan e tij, 36- vjeçaren, Ervilma ...

Detaje të reja/ Kush është gruaja që u vra sot nga punonjësi i Gardës së Republikës dhe si njihej çifti nga të tjetër ...

SOT - 12.02.2019

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi Tiranën, në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se punonjësi i Gardës, Alket Arapaj, 44 vjeç ka vrarë me armën e ...

Gardisti që vrau gruan ishte besimtar, 36-vjeçarja e mbuluar me shami, kishin një fëmijë

Gazeta Express - 12.02.2019

Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë gruan me armën e ...

Vrau gruan me 2 plumba, gardisti shkruante në rrjetet sociale: Jeta ka edhe gjëra të çmuara, si familja

Gazeta Express - 12.02.2019

Një tjetër krim në familje ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të ...

Punonjësi i gardës vret me armën e shërbimit bashkëshorten (Emri)

BalkanWeb - 12.02.2019

Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën e çiftit në Allias, ndërsa punonjësi i gardës Alket ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, punonjësi i Gardës vret gruan

Gazeta Express - 12.02.2019

Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bashkëpunim me SHÇBA arrestuan në flagrancë shtetasin A. A., 44 vjeç (punonjës në Gardën e ...

Gardisti vret me armën e shërbimit gruan e tij 36 vjeçe

Java News - 12.02.2019

Një ngjarje tragjike është shënuar sot në orët e para të mëngjesit në Tiranë ne zonen e Alliasit. Një punonjës i gardës me inicialet A.A ka vrarë me armën e tij të shërbimit gruan 36 vjeçe.

Nuk donte që gruaja të punonte, zbulohet shkaku i vrasjes në Tiranë

Tetova Sot - 12.02.2019

Dyshohet se ka qenë një konflikt i momentit ai që solli vrasjen e Ervilma Seferit nga bashkëshorti i saj gardist. Fqinjët tregojnë për mediat se ata ishin një çift i qetë dhe nuk kishin patur ...

I mori jetën gruas, fqinjët: Ishin njerëz të mirë

LajmiFundit - 12.02.2019

Fqinjët e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij janë shprehur të habitur nga lajm që dëgjuan në mëngjes. Sipas tyre, ata kanë qenë një familje shumë e mirë.

“E kam një dashuri, por...”, ja çfarë shkruante gardisti në rrjetet sociale para se të vriste gruan

SOT - 12.02.2019

Gardisti Alket Arapaj që mëngjesin e sotëm vrau gruan ishte musliman dhe shpesh në rrjetet sociale hidhte predikime fetare. Në një prej këtyre postimeve Alket Arapaj fliste për dashurinë, ku thoshte ...

Gardisti vrau gruan më armën e shërbimit, flasin fqinjët e çiftit

Medial - 12.02.2019

Sipas tyre, ata kanë qenë një familje shumë e mirë. Ndërsa thonë se nuk kanë dëgjuar asnjë të shtënë. “Familje e mirë, ka kaq vite këtu. Si nënë edhe i ati shumë i mirë.

Vrasja/ 44-vjeçari 15 vite punë në Gardë, fqinjët: Familje model

Durres Lajm - 12.02.2019

Vrasja/ Gardisti besimtar mysliman, gruaja e mbuluar me shami EMRI/ Gardisti në Tiranë vret gruan me armën e shërbimit Të tjera detaje zbulohen mbi krimin në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në ...

EMRI/ Gardisti në Tiranë vret gruan me armën e shërbimit

Durres Lajm - 12.02.2019

Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bashkëpunim me SHÇBA arrestuan në flagrancë shtetasin Alket Arapi, 44 vjeç (punonjës në Gardën e Republikës).

Flasin fqinjët e gardistit që vrau gruan: Jemi habitur kur dëgjuam për vrasjen (Video)

Telegrafi - 12.02.2019

Fqinjët e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij në Tiranë të martën, janë shprehur të habitur nga lajm që dëgjuan në mëngjes. Sipas tyre, ata kanë qenë një familje shumë e mirë.

Vrau gruan me armën e shërbimit, zbardhen dyshimet e para pse gardisti e kreu krimin makabër

SOT - 12.02.2019

Të tjera detaje zbulohen mbi krimin në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës, teksa gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma ...

Tronditet Tirana/ Gardisti vret me armën e shërbimit bashkëshorten (EMRI)

SOT - 12.02.2019

Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bashkëpunim me SHÇBA arrestuan në flagrancë shtetasin Alket Arapi 44 vjeç (punonjës në Gardën e Republikës).

Flasin fqinjët e gardistit që vrau gruan: Jemi habitur kur dëgjuam për vrasjen (Video)

Almakos - 12.02.2019

Fqinjët e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij në Tiranë të martën, janë shprehur të habitur nga lajm që dëgjuan në mëngjes. Sipas tyre, ata kanë qenë një familje shumë e mirë.

Detaje të reja/ Pistat e para të hetimit, gardisti vrau gruan se s’donte që bashkëshortja të fillonte punë

Java News - 12.02.2019

Të tjera detaje zbulohen mbi krimin në familje që ndodhi mëngjesin e sotëm në Allias të Tiranës, teksa gardisti 44-vjeçar Alket Arapaj vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare Ervilma ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, gardisti vret gruan

Top Channel - 12.02.2019

Një gardist ka vrarë mëngjesin e sotëm gruan e tij me armën e shërbimit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në Allias, rreth orës 06:00. Njoftimi i policisë: Shërbimet e Policisë të Komisariatit ...

Flasin fqinjët e gardistit që ekzekutoi gruan: Ishin njerëz me fe se faleshin, s’ka mundësi që një njeri aq i mirë të ...

Gazeta Tema - 12.02.2019

Vrasja e 36 vjeçares Ervilma Seferi nga bashkëshorti i saj i ka shokuar të gjithë. Fqinjët kanë rrëfyer të tronditur se familja ka qenë e rregullt dhe se kanë pasur raporte korrekte.

Shokuese: Shqiptari vret gruan për shkak se nuk donte që ajo të punësohej

Zeri - 12.02.2019

Një ngjarje e rëndë tronditi që në orët e para të mëngjesit të sotëm kryeqytetin, kur 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma ...

Punonjësi i gardës vret me armën e shërbimit bashkëshorten (Emri)

Medial - 12.02.2019

Një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në banesën e çiftit në Allias, ndërsa punonjësi i gardës Alket ...

Gardisti vrau gruan më armën e shërbimit, flasin fqinjët e çiftit

Tetova Sot - 12.02.2019

Fqinjët e gardistit Alket Arapaj, i cili vrau gruan e tij janë shprehur të habitur nga lajm që dëgjuan në mëngjes. Sipas tyre, ata kanë qenë një familje shumë e mirë.

Vrasja/ Gardisti besimtar mysliman, gruaja e mbuluar me shami

BalkanWeb - 12.02.2019

Një ngjarje e rëndë tronditi që në orët e para të mëngjesit të sotëm kryeqytetin, kur 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma ...

Vazhdojnë tragjeditë me protagonistë gardistët: Vret gruan, arrestohet

Mapo - 12.02.2019

Me vrasje dhe vetëvrasje, gardistët vazhdojnë të jenë protagonistë të kronikës së zezë. Raportohet se një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij 36-vjeçare.

E rëndë/ Gardisti vret gruan me armën e shërbimit

Albeu.com - 12.02.2019

Tirana është shokuar nga një ngjarje e rëndë këtë mëngjes. 44-vjeçari Alket Arapi , punonjës në Gardën e Republikës ka qëlluar për vdekje gruan e tij 36-vjeçare.

FOTOT/ Tiranë, gardisti besimtar mysliman vret gruan me armën e shërbimit

Gazeta Tema - 12.02.2019

Një krim në familje ka tronditur kryeqytetin këtë mëngjes (12 shkurt), ku një punonjës i Gardës së Republikës ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, 36 – vjeçaren, Ervilma Seferi.

Vrasja/ Gardisti besimtar mysliman, gruaja e mbuluar me shami

Durres Lajm - 12.02.2019

EMRI/ Gardisti në Tiranë vret gruan me armën e shërbimit Një ngjarje e rëndë tronditi që në orët e para të mëngjesit të sotëm kryeqytetin, ku 44-vjeçari Alket Arapi punonjës i Gardës së Republikës ...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, punonjësi i Gardës vret gruan

Botasot - 12.02.2019

Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bashkëpunim me SHÇBA arrestuan në flagrancë shtetasin A. A., 44 vjeç (punonjës në Gardën e Republikës). Rreth orës 06:00 të mëngjesit, në banesën e tij ...

Ky është gardisti që vrau bashkëshorten me armën e shërbimit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.02.2019

44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma Seferi, 36 vjeçare. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 06:00 në banesën e çiftit në Allias, ...

Kush është punonjësi i Gardës së Republikës që vrau me armën e shërbimit bashkëshorten (FOTO)

SOT - 12.02.2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku punonjësi i Gardës së Republikës Alket Arapi ka qëlluar me armë për vdekje në banesë bashkëshorten e tij.

Vrasja/ Gardisti besimtar mysliman, gruaja e mbuluar me shami

Medial - 12.02.2019

Një ngjarje e rëndë tronditi që në orët e para të mëngjesit të sotëm kryeqytetin, kur 44-vjeçari Alket Arapaj punonjës i Gardës së Republikës vrau me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, Ervilma ...