TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Luana "përveshi mëngët", s'ka më foto me bikini moderatoja ju fut punës (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Pushimet e Luana Vjollcës mbaruan! Të paktën për këtë muaj që ka mbetur s’ka më foto me bikini, pasi moderatorja e njohur ka treguar se ka nisur punën për sezonin e ri televiziv.

Luana largohet nga Top Channel? Zbulohet ku do e shohim sezonin e ri

Tetova Sot - 14.08.2019

Moderatorja e këngëtarja shumë e komentuar në media, Luana Vjollca i ka mbaruar pushimet në Dhërmi ku ndodhej me familjen e saj, mamanë, motrat dhe mbesën.

Luana nis punën për sezonin e ri televiziv

Lajmi.net - 14.08.2019

Pas pushimeve, Luana Vjollca ka vendosur t’i rikthehet punës në televizion, shkruan lajmi.net. Moderatorja ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në studiot e Top ...

Luana Vjollca nis punën për emisionin e ri

Telegrafi - 14.08.2019

Luana Vjollca tashmë njihet si njëra nga prezantueset më të suksesshme shqiptare. Bukuroshja seksi e ekraneve ka nis punën për emisionin e ri, por që nuk dihet nëse këtë herë do vijë me një format më ...

"Familja ime" Çfarë e lidh Stresin me motrat Vjollca?

Durres Lajm - 13.08.2019

E keni menduar ndonjëherë që reperi i njohur, Stresi dhe motrat Vjollca të kenë lidhje familjare me njëri-tjetrin? Ndoshta po çuditeni nga çfarë po lexoni por i gjithë ky dyshim është ngritur pas një ...

Luana publikon foto me familjen, besfason Stresi: Familja ime (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.08.2019

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të preferuara për publikun shqiptar dhe sidomos si këngëtare anë e mbanë botës. Duke e ditur mirë influencën e saj, moderatorja dhe këngëtarja përpiqet ...

Luana poston foton me familjen, Stresi i lë komentin që ngre dyshimet. Çfarë e lidh me motrat Vjollca?

SOT - 13.08.2019

Moderatorja Luana Vjollca është një nga emrat më të përfolur në mediat rozë. Pas punës së pandalur për klipet muzikore, ajo i ka dedikuar kohë familjes së saj.

Çfarë e lidh Stresin me Luanën?

Lajmi.net - 13.08.2019

Luana Vjollca së fundi ka zgjedhur që bashkë me familjen të pushojë në plazhin e Dhërmisë, shkruan lajmi.net. Në imazhet që i postoi në Instagram, Luana u shfaq pranë nënës, motrave dhe mbesës.

Luana Vjollca po shijon pushimet në Dhërmi mes puthjesh e përqafimesh

Zhurnal - 13.08.2019

Vajzat Vjollca janë bërë bashkë për disa ditë pushime në bregdet. Pas pushimeve në Monte Carlo, moderatorja e njohur Luana Vjollca ka nisur pushime të tjera, por kësaj radhe në Shqipëri.

‘Familja ime’: Çfarë e lidh Luanën me Stresin?

Tetova Sot - 13.08.2019

Luana Vjollca së bashku me familjen e saj mamin, motrën e madhe Lirën,Marinën dhe Jorin mbesën e saj ndodhen me pushime në Dhërmi. Këngëtarja ka postuar disa foto nga këto pushime e foto më e veçantë ...

S’ka më foto me bikini nga plazhi, Luana Vjollca nis punën dhe tregon ku do ta shohim këtë sezon

SOT - 14.08.2019

Pushimet e Luana Vjollcës mbaruan, pasi moderatorja e njohur ka treguar se ka nisur punën për sezonin e ri televiziv.Luana Vjollca ka konfirmuar se edhe këtë sezon do ta shohim në Top Channel, me ...

Luana nis punën për sezonin e ri televiziv

Botasot - 14.08.2019

Pas pushimeve, Luana Vjollca ka vendosur t’i rikthehet punës në televizion. Moderatorja ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq në studiot e Top Channelit.

Çfarë e lidh Stresin me Luanën?

Zhurnal - 13.08.2019

Luana Vjollca është emër shumë i komentuar në shtypin rozë. Luana Vjollca së fundi ka zgjedhur që bashkë me familjen të pushojë në plazhin e Dhërmisë, shkruan lajmi.net.

Luana nis punën për sezonin e ri televiziv

Zhurnal - 14.08.2019

Luana Vjollca së shpejti starton me programin e ri televiziv.Pas pushimeve, Luana Vjollca ka vendosur t’i rikthehet punës në televizion.Moderatorja ka publikuar një fotografi të re në Instagram, në ...