TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ford tërheq 1.3 milion automjete për shkak të problemeve të ndryshme

Gazeta Express - 12.06.2019

Prodhuesi amerikan Ford, njoftoi sot tërheqjen e rreth 1,3 milionë automjeteve, ku shumica janë në Amerikën e Veriut. “Ford” tërhoqi rreth 1,2 milionë modele “Explorer” të prodhuara mes vitit 22010 ...

Ford tërheq 1,3 milionë automjete për shkak të problemeve

BalkanWeb - 12.06.2019

Prodhuesi amerikan Ford, njoftoi sot tërheqjen e rreth 1,3 milionë automjeteve, ku shumica janë në Amerikën e Veriut. “Ford” tërhoqi rreth 1,2 milionë modele “Explorer” të prodhuara mes vitit 22010 ...

Ford Explorer me brendësi luksoze dhe të rehatshme (Foto)

Telegrafi - 11.06.2019

Ulëset e makinës, janë dizajnuar me shumë kujdes Me lansimin e Explorer të ri, Ford hyri fuqishëm në tregun e makina të mesme SUV, që nga versioni i vitit 2010 ka ndryshime të mëdha, transmeton ...

Ford Explorer me brendësi luksoze dhe të rehatshme (Foto)

Zhurnal - 12.06.2019

Ulëset e makinës, janë dizajnuar me shumë kujdes Me lansimin e Explorer të ri, Ford hyri fuqishëm në tregun e makina të mesme SUV, që nga versioni i vitit 2010 ka ndryshime të mëdha, transmeton ...