TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Flori publikon projektin surprizë “Thjesht të du”

Lajmi.net - 08.11.2019

Flori Mumajesi sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Thjesht të du”, shkruan lajmi.net. Kjo këngë ishte dhurata e Florit për dasmën e Petrit Kllokoqit, madje edhe klipi i këngës është ...

Flori Mumajesi vjen me “Thjesht të du”

Koha.net - 08.11.2019

Këngëtari Flori Mumajesi, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, të quajtur “Thjesht të du”. Muzika është komponuar nga këngëtari, gjithashtu edhe teksi i këngës është shkruar nga vet ai.

Kujt ia kushtoi këtë këngë kaq të ndjeshme Flori Mumajesi?!

InfoKosova - 08.11.2019

Flori sapo publikoi këngën e re. Kjo nuk është si këngët tjera, por më e ndjeshme ngase i dedikohet dikujt! Flori Mumajesi është rikthyer me një tjetër baladë prekëse siç dinë vetëm ai.

Rikthimi i Eneda Tarifës në festival i kushton shtrenjtë Flori Mumajesit. Ja çfarë detyrohet të bëjë ai?

Botasot - 08.11.2019

Eneda Tarifa ka paralajmëruar rikthimin në festival. Ajo pritet të konkurrojë në festivalin e “Këngës Magjike” dhe madje ka nisur përgatitjet, duke rikthyer edhe Flori Mumajesin, i cili i mungoi ...