TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pediatrja e njohur tregon si ia rrëmbyen dhe tentuan të përdhunonin të bijën

SOT - 11.02.2019

Në emisioni “A Show” mbrëmjen e sotme është komentuar ngjarja e rëndë e Kavajës, ku 8 djem shantazhuan dhe përdhunuan një vajzë 13 vjeçare. Pediatrja Lira Gjika shprehet se në këtë histori nuk ka ...

Mjekja shqiptare tregon episodin kur i rrëmbyen të bijën dhe tentuan t’ja përdhunojnë

Gazeta Express - 11.02.2019

Përdhunimi i të mtiurës në Kavajë nga të paktën 7 persona është kthyer në një pikë të rëndësishme reflektimi për opinionin publik shqiptar jo vetëm për shkak të dimensionit të tij traumatik por edhe ...

Pediatra tregon si tentuan t?ja rrëmbejnë dhe p*rdhunojnë vajzën

Albeu.com - 11.02.2019

Pediatrja Lira Gjika gjithmonë ka tentuar që të flasë hapur për temat më të ndjeshme sociale, dhe këtë gjë ka bërë edhe këtë herë. Ajo ka treguar në A Shoë se e njeh mirë situatën e vajzës në kavajë ...

Kavaja/ Lira Gjika tregon rastin e rëndë me vajzën e saj (VIDEO)

BalkanWeb - 11.02.2019

Përdhunimi i të miturës në Kavajë nga shokët e klasës është komentuar mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “A Show” në News 24. Pediatrja Lira Gjika nuk mundohet të gjejë fajtorë por thotë se në ...

‘Abuzimet’, pediatrja: Ka ardhur koha të merremi me njeriun

BalkanWeb - 11.02.2019

Pediatrja Lira Gjika e ftuar në emisionin “A Show” të moderatorit Adi Krasta në News 24 duke komentuar rastin e abuzimit të 13-vjeçares në Kavajë u shpreh e indinjuar për mënyrën sesi shumë femra ...

Pediatrja tregon si tentuan t’ja rrëmbejnë dhe p*rdhunojnë vajzën

LajmiFundit - 11.02.2019

Pediatrja Lira Gjika gjithmonë ka tentuar që të flasë hapur për temat më të ndjeshme sociale, dhe këtë gjë ka bërë edhe këtë herë. Ajo ka treguar në A Shoë se e njeh mirë situatën e vajzës në kavajë ...

Pediatrja rrëfen tmerrin, si rrëmbyen dhe tentuan të përdhunonin vajzën e saj

Java News - 11.02.2019

Përdhunimi i të miturës në Kavajë nga shokët e klasës është komentuar mbrëmjen e sotme në studion e emisionit “A Show” në News 24. Pediatrja Lira Gjika nuk mundohet të gjejë fajtorë por thotë se në ...

Lira Gjika rrëfen si i shpëtoi përdhunimit vajza e saj dhe një apel për 13-vjeçaren e Kavajës

Mapo - 11.02.2019

Rasti i vajzës 13 vjeçare të përdhunuar në Kavajë nga shokët e klasës vazhdon të prodhojë reagime të shumta. Sonte ka qenë pediatrja e njohur Lira Gjika e cila ka rrëfyer dhe një histori personale me ...

Mjekja shqiptare tregon episodin kur i rrëmbyen të bijën dhe tentuan t’ja përdhunojnë

Botasot - 11.02.2019

Përdhunimi i të mtiurës në Kavajë nga të paktën 7 persona është kthyer në një pikë të rëndësishme reflektimi për opinionin publik shqiptar jo vetëm për shkak të dimensionit të tij traumatik por edhe ...

Mjekja shqiptare tregon episodin kur i rrëmbyen të bijën dhe tentuan t’ja përdhunojnë

Tetova Sot - 11.02.2019

Përdhunimi i të mtiurës në Kavajë nga të paktën 7 persona është kthyer në një pikë të rëndësishme reflektimi për opinionin publik shqiptar jo vetëm për shkak të dimensionit të tij traumatik por edhe ...

Mjekja shqiptare tregon episodin kur i rrëmbyen të bijën dhe tentuan t’ja përdhunojnë

Medial - 12.02.2019

Përdhunimi i të mtiurës në Kavajë nga të paktën 7 persona është kthyer në një pikë të rëndësishme reflektimi për opinionin publik shqiptar jo vetëm për shkak të dimensionit të tij traumatik por edhe ...