TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

VIDEO/Gati për vrasjen, ku e kishte fshehur armën shkodrani

BalkanWeb - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet nga arrestimi i 28-vjeçarit Sadetin Erkoçeviq, i cili cilësohet si person me rrezikshmëri të lartë shoqërore. I riu u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, ...

Foto/ Ja shkodrani i rrezikshëm që u kap në Tiranë, vrau më 2014

BalkanWeb - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka arrestuar sot një shtetas me rrezikshmëri të lartë për sigurinë. Raportohet se është ndaluar 28-vjeçari Sadetin Erkoçeviq, duke parandaluar një vrasje në Tiranë.

Parandalohet vrasja, policia arreston personin me rrezikshmëri të lartë

ABC News - 14.08.2019

Falë bashkëpunimit me qytetarët, parandalohet një vrasje dhe vihet në pranga një person shumë i kërkuar me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Në zbatim të planit tëmasave për kapjen e personave në ...

Parandalohet vrasja në Tiranë, policia: Si u arrestua shkodrani i dënuar me 20 vite burg

Gazeta Express - 14.08.2019

Një vrasje është parandaluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Përmes një deklaratë për shtyp nga policia e Shtetit u bë me dije se është finalizuar operacioni policor i koduar “Parandalimi”.

Shmanget vrasja në Tiranë, i dënuari me 20 vite burg arrestohet përpara ekzekutimit të radhës

Top Channel - 14.08.2019

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje.

Kapet "killeri" nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë

Albeu.com - 14.08.2019

Policia ka arrestuar një 28 vjeçar, i cili dyshohej se do të kryente një vrasje gjatë mbrëmjes së djeshme në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se është arrestuar Sadetin Erkoçeviq, i cili më parë ...

Policia në konferencë të jashtëzakonshme/ Parandalohet vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari (EMRI)

SOT - 14.08.2019

Parandalohet një vrasje, ndërsa është vënë në pranga një person i rrezikshëm në Tiranë. Bëhet fjalë për shtetasin Sadetin Erkoçeviq. Zëdhënësi i Policisë Gent Mullaji në një konferencë për mediat tha ...

Shmanget vrasja në Tiranë, arrestohet i shumëkërkuari

Gazeta Tema - 14.08.2019

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje dhe plagosje.

Policia parandalon vrasjen, arrestohet shkodrani i armatosur (Video)

Zhurnal - 14.08.2019

Policia e Shtetit ka njoftuar finalizimin e operacionit policor të koduar “Parandalimi” dhe bën me dije së është arritur të parandalohet një vrasje e mundshme që mund të ndodhte në rrugën “Bilal ...

Kapet “killeri” nga Shkodra, do të vriste mbrëmë në Tiranë

Tetova Sot - 14.08.2019

Policia e Tiranës ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Sadetin Erkoçeviq, 28 vjeç, lindur dhe banues në Shkodër, i cili ishte në kërkim për shkak se është dënuar me 20 vite burg për vrasje.

Parandalohet vrasja në Tiranë, policia: Si u arrestua shkodrani i dënuar me 20 vite burg

Botasot - 14.08.2019

Një vrasje është parandaluar mbrëmjen e djeshme në Tiranë. Përmes një deklaratë për shtyp nga policia e Shtetit u bë me dije se është finalizuar operacioni policor i koduar “Parandalimi”.